x
Yunanistan

Vize İşlemleri

Yunanistan

Yunanistan Hakkında Sorular & Yorumlar

Yunanistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Yunanistan Vizesi Reddi 2021
H.D. 12/01/21, 12:00 Cevabı Görüntüle
Yunanistan vizesi reddi 2021. Ben geçtiğimiz yılın başlarında Yunanistan turistik vizesine başvuru yapmıştım ve ret aldım. Daha sonra pandemi virüs araya girdi derken öyle kaldı. Ret sebebim ise 3 ve 10. maddeler olarak işaretlenmişti. Şimdi ben yeniden başvuru düşünüyorum ve hataya düşmemek için danışman şirketler aracılığı ile başvuru yapmak istedim. Daha önce ret aldığım için şimdi vizemin çıkma olasılığı sizce nedir? Vize dilekçemi yazmamda ve seyahat planımı oluşturmamda bana yardımcı olur musunuz? Ben öğrenciyim ve bana annem sponsor olacak. Annem ise eczacı. Bana dönüş yaparsanız çok sevinirim.
Yunanistan Covid-19
L. Simen Gökçepınar 20/05/20, 19:14 Cevabı Görüntüle
İyi günler , daha önce Yunanistan Konsolosluğundan almış olduğum 2,5 sene geçerli Schengen Vizem 20/Haziran/2020 tarihinde bitecek . Bu tarih itibarı ile yenilemek istiyorum .Maruz kaldığımız pandemi dolayısı ile başvuru esnasında extra belge isteniyor mu ? Ne zaman müracaat etmem daha doğru olur . Cevabınız için şimdiden teşekkürler.Saygılarımla
Yunanistan Vizesi
A.V. 20/04/20, 11:38 Cevabı Görüntüle
Merhabalar ben İstanbul’da ikamet etmekteyim. Geçtiğimiz sene aldığım schengen vizem mevcut. Başvuruya yeniden gelmeme gerek var mı? Haziran ayında seyahat edeceğim, size de evraklarımı mayısta yollamayı planlıyorum kurye ile yollarım muhtemel. Bu durumda şimdiden bir şey yapmama gerek var mı? Virüs sebebi ile biraz geç başvuru yapmak istiyorum. Ben şirket sahibiyim Atina’da kısa süreli turistik amaçlı bulunacağım. Yunanistan vizesi için gerekli evrak ve ücret bilgisini rica ederim. Seyahat sigortamı daha önce asistanım yaptırmıştı, siz yardımcı oluyor musunuz bu konuda da? Teşekkür ederim.
Yunanistan Vizesi İle Avrupa
H. Erdoğan 21/11/19, 15:17 Cevabı Görüntüle
Yunanistan vizesi alıp oradan Avrupa ülkelerine uçma şansımız var mı?
Yunanistan Vizesi İle Balkanlar
Ö. Özer 21/11/19, 14:48 Cevabı Görüntüle
Önümüzdeki ay ailemle balkan turu yapmak istiyoruz. Bütün ailemin yeşil pasaportu var, ancak evlendiğim için benim ve eşimin yok. Arabayla Balkan ülkelerine geçmenin tek yolu Yunanistan'dan geçmek. Ailemle bu seyahati yapmamızın eşimle Schengen vizesi almaktan başka bir yolu var mıdır?
Yunanistan Vizesi Schengen
M.B. 20/04/20, 14:14 Cevabı Görüntüle
Yunanistan’dan aldığım bir ticari davet üzerine orada iş toplantıları gerçekleştirmek amacı adına ticari seyahatte bulunacağım. Şirket sahibiyim. Yunanistan vizesi schengen almak için evrak listesi ve ücret bilgilerini paylaşırsanız sevinirim. İlk vizem olacağı için konuya dair bilgim yok. Düzce’de ikamet ediyorum ama şirketim İzmir’de. Başvuruyu nereden yapacağım? Benim işlemler için gelmeme gerek var mı? Banka hesap dökümlerim için internetten aldığım çıktılar olur mu? Teşekkürler.
Yunanistan Öğrenci Vizesi 2021
G.E. 06/01/21, 09:21 Cevabı Görüntüle
Merhaba. Yunanistan'da bir üniversite kendimi kaydettirmek için babam ile birlikte gideceğim. Yunanistan öğrenci vizesi 2021 nasıl alınır? Üniversiteden kabul yazısı aldım, masraflarım için sponsorumun bankasında yeteri kadar bakiye vs mevcut. Babam ise bir şirkette üst rütbede çalışandır. Bu sene sınavlara gireceğim, sınavı geçeceğime neredeyse eminim. O yüzden biz şimdiden Yunanistan'a turistik olarak seyahat etmek istiyoruz. Okul kabul belgeleri vs aldıktan sonra da öğrenci vizesi için başvuru yapacağım. Şu an virüsten dolayı başvurularda bir sıkıntı var mıdır ya da biz şimdiden Temmuz ayı için başvuru yapabilir miyiz? Bilgi verdiğiniz için şimdiden teşekkür ederim.
Yunanistan Schengen Vize Başvuru Formu
S.N. 16/09/20, 09:29 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Yunanistan vizesine başvuru yapmayı düşünmekteyim. Yunanistan schengen vize başvuru formu için kimden, nereden destek alabilirim ve bu forma nasıl ulaşabilirim. Ben Şubat ayına ticari amaçlı bir seyahat planlamaktayım. Çok ileri bir tarih olacağı için başvurumu şimdiden yapma imkanım var mı? Davetiyemi yine 12-18 Şubat arasına alacağım, orada bir takım şirketler ile görüşmelerim olacak. Yunanistan vizesi için gerekli evraklar ve ücretler nelerdir bana detaylı bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim. Bu sırada yanımda bir arkadaşım turistik olarak seyahat edecek, sizce aynı anda başvuru yapmamızda bir sakınca var mı?
Yunanistan Vizesi 2020
C.İ. 20/04/20, 15:49 Cevabı Görüntüle
Yunanistan’da bulunan kız arkadaşımdan alacağım davet üzerine bir seyahat gerçekleştireceğim. Ben İstanbul’da ikamet ediyorum ve üniversite öğrenciyim. Tüm masraflarım şirket sahibi babam tarafından karşılanacaktır. Yunanistan vizesi 2020 gerekli evraklar ve ücret bilgilerini öğrenebilir miyim? Evraklarımız hazırladıktan sonra yapmam gerekenler nelerdir, nasıl başvuru sağlanıyor ve sizin danışmanlığınız hangi kısımları kapsıyor? Bunları detaylarıyla da bana açacak olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.
Yunanistan Transit Vize 2021
G.R. 05/01/21, 09:33 Cevabı Görüntüle
Merhabalar. Yunanistan transit vize 2021 nasıl alınır? Türkiye'den Fas'a seyahat edeceğim, ticari olarak orada birkaç firma ile görüşmem olacak. Havayollarını aradım ancak bilgileri olmadığını söylediler. Bazı sitelerde de vize almak gerektiği yazıyor. Sunacağım evraklar ne olacak, ne kadar ödeme yapacağım hiç bilmiyorum, Uçak biletini satın aldığım için şimdi bunu çözmem gerekecek. Bana yardımcı olabilir misiniz?
Yunanistan Çok Girişli Schengen Vizesi
M.K. 17/09/20, 13:54 Cevabı Görüntüle
Merhaba. Yunanistan turistik vize almak istiyorum. Yalnız ben bu vize ile Bulgaristan'a girmek istiyorum. Bunun mümkün olabileceğini öğrendim ama prosedürler hakkında net bir bilgim yok, aslında bakarsanız hata yapma lüksümde yok çünkü ilk vize başvurum olacak. Ben İstanbul'da özel bir şirketin güvenlik görevlisiyim. Son 5 yıldır aynı yerde çalışıyorum. Bana Yunanistan çok girişli schengen vizesi için gerekli olan evrak bilgilerini atarsanız sevinirim. Bulgaristan'da en az 2 ay kalma planım var, ara ara gidip gelmek istiyorum. Bana yardımcı olun lütfen, iyi günler dilerim.
Yunanistan Seyahat Sağlık Sigortası
C..E. 17/09/20, 10:18 Cevabı Görüntüle
Selamlar, İsmim Ceren. Ben önümüzdeki Nisan aylarında arkadaşlarımla beraber Yunanistan'a turistik amaçlı seyahat planlamaktayım. Bu seyahatimizde Atina, Selanik ve kıyı köylerini gezeceğiz. Bu yüzden belirli bir yerde sabit kalmayacağız. Bazen otel bazen airbnb yapacağız, belki kamp bile düşünebiliriz. Biz bu şekilde açıklasak ve başvurumuzu böyle yapsak bir problem yaşar mıyız? Yunanistan seyahat sağlık sigortası da yaptıracağız, ''30.000€ teminatlı seyahat sağlık sigortası olmak zorundadır.'' ne demek? Böyle bir para mı ayırmamız gerekiyor. Bu ilk seyahatimiz olacağından maalesef tecrübem yok, o yüzden yanlış anlamış olabilirim. Hepimiz üniversite öğrencisiyiz ve hepimizin de ailesi bizlere sponsor olacak. Yunanistan vizesi için gereken evrakları ve ücretleri bize paylaşırsanız çok seviniriz. Her yılın bahar aylarında aynı ekip seyahat edeceğiz, sürekli sizinle çalışmak isteriz, teşekkürler.
Yunanistan Schengen Vize Başvurusu
G.T. 21/04/20, 10:05 Cevabı Görüntüle
Ben müzisyenim, kemanistim. Gösterilere, şovlara, açılışlara katılıyorum genelde ve imkanlarımı da bu yolla kazanıyorum. Bu zamana kadar hep Türkiye’de yaptım tabi. Şimdi ilk defa yurtdışı için bir teklif aldım. Atina’da açılması planlanan bir alışveriş merkezi için davet edileceğim. Bana Yunanistan schengen vize başvurusu için hazırlamam gereken evrak listesi ve ne kadar ödeme yapacağım, online başvuru oluyor mu bütün süreç hakkında bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.
Yunanistan Turu Vize İşlemleri
T.D. 18/09/20, 08:50 Cevabı Görüntüle
Merhaba biz özel bir şirketin aynı departmanında çalışan 6 kişilik bir ekibiz. Önümüzdeki yaz aylarının başlangıcında Yunanistan'a gitmeyi düşünüyoruz. 2 kişinin 2018 yılında almış olduğu Almanya vizeleri var. Kalan 3 kişi hiç vize almadı. 1 kişi ise sadece Dubai'ye seyahat etti. Yunanistan turu vize işlemleri yaptırmak istiyoruz. Buna göre hazırlamamız gereken evraklar ve ücretleri tarafıma mail atabilir misiniz? Yunanistan vizelerimiz için başvurumuzu en yakın ne zaman yapmamız gerekir? Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.
Yunanistan Vizesi Kaç Günde Çıkar
Ö. Erkoç 17/02/20, 17:48 Cevabı Görüntüle
Yunanistan vize ücreti ne kadar ve Yunanistan vizesi kac günde çıkar
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES