x
Yeni Zelanda

Vize İşlemleri

Yeni Zelanda

Telefon/Faks

+90 (462) 215 60 16

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

trabzon@eagvs.com

Yeni Zelanda Vize Başvuru, Trabzon

Dünyadaki pek çok farklı ülkenin vize işlemleri için danışmanlık hizmeti sunan Euroasia Global Visa Services’a hoş geldiniz.

Vize başvuruları esnasında herhangi bir sorun yaşamamanız için hazırladığımız Euroasia Global Visa Services Trabzon şube sayfasında Yeni Zelanda vizesi hakkında merak ettiklerinize yanıt bulabilir, Yeni Zelanda vize başvuruları için detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sayfanın ilerleyen bölümlerinde gerekli evraklar hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için şubemize ulaşmayı unutmayın.

Euroasia GVS Trabzon şubesi olarak başta Vakfıkebir,Tonya, Sürmene,Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Ortahisar, Şalpazarı, Yomra ilçeleri olmak üzere Trabzon çevresindeki illerden yapacağınız Yeni Zelanda vize başvurularıyla ilgilenmektedir.

 

Yeni Zelanda İçin Vize Almak Gerekli Midir? - Trabzon

Yeni Zelanda Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna sahip ziyaretçilerden vize isteğinde bulunmaktadır. Yeni Zelanda’ya ziyaret gerçekleştirmek için yapacağınız vize başvuruları esnasında mülakat ve biyometrik veri sunma işlemi yapılmamaktadır. Buna ek olarak vize başvurusu gerçekleştirmek için konsolosluğa gitmenize gerek yoktur. Yeni Zelanda vize başvurularınızı Euroasia Global Visa Services Trabzon şubesi aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda yapmanız gereken ise başvuru evraklarını tamamlayıp tarafımıza ulaştırmaktır

Başvuru evraklarını tamamlarken herhangi bir sorun yaşayacağınızı düşünüyorsanız Euroasia GVS Trabzon şubemizle iletişime geçmenizi öneririz.

 

Yeni Zelanda Kısa Süreli Vize Türleri ve Gerekli Evraklar - Trabzon

 

Bize Ulaşın! - Trabzon

Yeni Zelanda vize başvurusu gerçekleştirmeden önce vize başvuru işlemlerine dair bilgi almak için EAGVS Trabzon şube sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz. Şubemize ulaşıp danışmanlık hizmeti talebinde bulunduğunuz takdirde vize başvurularınızın her aşamasında ihtiyaç duyduğunuz desteği alabileceğiniz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. EAGVS Trabzon şubemize +90 (462) 215 60 10 numaralı telefondan ya da trabzon@eagvs.com adresinde e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Nasıl Gerçekleştirilir? - Trabzon

Yeni Zelanda vize başvurularınızı online olarak, konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan yapma şansınız bulunmaktadır. Yapacağınız ziyaretin amacına göre değişiklik gösteren başvuru evraklarını şubemize ulaşarak öğrenebilir, ardından bu belgeleri doldurarak şubemize iletebilirsiniz. Evraklarınız elimize ulaştığında kontrolünü sağlıyoruz. Herhangi bir sorunla karşılaşılmadığı takdirde Yeni Zelanda vize başvurusunu sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Bu noktada belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması oldukça önemlidir. Yeni Zelanda ziyaretiniz turistik amaçla olacaksa, ziyaret nedeninizi açık bir biçimde belirten evraklara sahip olmalısınız. 

Tarafımıza ulaşıp temsilcilerimizden danışmanlık hizmeti talep ettiğiniz takdirde vize başvuru sürecini hızlı ve sorunsuz geçirmeniz için profesyonel destek alabilirsiniz.

 

Yeni Zelanda Vizesi İçin Hangi Belgelere İhtiyacım Olacak? - Trabzon

Yeni Zelanda ziyareti için vize başvurusu gerçekleştirecek olan ziyaretçilerimizin ilk olarak yapması gereken Yeni Zelanda vize takip belgesini ve Yeni Zelanda vize bilgi formunu doldurmaktır. Ayrıca başvuru yapacağınız vize türüne göre ihtiyaç duyacağınız belgeler değişim gösterebilmektedir. Bu belgelere şubemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

Yeni Zelanda ziyaretinde bulunacak olan başvuru sahibi davet mektubu yoluyla bu ziyaretini yapacaksa, davet eden kişi tarafından İngilizce olarak yazılmış olan bir davet mektubuna ihtiyaç duyacaktır. Davet mektubu, gönderen kişinin kişisel bilgilerini, adres ve iletişim bilgilerini içermelidir. Buna ek olarak davet mektubu gönderen kişi Yeni Zelanda vatandaşıysa kişinin pasaport ve kimlik fotokopisi, değilse oturum izni davet mektubuyla birlikte gönderilmek zorundadır. Eğer başvuru yapacak olan kişinin Yeni Zelanda seyahati süresince giderleri davet gönderen kişi tarafından karşılanacaksa IZN 1025 kodlu Sponsorship for Temporary Entry isimli belgenin doldurulması gerekmektedir. Belirtilen belge sadece Yeni Zelanda pasaportuna sahip olan ya da oturum izni bulunan kişiler tarafından ve Yeni Zelanda Ticaret Odası’na kayıtlı olan şirketler tarafından doldurulabilir.

Yeni Zelanda’ya seyahat gerçekleştirecek olan başvuru sahibi bir şirket sahibi ise, kişisel belgeleriyle birlikte şirket ile ilgili belgeleri dosyasında bulundurmak zorundadır. Bu belgeler aşağıda sıralanmıştır:

  • Güncel hali ile şirketin faaliyet belgesi
  • Ticaret sicil gazetesi
  • Şirketin imza sirküleri ve son vergi yılını içeren vergi levhası fotokopisi

Vize başvurusu yapacak olan başvuru sahibi öğrenci ya da emekliyse, bu durumu belirten belgelerini dosyalarında bulundurmalıdırlar.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler - Trabzon

Yeni Zelanda vize başvurusu gerçekleştirirken ihtiyacınız olan belgeleri eksiksiz bir şekilde doldurmanız fazlasıyla önemli bir konudur. Eksik belgeler ile yapılan başvuruların kabul edilmediğini belirtmek isteriz. Gerçeği yansıtmayan bilgiler vermeniz durumunda başvurunuzun vize reddi ile sonuçlanma ihtimali artacaktır.  Yeni Zelanda ziyaretinizin nedenini açık bir şekilde belirten belgeleri dosyanızda bulundurmanız vize başvurunuzun onay almasına katkı sağlayabilir. Ayrıca Yeni Zelanda vize başvurularının değerlendirme süresi yaklaşık 25-35 gün arasında değişmektedir. Bu sebeple Yeni Zelanda vize başvurularınızı ziyaret tarihinizden en geç 45 gün önce tamamlamanız önemlidir.

Yeni Zelanda vize başvurularıyla ilgili ayrıntılı bilgi için Euroasia Global Visa Services Trabzon şubemize ulaşabilir, dilediğini soruları temsilcilerimize sorabilirsiniz. Sorunsuz bir vize süreci geçirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

Yeni Zelanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES