x
Fransa

Vize İşlemleri

Fransa

Fransa E Vize

T. Koç 27/09/19, 15:55
Fransa aile ziyareti vizesi almak için Fransa'da akrabalarımızdan belediyeden alınmış eşim ve benim adıma orjinal davetiyemiz var. Bununla eşim ve benim adıma müracaatta bulunabilir miyiz. Fransa e vize formuna ulaşamadık yardımcı olur musunuz
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Fransa aile ziyaret vize başvurusu için orijinal davetiye gerekir, ancak davetiye yeterli değildir. Davetiye orijinalinin kimin başvuru dosyasında olduğunu dilekçenizde belirtmenizde fayda var. Mesleksel durumunuza göre belirlenen Fransa aile ziyareti vizesi evrak listesini ilgili bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz. Fransa e vize formu Fransa dış temsilciliklerini ortak online portalından İngilizce olarak doldurulabilmektedir. Fransa e-vize formu doldurulduktan sonra randevu tarihi belirlenebilmektedir. Fransa vize randevu 2019 alma işlemleri hakkında ayrıntılı bilgiye ilgili sayfayı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. 

Başvurunuzu Fransa vize servisimiz danışmanlığında gerçekleştirdiğinizde online formu sizin adınıza doldurmakta size en uygun tarihe randevu almaktayız. Başvurunuza uygun dilekçe de operasyon yetkililerimiz tarafından yazılmaktadır. 
Saygılarımızla,
Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';