x
Fransa

Vize İşlemleri

Fransa

Vize Fransa

M. Eren 19/09/19, 15:11
Schengen vize Fransa için başvuru yapmayı planlıyorum ancak işim dolayısıyla gidemiyorum başvuru yapamıyorum. Online ya da posta yoluyla başvuru yapabiliyor muyum ?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Mehmet Bey,

yurt dışı seyahati planlayan yolcuların vize başvuru işlemlerini kolaylaştırmak için hizmet vermekteyiz. İşiniz dolayısıyla yoğun çalışıyorsunuz başvurunun ilk aşaması olarak Fransa turistik vizesi için gerekli evrakları hazırlayarak ofisimize posta yoluyla iletebilirsiniz. Evraklarınızın kontrolü yapıldıktan sonra Fransa için randevunuz alınacaktır. Schengen Vize Fransa için parmak izi işlem parmak izi tarama işlemi gerçekleştirildikten sonra verilmektedir. Son 5 yıl içerisinde Fransa veya başka bir Schengen ülkesine vize almadıysanız randevu saatinizde başvuru merkezine gelerek parmak izi kaydı oluşturmanız gerekecektir. Randevu gününüzde operasyon yetkilimiz herhangi bir sorunla karşılaşmamanız adına size eşlik edecektir. Parmak izi kaydı Fransa vize başvuru merkezinin yoğun olmadığı bir zamanda 15-20 dk içerisinde verilebilirken, başvuru merkezinin yoğun olduğu zamanlarda bu süre birkaç saati bulabilmektedir. 


Başvurunuzu vize servisimiz ile gerçekleştirdiğiniz takdirde talebiniz halinde İngilizce online Fransa vize başvuru formunu doldurmakta, vize başvuru dilekçelerinin yazımı konusunda destek sağlamakta, seyahat sağlık sigortanızı seyahat tarihlerinizi kapsayacak şekilde çıkartmaktayız. Fransa vize randevu aşaması için sizin yalnızca iş evrakları ve banka hesap dökümü gibi kişisel evrakları hazırlayarak ofisimize posta yoluyla göndermeniz yeterli olacaktır. Schengen vize Fransa konusunda daha detaylı bilgi için +90 (212) 963 04 50 numaralı merkez ofis hattımızdan bize ulaşınız. 

Saygılarımızla,

Evrim

 

Cevap Ver