x
Yeni Zelanda

Vize İşlemleri

Yeni Zelanda

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak/İzmir

Telefon/Faks

+90 (232) 335 03 82

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

izmir@eagvs.com

Yeni Zelanda Vize Başvurusu, İzmir

Dünyanın birçok ülkesine danışmanlık hizmeti sunan Euroasia Global Visa Services’a hoş geldiniz. 

Sayın ziyaretçimiz Euroasia Global Visa Services İzmir Şubesi olarak düzenlemiş olduğumuz bu sayfada Yeni Zelanda vize başvurusu yaparken gereken belgelere, Yeni Zelanda vize başvuru formuna ve vize başvuru sürecinde dikkat edilmesi gereken noktalara dair bilgilere ulaşabilirsiniz. Euroasia GVS İzmir şubesi olarak başta Karşıyaka, Konak, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ilçeleri olmak üzere İzmir çevresindeki illerden yapacak olduğunuz Yeni Zelanda vize başvurularıyla ilgilenmekte ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

 

Yeni Zelanda İçin Vize Almak Gerekli Midir? - İzmir

Okyanusya’nın güzide ülkesi Yeni Zelanda, Türkiye Cumhuriyeti pasaportlu ziyaretçilerden vize talebinde bulunmaktadır. Yeni Zelanda vize başvurularında herhangi bir mülakat ve biyometrik veri sunma işlemi gerçekleştirilmemektedir. Yeni Zelanda vize başvurularınızı Euroasia GVS İzmir şubemiz aracılığıyla konsolosluğa gitmeye gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru için gereken belgeleri tarafımıza ilettiğiniz takdirde Yeni Zelanda vize başvurularını sizler için başlatmaktayız. Vize başvurularınızın her noktasında yardım alacağınız danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Yeni Zelanda Kısa Süreli Vize Türleri ve Gerekli Evraklar - İzmir

 

Bize Ulaşın! - İzmir

Sayın okurumuz, Yeni Zelanda vizesine başvuru gerçekleştirmeden önce Euroasia GVS İzmir şube sayfasını ziyaret edip bilgi almanız oldukça önemlidir. Ardından bizlere ulaşarak vize başvuru sürecinin nasıl ilerlediğine dair bilgilere ulaşabilirsiniz. İzmir şubemize +90 232 335 03 64 numaralı telefondan ya da izmir@eagvs.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - İzmir

Yeni Zelanda vize başvurularını online olarak, konsolosluğa gitmeden gerçekleştirme seçeneğiniz bulunmakta. Ziyaretinize göre gereken belgeleri hazırlayıp bizlere e-posta, kargo yoluyla ya da bizzat şubemize gelerek ulaştırdığınız takdirde Yeni Zelanda vize başvurularını sizlerin adına gerçekleştirmekteyiz. Yeni Zelanda vize başvurularında en çok önem göstermeniz gereken nokta konsolosluk tarafından talep edilen belgelerin eksiksiz bir şekilde hazırlanmasıdır. Yeni Zelanda’ya gerçekleştireceğiniz ziyaretin amacı turistik ise, seyahat amacını açık bir şekilde bildiren belgelere ihtiyaç duyacaksınız. Ayrıca ne kadar süreyle Yeni Zelanda’da bulunacağınıza dair bilgi sunmak vize alma ihtimalinizi artıracaktır. Tarafımızdan profesyonel danışmanlık hizmeti alarak Yeni Zelanda vize başvurularınızı hızlı ve hatasız olarak gerçekleştirmeniz mümkündür.

 

Yeni Zelanda Vizesi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? - İzmir

Yeni Zelanda vize başvurusu gerçekleştirmeyen ziyaretçilerimizin ilk olarak Yeni Zelanda vize takip belgesini ve Yeni Zelanda vize bilgi formunu doldurmaları gereklidir. Yeni Zelanda vize başvurusu için gereken evraklar ziyaret amacınıza göre değişim göstermektedir. Bu nedenle bizlere ulaşarak gerekli belgeler hakkında bilgi edinmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Yeni Zelanda’ya gidecek olan kişi seyahatini davet yoluyla gerçekleştirecekse davet eden kişi tarafından İngilizce dilinde hazırlanmış olan bir davetiyeye ihtiyacı olacaktır. Bu davetiye gönderen kişinin kişisel bilgilerinin yanı sıra adres ve iletişim bilgilerini içermelidir. Ayrıca Yeni Zelanda ziyareti gerçekleştirecek olan kişinin ne kadar süreyle ülkede kalacağına dair bilgi davetiyede yer almalıdır. Davet eden kişi Yeni Zelanda vatandaşı ise kişinin pasaportu ve kimlik fotokopisi, değilse kişinin oturum izni belgelerle birlikte sunulmalıdır. Davet eden kişi başvuru sahibinin masraflarını karşılayacaksa IZN 1025 kodlu Sponsorship for Temporary Entry adlı belgeyi doldurması gereklidir. Bu belge sadece Yeni Zelanda pasaportu ya da oturum izni bulunan kişiler tarafından veya Yeni Zelanda Ticaret odasına kayıtlı olan şirketler tarafından doldurulabilir.

Yeni Zelanda vize başvurusunda bulunacak olan kişi bir şirket sahibi ise, şahsi evraklarıyla birlikte şirket ile ilgili evrakları da sunmak zorundadır. Bu belgeler aşağıda sıralanmıştır:

  • Güncel hali ile şirketin faaliyet belgesi
  • Ticaret sicil gazetesi
  • Şirketin imza sirküleri ve son vergi yılını içeren vergi levhası fotokopisi

Başvuruda bulunacak kişi öğrenci ya da emekli ise, durumlarını belirten evraklarını da dosyalarında bulundurmalıdır.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler - İzmir

Yeni Zelanda vize başvurusu gerçekleştirirken konsolosluk tarafından talep edilen başvuru belgelerini eksiksiz bir şekilde doldurmanız gereklidir. Yeni Zelanda ziyaretinizin amacını düzgün bir şekilde belirten belgelere sahip olmanız avantajınızadır. Ayrıca Yeni Zelanda vize başvurularının değerlendirme süresi yaklaşık 25-35 gündür. Bu nedenle vize sonuçlarınızın ziyaret tarihinize yetişmesi için başvurularınızı ziyaret tarihinizden en geç 45 gün önce yapmanız gereklidir.

Yeni Zelanda vize başvurusunda bulunurken herhangi bir aksaklık yaşamamak adına Euroasia Global Visa Services İzmir şubemize ulaşmanızı öneririz. Yetkililerimize ulaşıp danışmanlık hizmeti talebinde bulunduğunuz takdirde tüm vize aşamalarında profesyonel destek alarak vize başvurularınızı eksiksiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yetkililerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Bizlere iletişim bilgileri kısmında ulaşabilir, dilediğiniz soruyu iletebilirsiniz. 

Yeni Zelanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES