x
 • Pasaportsuz Kanada Vize Başvurusu

  Pasaportsuz Kanada Vize Başvurusu

  Kanada vizesi için pasaportsuz başvuru yapılabilmektedir. Kanada vize işlemleri için temsilcilerimizi arayın.

 • Kanada Eğitim Vizesi

  Kanada Eğitim Vizesi

  Kanada dil eğitimi ve örgün öğretim için en fazla tercih edilen ülkeler arasındadır. Kanada eğitim vize başvurusu için bizi arayın.

 • Kanada Vizesi Ne Kadar Süreyle Geçerlidir?

  Kanada Vizesi Ne Kadar Süreyle Geçerlidir?

  Kanada vizeleri, pasaport sürenizin bitimine kadar geçerlidir.

Kanada Vize Başvurusu

Değerli Ziyaretçilerimiz, Hoş Geldiniz.

Sayfamızın devamında Kanada vize türleri, vize başvuru adımları, başvuru bölgeleri, vize sonuçlanma süresi, vize reddi durumunda itiraz gibi başlıkları bulabilirsiniz.  Kanada’ya yapacağınız seyahatler için gereken vize başvurularınızda, sizlere doğru rehberlik yapmak için hazırlanan web sayfamızı inceleyerek vize işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Kanada vize işlemlerinde parmak izi uygulaması 31.07.2018 tarihinden itibaren geçerlilik kazanmıştır. Ancak Kanada Konsoloslukları'nın bölge ayrımı bulunmamaktadır. Türkiye'nin her bölgesinden vize servisimiz aracılığıyla işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kanada vizesi 15-35 gün arasında neticelenmektedir. Türkiye'den başvuru yapacak yabancı uyruklu yolcuların vize başvuruları daha uzun sürede neticelenmektedir.

Euroasia Global Visa Services aracılığıyla;

Kanada Vize Başvuru Formu ve Aile Bilgi Formu

Kanada vize başvurularında başvuru formu ve aile bilgi formu olmak üzere iki adet form bulunmaktadır. Aile bilgi formu sunulacağı için alınan nüfus kayıt örneklerinin tam vukuatlı nüfus kayıt örneği olmasında fayda vardır.  Kanada vize başvurunuzda pasaportunuza başka bir işlem için ihtiyacınız varsa dilekçe yazabilirsiniz. Dilekçenize gideceğiniz ülke vizesi ve satın alınmış uçak bileti sunularak dosya pasaportsuz işleme sokulabilmektedir. Pasaportun kimlik bilgilerinin olduğu ve vize olan her sayfanın fotokopileri sunulmalıdır.  İşlemler sonuçlandığında tarafınıza Kanada Konsolosluğu tarafından e-mail gönderilecektir.  E-Mail gönderilmesiyle birlikte pasaportunuzu kargo/kurye veya şahsen vize servisimize iletmeniz halinde pasaport tarafımızca ilgili birime teslim edilecek vizenizin ve vizenizin işlenmesinin ardında tekrar size kargo/kurye ile iletilecektir.

Kanada Vize Başvurusu

Kanada turistik vize, ticari vize, kısa süreli eğitim vize başvurunuzu vize servisimiz aracılığıyla yapabilirsiniz.  Kanada şahsen, vize başvurularınızda seyahat amacınız doğrultusunda ihtiyacınız olan vizenizi başvuru sırasında hazır bulunmanıza gerek kalmadan alıyoruz.  Kanada'ya kısa süreli amaçlar için yapılacak seyahatlere Kanada Visitor Visa'ya başvuru yapmanız gerekmektedir. Alınacak olan bu vize kategorisi sizlere Kanada'da çalışma ve iş kurma hakkı tanımamaktadır. Kanada, bir Schengen üye ülkesi değildir. Dolayısı ile alacak olduğunuz Kanada Vizesi size sadece Kanada'ya giriş hakkı tanıyacaktır. 

Kanada Vize Başvuruları Sırasında Şahsen Bulunmanıza Gerek Yoktur!

Kanada Vize Başvuruları sırasında hazır bulunmanız gerekmemektedir. Kanada vizelerinizi tamamen kargo/kurye ile en yakın ofisimize evraklarınızı ulaştırarak alabilirsiniz. Kanada vize başvurularında yetki alanı sınırlaması bulunmamaktadır. Türkiye'nin hangi şehrinde ikamet ederseniz ikamet bölgenize en yakın ofisimize evraklarınızı ulaştırarak vize başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. 

kanada vize başvurusu

Kanada Vizesi Sonuçlanma Süresi

Kanada vizesi sonuçlanma süresi 15-35 gün arasında değişmektedir. Bu süre Yabancı pasaportlarda ve Konsolosluğun yoğunluğuna bağlı olarak uzayabilmekte ve kısalabilmektedir. Kanada vize başvurularınızı seyahat tarihinizden en geç 30 gün önce tamamlamış olmaya özen gösteriniz. Kanada Konsolosluğu ek bir belge istemediği, mülakata ihtiyaç duymadığı normal koşullarda vize başvurularını yaklaşık 15-35 günlük bir sürede sonuçlandırmaktadır. Ancak bu koşulların varlığı süreyi biraz uzatabilmektedir. Şayet önceden alınmış Amerika ve Kanada vizeniz varsa (mevcut ve ya süresi geçmiş) vize işlemleri daha kısa sürede neticelenebilmektedir.

Kanada Vizesi İle İlgili Genel Bilgiler

Kanada Hükümeti ülkesine seyahat edecek tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından (pasaport çeşidi ayrımı yapmadan) Kanada vizesi istemektedir. Turistik gezi, ticari ilişkiler veya eğitim gibi çeşitli amaçlar için Kanada’ya seyahat edecek kişiler Kanada Büyükelçiliğinin ve Kanada Başkonsolosluğunun yetki verdiği vize başvuru merkezleri vasıtasıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Kanada Konsolosluğu doğrudan vize başvuru taleplerini kabul etmemektedir. Euroasia GVS ile yapacağınız vize başvurularınızda konsolosluk tarafından istenen evraklar ziyaret amacınıza uygun olarak titizlikle hazırlanarak, doldurulması gereken online formlar doldurulacaktır. Kanada Konsolosluğunun çerçevesini belirlediği, çeşitli vize türleri için istenen evrakları help@eagvs.com e-mail adresimize yazarak liste halinde isteyebilirsiniz.

Kanada Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Kanada seyahati öncesinde, seyahat rotanızı gösteren seyahat dokümanlarını, seyahat süresince nerede konaklama yapacağınızı gösteren otel rezervasyon belgelerini, seyahatiniz için yeterli geçerlilik süresi olan pasaport ve seyahat süresince masraflarımızı karşılayacak derecede maddi varlığınızın olduğunu gösteren banka hesap cüzdanı evraklarını hazırlamanız gerekmektedir. Kanada’ya yapılacak kısa süreli geziler için Kanada turistik vizesine, çeşitli ticari ilişkiler için yapılacak seyahatlerde Kanada ticari vizeye, Kanada’daki akrabaları ziyaret için Kanada aile ziyaret vizesine başvuru yapılabilir. Kanada Konsolosluğu ülkesinde alınacak uzun ya da kısa süreli eğitimler içinde Kanada eğitim vizesine yapılan başvuruları değerlendirmek üzere kabul etmektedir. Her vize türü için hazırlanacak evraklar değişiklik göstermektedir. Seyahat amacınıza yönelik hazırlamanız gereken evraklar hakkında Euroasia GVS yetkililerimizden daha kapsamlı bilgi alabilir, kolaylaştırılmış işlem hizmetimizden faydalanarak Kanada vize başvurunuzu en kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen yetkililerimizi arayınız. Kanada Konsolosluğuna yapacağınız vize başvurularınız için dosyaya koyacağınız evraklar son aylara ait güncel bilgilerinizi ve halinizi yansıtan orijinal belgeler olmalı, fotokopi olmamalıdır. Konsolosluk vize görevlileri gerekli görürlerse ek evrak talep edebilirler.

Kanada vizesi almak için istenen evraklar, yapacağınız seyahatin amacına ve talep edeceğiniz vize türüne göre farklılık arz etmektedir. Ayrıca mesleki konumunuz, maddi gücünüz vize başvuru sürecinde etkili olmaktadır.
Kanada vize başvurusu yaparken seyahatin nasıl finanse edileceğinin belgelenmesi gerekir. Vize talep eden kişiye sponsor olacak olan aile fertlerinden biriyse tüm gelir belgelerini hazırlayıp sunması gerekir. Eğer kurumsal bir firma sponsorluğu üslenmişse, şirket yetkilisi tarafından imzalanmış ilgili şirket evrakları vize başvuru dosyasına eklenmelidir.

Euroasia GVS çağrı merkezi yetkililerimizle görüşerek Kanada vizesi hakkında detaylı bilgileri öğrenebilir, help@eagvs.com e-mail adresimize yazarak, şahsi başvurunuzla ilgili gereken evrakların listesini talep edebilirsiniz. Sizden istenen evrakları istendiği şekliyle ve tam evrak olarak göndermelisiniz. Evraklarınızda beyan ettiğiniz bilgiler arasında çelişkili ifadelerin olması vize ret sebeplerinden biri olduğunu sizlere hatırlatmak isteriz.

Kanada Konsoloslukları Resmi Tatil Günleri

Kanada Ankara Büyükelçiliği yetki alanına giren illeri  ve konsolosluk ofisi tatil günlerini görmek için tıklayınız.
Kanada İstanbul Başkonsolosluğunun yetki alanına giren illeri ve konsolosluk ofisi tatil günlerini görmek için tıklayınız.

Kanada Vizesi Başvuru Bölgeleri

Değerli ziyaretçimiz Kanada vize başvurularında konsolosluk bölge ayrımı yoktur. Bu nedenle başvuru merkezinde şahsen bulunmanıza gerek kalmaksızın, ikamet ettiğiniz ilden başvurunuzu evraklarınızı ofisimize kargo/kurye ile göndererek tamamlayabilirsiniz. İster İstanbul’da bulunan merkez ofisimizden ister aşağıdaki illerde bulunan ofislerimiz aracılığıyla işlemlerinizi yürütebilirsiniz. İstanbul dışından yapılan başvurularda kargoda geçen süreden dolayı 1-2 gün gecikme yaşanabilmektedir.  Euroasia GVS firmamızdan danışmanlık hizmeti alarak, Kanada vize işlemleri İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinden Kanada vize işlemleri için başvuru yapabilme imkânınız vardır.

Kanada Vize İşlemleri Ankara

Kanada vizesi almak için Ankara ve çevre illerinden başvuru yapmak isteyen kişiler Euroasia, Ankara ofisimize gelerek başvuru süreçlerini şahsen başlatabilirler. Ziyaret için imkânı olmayan vatandaşlar telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir veya e-posta adreslerimize mail atarak bilgi isteyebilirler.

Ankara dışında ikamet eden vatandaşlar, Kanada vize başvurusu yapabilmek için kendilerinden istenilen evrakları kargo ya da kurye ile bizlere ulaştırarak vize başvuru sürecini başlatabilirler. Evraklarınız ofisimize ulaştığı andan itibaren süratle kontrolü yapılarak hazırlanan vize başvuru dosyası hazırlanıp, Kanada Ankara Konsolosluğuna değerlendirilmek üzere teslim edilecektir. Yapılan vize başvurunuz sizler adına takibi yapılarak, gelişmeler ile ilgili sizlere bilgi verilecektir.

Kanada Vize İşlemleri İzmir

Euroasia İzmir şubemiz İzmir merkez ilçeleri ile Aydın, Manisa, Burdur, Isparta, Denizli, Çanakkale, Uşak, Muğla, Balıkesir ve Afyon gibi çevre illerden yapılan Kanada vize başvuruları için hizmet vermektedir. Kanada vize başvurusu 2023 için gereken güncellenmiş vize evraklarının neler olduğunu, başvurunuza yönelik hesaplanacak vize ücretinizin miktarını yetkili çalışanlarımızla irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Kanada vize başvurusu yaparken Euroasia İzmir şubemize teslim etmiş olduğunuz evraklarınızda belirttiğiniz telefon ve e-mail bilgileriniz güncel ve kullanılan bilgiler olmalıdır. Kanada konsolosluğu bildirmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizi kullanarak bazen sizden ek evrak talep edebilir veya sizleri konsolosluk vize merkezine davet ederek mülakat yapmak isteyebilir. Böylesi hadiselerin gerçekleşmesi halinde mutlak suretle Euroasia İzmir şubesi vize yetkililerimize haber vermelisiniz.

Kanada Vize İşlemleri Bursa

Euroasia Global Visa Services Bursa şubesi Nilüfer, Osmangazi, Mudanya, İnegöl, Karacabey, Mustafakemalpaşa, Orhangazi, Yenişehir gibi merkez ilçeleri ile beraber Kütahya, Balıkesir Adapazarı, Bilecik, Yalova, Kocaeli, Zonguldak ve İzmit gibi çevre illerden Kanada vizesine ihtiyaç duyan kişilere vize danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bursa merkezinden ya da çevre illerinden Kanada vizesine başvuru yapacak kişiler randevuya ihtiyaç duymadan çalışma ofisimizi ziyaret edebilirler. Ayrıca iletişim bilgilerimizi kullanarak vize başvurusu ve vize ücreti ile ilgili detaylı bilgi edinebilirler. Vize başvurusu yapmak için gereken evrakların listesini help@eagvs.com  mail adresi üzerinden talep edebilirler.

Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kanada hükümeti farklı maksatlar için ülkesine gelen yabancılara uyguladığı vize mevzuatını çeşitli başlıklar altında kategorize etmiştir. Kanada vize işlemlerinde yapılan seyahatin amacına bağlı olarak Turistik vize, ticari vize, aile ziyaret vizesi ve öğrenci vizesi gibi sınıflandırmalar bulunmaktadır. Kanada hükümeti ülkesine gelecek tüm Türk vatandaşlarından, pasaport ayrımı gözetmeden, vize uyum koşullarını eksiksiz yerine getirerek Kanada vizesi almalarını istemektedir. Tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi Kanada’ya seyahat edecek kişilerin de vize başvurularını yapmadan önce seyahat amaçlarının ne olduğu hususunu netleştirmeleri gerekir. Vize başvuru aşamalarında bu husus çok önemlidir. Çünkü ziyaret amacınıza uygun vize türüne başvurulması ve ona göre evrak hazırlığı yapılması gerekmektedir.

Vize başvurusunu iyi bir zaman planlaması ile mümkün olan en erken tarihte yapmak gerekir. Zamanı geniş tutarak öngörülemeyen aksaklıkları sorun olmadan çıkarmış olursunuz. Kanada Konsolosluğunun 3 ay öncesinden vize başvurularını değerlendirmeye aldığını bilmenizi isteriz.  Kanada vize başvurusu yapacak kişiler, Kanada Konsolosluğu ile koordineli çalışmakta olan Euroasia Global Visa Services’in rehberliğinde başvurularını doğru bir şekilde yapabilirler. Kanada vize başvurularınızda seyahat amacınızın belirlenmesi, ona uygun evrak hazırlanması, vize randevunuzun alınması, işlemlerinizin takibinin yapılarak sonuca ulaştırılması Euroasia Kanada departmanımızın görevleri arasındadır.

Yabancı Pasaport Sahiplerinin Kanada Vize İşlemleri

Türkiye’de oturum izni bulunan Yabancı ülke vatandaşları Kanada vize başvurularını Türkiye’de bulunan Kanada Büyükelçiliğine ve ya Kanada Konsolosluğuna yapabilirler. Yabancılar vize başvurularında Türk vatandaşlarından istenen belgelere ilave olarak Türkiye’de almış oldukları oturum iznini ibraz etmeleri gerekir. Suriye ve Irak vatandaşlarının Türkiye’den Kanada vizesi için başvuru yapmaları ilgili bazı özel uygulamalar getirilmiştir. Yabancı ülke vatandaşlarının Kanada vizesi 2023 güncel evrak listesini, Çağrı Merkezimizi arayarak yetkili çalışanlarımızdan isteyebilirsiniz.

Kanada Vize Ücreti

Kanada vize ücretleri eskiden bankaya yatırılarak ödenirken artık onlıne, randevu alma sırasında ödenmektedir. Kısa süreli göçmen olmayan vize türlerinde Kanada Konsolosluğu harç bedeli 140 Dolar'dır. EAGVS danışmanlık ücreti ise 150 Dolar'dır. Danışmanlık ücreti içerisinde; evrak tarama, form doldurma ve diğer hizmetler de dahildir. Uzun süreli eğitim vizesi başvurularında ve çalışma izni vizesi için yapılan başvurularda ücretler değişmektedir. Vize türünüze uygun fiyat bilgisi için EAGVS danışmanları ile iletişime geçebilirisiniz.

Kanada vize reddi

Yapmış olduğunuz Kanada vize başvurunuz herhangi bir nedenden dolayı reddedilmiş olabilir. Bu durumda Kanada Konsolosluğu başvurunuzun neden reddedildiğini maddeler halinde izah eden İngilizce bir ret mektubunu beyan etmiş olduğunuz irtibat adresinize gönderecektir. Ret gerekçelerini öğrendikten sonra eksik kalan kısımları tamamlayarak tekrardan bir vize başvurusu yapabilirsiniz. Konsoloslukların reddedilen başvurularda, vize başvuru işlem ücretlerini iade etmediklerini bilmenizi isteriz.Kanada vize başvurularını değerlendirerek olumlu ya da olumsuz karar verme yetkisi sadece Kanada Konsolosluğuna aittir. Danışmanlık firmalarının karar verme noktasında hiçbir yetkisi yoktur.

UYARILAR

 • Vize başvuruları yaklaşık 15 ila 35 günlük bir zamanda neticelenmektedir. Bu süre kesin olmayıp resmi tatillere ve iş yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Euroasia Global Visa Services departmanı olarak vize danışmanlık hizmeti verdiğimiz kişilere Kanada vize başvurularını en az 1 ay öncesinden yapmalarını öneriyoruz. Bu şekilde vize başvuru zaman aralığını geniş tutarak ön görülemeyen aksaklıklarında önüne geçmiş olursunuz.
 • Kanada vize başvuru formunda beyan etmiş olduğunuz e-posta adresinin kullanımda ve aktif olması çok önemlidir.
 • Başvuru formuyla birlikte talep edilen evrakların aynı zamanda teslim edilmesi önerilir.

Değerli ziyaretçimiz, sizler için hazırlanan web sayfamızda Kanada vize ücretleri ile ilgili genel bilgilere ulaşabilir, vize servisimiz yetkilileriyle iletişime geçerek başvurunuza yönelik oluşacak güncel vize ücretini öğrenebilirsiniz.

Kanada ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Kanada Vize İşlemleri
S. N. 05/05/20, 15:33 Cevabı Görüntüle
Selam, Kanada vize işlemleri hakkında bilgi almak istiyorum. Daha önce hiç Kanada vizesi almadım pasaportumda 2 Schengen turistik vize bir de İngiltere eğitim vizesi bulunmaktadır. Çok yoğun olduğum için vize işlemlerime ayırabilecek zamanım yok. Sizlerden destek alarak işlemlerimi yapmak istiyorum hem daha rahat hem de sizler bu işi yapanlar olduğunuz için daha güvenli olacağını düşünüyorum.
Kanada Vizesi 2020
R. B. 05/05/20, 14:43 Cevabı Görüntüle
Merhaba iyi günler, ben daha önce Kanada vizesi başvurusunda bulundum vizem çıktı fakat bu vizeyi alalı uzun zaman oldu yeniden bir başvuru yapmak istediğim için Kanada vizesi 2020 yılı için güncellenen bilgiler olmuştur bunun hakkında bilgi almak istiyorum. Annemle birlikte Kanada’ya teyzemi ziyarete gideceğiz. Ben devlet memuruyum annem de emekli ikimizin yapması gereken işlemler nelerdir beni bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler. İyi çalışmalar diliyorum.
Kanada Ticari Vize Gerekli Evraklar
K. G. 05/05/20, 14:22 Cevabı Görüntüle
İyi günler, ben uluslararası ticaret yapan özel bir şirkette dış ilişkiler sorumlusu olarak görev yapmaktayım. Kanada’da şirketimizi temsilen bir fuara katılacağım. Fuar biletimi aldım bunun dışında hazırlayacağım Kanada ticari vize gerekli evraklar nelerdir? Vize başvurusu yaparken ne kadar sürede sonuçlanıyor. Sık sık yurtdışına seyahat ettiğim için iş planlamamı ona göre yapmam gerekiyor. Bilgilendirmeniz için şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar.
Kanada Ziyaret Vizesi
S. Ç. 05/05/20, 14:07 Cevabı Görüntüle
Merhaba sayın yetkili, Kanada ziyaret vizesi hakkında bilgi almak istiyorum. Kızım Kanada’da üniversite okudu daha sonra orada bir şirkette iş buldu ve çalışıyor uzun zamandır Kanada’da yaşıyor vatandaşlığı henüz almamış fakat oturum kartına sahip. Kızımı ziyaret etmek için Kanada’ya gitmeyi düşünüyorum. Neler yapmam lazım ben vize işlerinden pek anlamam sizden destek almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar dilerim.
Kanada Aile Ziyareti Vizesi
B. K. 05/05/20, 13:51 Cevabı Görüntüle
Merhaba iyi günler Kanada aile ziyareti vizesi hakkında bilgi almak istiyorum. Benim abim Kanada’da yaşıyor 3 yıl önce Kanada vatandaşı olan birisiyle evlendi. Ben de oraya gidip abimi ve yengemi ziyaret etmek istiyorum hem de orada bir süre çalışmak için gitmeyi düşünüyorum sizce ben vize alabilir miyim? Cevabınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Kanada Turistik Vize Ücreti
O. K. 05/05/20, 13:33 Cevabı Görüntüle
Selamlar, ben bir gezginim dünyanın birçok ülkesine seyahat etmiş bulunmaktayım gezip görmek istediğim yeni maceralar yaşamak istediğim ülkelerin sırasında Kanada var daha önce hiç gitmedim turistik bir seyahat için vize başvurusunda bulunacağım öğrenmek istediğim başvuru yapacağım bu Kanada turistik vize ücreti ne kadardır? Güncel vize fiyatları hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler.
Kanada Vize Evrakları
K. Z. 05/05/20, 13:11 Cevabı Görüntüle
İyi günler, ben ve eşim Kanada’ya kız kardeşimi ziyaret etmek için gitmek istiyoruz. Kardeşim uzun zamandır Kanada’da yaşıyor ve oranın vatandaşlığını almış neler yapmalıyız ve hazırlamamız gereken Kanada vize evrakları nelerdir?
Kanada Vize Başvurusu
H. T. 05/05/20, 12:41 Cevabı Görüntüle
Merhaba iyi günler Kanada Vize Başvurusu hakkında bilgi almak istiyorum. Ben bir şirketin ortağıyım daha önce de Kanada vizesi başvurusunda bulundum. Yeniden başvuru yapmak istiyorum çok yoğun olduğum için işlemlerimi kendim yapamayacağım sizden destek almak istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim, iyi çalışmalar diliyorum.
Kanada Vize Başvuru Formu
T. Ç 04/05/20, 13:49 Cevabı Görüntüle
İyi günler, Kanada vize başvuru formu nereden alınıyor nasıl doldurabilirim, benim formu hangi dilde doldurmam daha uygun olur formda dikkat etmem gereken konular hakkında kısaca biraz bilgi verebilir misiniz? Bir de ben ve 3 arkadaşım Kanada’ya bir haftalık kamp yapmak için seyahat etmeyi planlıyoruz. Bunun için nasıl bir bize başvurusunda bulunabiliriz? Cevabınızı merakla bekliyorum, teşekkür ederim.
Kanada Vizesi İçin Gerekli Evraklar
H. K 04/05/20, 13:28 Cevabı Görüntüle
Merhabalar Kanada vizesi için gerekli evraklar nelerdir öğrenmek istiyorum. Ben daha önce Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine birçok kez seyahat ettim sık sık kısa süreli seyahatler gerçekleştiriyorum bunlardan bazıları iş bazıları da gezi için aldığım vizelerdir. İlk kez Kanada vizesi başvurusu yapacağım vize alıp alamayacağım konusunda biraz tedirginim açıkçası ve kolay alınan bir vize olmadığını da çok duyuyorum bu yüzden evraklarımı geniş bir zamanda eksiksiz bir şekilde hazırlamak istiyorum başvuru yapıldığında vizemin olumlu sonuçlanması için ayrıca sunacağım evrak tavsiyeleriniz de var mıdır? Yardımlarınız için teşekkürler. İyi günler diliyorum.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';