x
Fransa

Vize İşlemleri

Fransa

Dubai Vatandaşları İçin Fransa Vizesi

H. Doğan 05/09/19, 15:32
Emirlik, Dubai vatandaşı olan ve TR ikameti bulunan arkadaşım adına yazıyorum. Fransa’da uluslararası bir şirket çalışanı arkadaşı kendisini davet etmiş. 5 gün turist olarak Fransa’de kalıp dönecekmiş. Lyon’da arkadaşının evinde kalacakmış. Davet mektubuna gerek var mı varsa nasıl alacağını ve hangi dilde olması gerektiğini soruyor? Mektubu başvuru merkezine mi yoksa direkt şahsına mı göndermesi gerektiğini soruyor? Yardımcı olabilir misiniz
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Halil Bey,
Dubai vatandaşları için Fransa vizesi başvurularında TR çalışma izni belgesi veya oturum izni belgesi sunulmalıdır. Çalışma izni ile yapılan başvuruların onaylanma ihtimali daha yüksektir diyebiliriz. Yabancı pasaport sahiplerinin Schengen vize başvurularında sunacakları oturum veya çalışma izin belgelerinin en az 6 ay geçerliliği bulunması gerekmektedir. 

Dubai vatandaşı Fransa Lyon'da arkadaşının evinde kalacaksa davetiye sunulmalıdır. Davetiye ikamet edilen bölge belediyesi onaylı olmalıdır. Davetiyenin ıslak imzalı orijinali başvurana ulaştırılmalıdır. Davetiye diğer belgeler arasına eklenerek tarafımıza ulaştırılmalıdır. Evraklar eksiksiz olarak hazırlandıktan sonra ister şahsen ister kargo ile ofisimize ulaştırılabilir. 

Fransa vize başvurularında bölge ayrımı bulunur. Aşağıdaki numarayı arayarak hangi ilde ikamet edildiği bilgisini müşteri temsilcimize iletiniz. Fransa aile ve arkadaş ziyareti vizesi için gerekli evraklara bağlantıyı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. 

Lyon’da ikamet eden kişi Fransızca biliyorsa Fransızca yazılabilir. Dubai vatandaşı Fransa vizesini firmamız danışmanlığında en kısa sürede alabilir. Fransa Schengen vizesi hakkında ayrıntılı bilgiyi +90 (212) 963 04 50 numaralı merkez ofis hattımızdan alabilirsiniz. 

dubai vatandaşları için fransa vizesi

Cevap Ver