x
Fransa

Vize İşlemleri

Fransa

Suriye Vatandaşları İçin Fransa Vizesi

A. P. 05/09/19, 14:22
Suriye vatandaşıyım pasaportum ile Fransa’ya gideceğim vize alma işlemim ne kadarlık bir zaman dilimi alır konsolosluğa ulaşamıyorum telefonların yoğunluğundan dolayı. Türkiye ikamet izin süremin dolmasına 3 ay var vize başvuru için yeterli olur mu? 2,5 senedir Türkiye’de yaşıyorum. İstanbul’da küçük bir restoranda şeflik yapıyorum, gelir belgemi beyan edebilirim. Suriye vatandaşları için Fransa vizesi alımında sorun yaşanıyor mu? Cevabınızı acil bekliyorum.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Ahmed Bey,

Türkiye çalışma izninizin 6 ay geçerliliği bulunuyorsa başvuru yapabilirsiniz. Çalışma izninizle birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz. Suriye vatandaşları için Fransa vizesi temini için Türkiye çalışma izni belgesi isteniyor, evraklar Fransız Konsolosluğu nezdinde değerlendiriliyor. Düzenli geliri olan ve en az 6 aylık çalışma izni bulunan Suriye vatandaşları Fransa vizesi alabiliyor.

Fransa vize başvurunuzu vize servisimiz ile gerçekleştirebilirsiniz. Konsolosluk başvuruları yetkilendirdiği işlem merkezi ile kabul etmektedir. Bizler ise evraklarınızın kontrolünü yaparak, İngilizce olan online formu verdiğiniz bilgileri referans alarak doldurmakta, sizin için yetkili birimden randevu tarihi almaktayız.

Fransa vize başvurularında parmak izi beyanı zorunludur. Son beş yıl içerisinde Schengen vizesi almadıysanız parmak izi vermeniz gerekecektir. Randevu tarihinizde parmak izi verecekseniz, randevu günü operasyon yetkilimiz sizin yanınızda olacak ve başvuru merkezinde gerekli yönlendirmeleri yapacak.

Suriye vatandaşları için Fransa vizesi hakkında daha fazla bilgi için bize +90 (212) 963 04 50 numaralı hattımızdan ulaşınız.

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';