x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Jet Vize

H. Ramiz 10/09/19, 10:27
Bir öğrencimizi Dubai’de workshopa göndereceğiz. Kaydı yapıldı. Biraz geç kabul aldığı için vize işlemlerini başlatmamıştık, bugün kabul maili geldi. Sitenizde Dubai vizesinin 24 saatte sonuçlandığı yazıyor, biz de en hızlı Dubai jet vize istiyoruz :) Çocuğun uçak biletini aldık, Cuma günü Dubai’de olması gerekiyor. Online formu doldurduk ve kaydettik, fakat ödeme konusunda daha fazla bilgi almak istiyoruz. Acil geri dönüşünüzü bekliyoruz.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Hakan Bey,

Dubai jet vize, Dubai hızlı vize, VIP vize, acil vize, ekspres vize gibi farklı isimlerle adlandırılan özel hizmet Dubai VIP vizedir. Dubai VIP vize hizmeti, BAE Göçmenlik Ofisi tarafından sunulmaktadır. VIP vize ayrıcalıklı başvuru yapma hakkı tanır ve başvuru öncelikli olarak işleme alınır. VIP başvurular maksimum 24 saat içerisinde sonuçlanır. VIP başvuru hizmet bedeli vize ücretine ek olarak 40 USD’dir. Pek çok kişinin tercih ettiği 30 günlük tek girişli Dubai vize ücreti 105 USD'dir. VIP başvuru+30 günlük tek girişli vize ücreti totalde 145 USD olacaktır. Farklı kategorilerden vize ücretleri için Dubai vize fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubai vize ücreti tahsili yapılmadan başvuru işleme alınmamaktadır. Dubai vize ücretini yatırırken lütfen açıklama kısmına yolcunun ad ve soyadını yazınız. Dubai vize ücretinin yatırılacağı IBAN numarası TR39 0006 7010 0000 0046 4121 50'dır. Bize +90 (212) 963 39 80 numaralı ücretsiz bilgi hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Başvuru kaydınız tarafımıza ulaşmıştır, ücreti yatırmanızla birlikte başvurunuzu bugün işleme alabiliriz. Başvuruyu VIP kategoriden bugün işleme alırsak vizeniz yarın çıkacaktır. Öğrenciniz seyahatinden önce rahatlıkla vizesini temin etmiş olacaktır.

Saygılarımızla, 
Evrim

https://www.eagvs.com/dubai/istanbul

 

 

Cevap Ver