x
Fransa

Vize İşlemleri

Fransa

Fransa Vizesi Altunizade

M. Gamze 16/07/19, 14:07
Merhabalar, Fransa vizesi Altunizade’den parmak izi verebilir miyim? Colmar Fransa için 3 günlük bir seyahat planliyorum. Uçak biletim Basel Mulhouse havalimanından. Bunun için Fransa vizesine mi yoksa İsviçre’den alınan vizeye mi ihtiyacım var? Bir de gerekli evrakları iletir misiniz?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, Fransa vizesi için Altunizade biyometrik veri işlem merkezinden parmak izi verebilirsiniz. Fransa Vizesi Altunizade ofisi veya Fransa vizesi Harbiye/Piyalepaşa biyometrik veri işleme merkezinden parmak izi verebilirsiniz. Fransa vizesi Kadıköy'den başvurular Fransa vizesi Altunizade biyometrik veri işlem merkezinden kabul edilmektedir. Hafta içi mesai saatleri içerisinde vakti olan kişiler daha hızlı işlem için Haarbiye ofisinden de hizmet alabilir. Son 5 yıl içerisinde Schengen vizesi aldıysanız Fransa vizesi için yeniden parmak izi vermenize gerek kalmayacaktır. İsviçre aktarmalı seyahatiniz için Fransa Schengen vizesi almanız yeterli olacaktır.

Turistik bir seyahat planlıyorsanız, işlemlerinizi başlatabilmemiz için Fransa Vizesi İçin Gerekli Evraklar'ı (turistik) eksiksiz olarak hazırlayarak Beşiktaş, Ulus’da bulunan ofisimize kargo ile iletebilir veya ofisimizi ziyaret ederek teslim edebilirsiniz.  

Saygılarımızla,

Evrim

 

fransa vizesi altunizade

 

fransa vize başvuru

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES