x
Yeni Zelanda

Vize İşlemleri

Yeni Zelanda

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 312 963 04 95

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ankara@eagvs.com

Yeni Zelanda Vize Başvuru, Ankara

 
Euroasia GVS Yeni Zelanda Vize Başvuru, Ankara şubesi olarak Yeni Zelanda ziyaretçilerine özel vize işlemleri sayfamızı dikkatle okuyarak ve danışmanlarımızdan daha fazla bilgi alarak online olarak alınan vize işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
 
Yeni Zelanda’ya yapacağınız vize başvurularında parmak izi, mülakat, biometrik fotoğraf gibi uygulamalar yoktur. Yeni Zelanda vizesi için seyahat amacının belli olması önemlidir. Yapacağınız seyahat üzerine sahip olacağınız vize türleri kendi içlerinde de ayrılmaktadır. Yeni Zelanda vize başvurusu sahiplerinin Vize Başvuru Formunun yanında başvuru online standartta ayrıca vize takip belgesi doldurması talep edilmektedir.
 
Yeni Zelanda Vize Kategorileri
Farklı sebeplerle daha uzun vadede seyahat izni almanız için gerekli prosedürler Büyükelçilik nezdinde değerlendirilmektedir. Eğer farklı bir kategoriden Yeni Zelanda Vize başvurusu yapmak istiyorsanız öncelikle ofislerimize ulaşarak bilgi almalısınız. Güncel tüm değişiklik ve şartlar tarafınıza iletilecektir.
Eğer ticari ya da ziyaret amacıyla yola çıkacaksanız mutlaka bir Davet Mektubunuz olmalıdır. Davet mektubunuz daveti gönderen kişinin maddi durumunu, yerleşik hane durumunu ve kişiye özel resmi belgelerini kapsamaktadır.
 
Yeni Zelanda vizesine başvuruda bulunmadan önce Euroasia GVS Ankara Yeni Zelanda Vize Başvuru, Ankara şubemizden evrak listenizi edinebilir, başvuru öncesi Konsolosluk taleplerine yönelik bilgileri alabilir ve dilerseniz başvurunuzu ekiplerimiz aracılığıyla evinizin ya da işyerinizin konforundan uzaklaşmadan yapabilirsiniz.
 

Yeni Zelanda Vizesi Ankara Başvuru Merkezi 

Yeni Zelanda Vizesi Ankara Başvuru Merkezi, yetkin kurumu Yeni Zelanda Büyükelçiliği olup tüm vize çeşitlerinin başvurusunu online olarak almaktadır. 
Türkiye Cumhuriyeti tarafından kişiye tahsis edilen tüm pasaport sahipleri vize almak zorundadır.
 
Başvuru sahipleri, Sürekli Oturma İzni, Oturma İzni, Çalışma ve Limited Purpose (Sınırlı) Vize kategorisindeki başvurularını Büyükelçilik kanalıyla yapmamaktadır. Euroasia GVS Ankara Yeni Zelanda Vize Başvuru, Ankara şubemizden başvuru noktalarını öğrenmek için destek alabilirsiniz.

Yeni Zelanda Vizesi Ankara’da nereden alınır?

Yeni Zelanda Vizesi Ankara Başvuru Merkezi, yazının girişinde de belirttiğimiz gibi online olarak yönlendirilen vize sistemidir. Vize sistemine eksiksiz girilen evraklar Büyükelçilik nezdinde görevlendirilen yetkililerce incelenerek vize sonucu bildirilir.
Yeni Zelanda yapacağınız başvuruları Euroasia GVS Yeni Zelanda Vize Başvuru, Ankara şubemiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Evrak listenizi danışmanlarımızdan aldıktan sonra belgelerinizi e-posta ya da kargo veya şahsen ofisimize ulaştırarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Süreç takip edilerek size bildirilecektir.

İngiltere vizesi Ankara’da nasıl alınır?

Online yürütülen tüm işlemler için Yeni Zelanda Vizesi Ankara Başvuru Merkezi online veri giriş sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Sitede size Başvuru Formunun yanında Vize Takip belgesi doldurtulur. Bu formların eksiksiz, tam, doğru ve yanıltıcı bilgilerden uzak gerçeği yansıtan beyanlar olması gerekmektedir.
 
Vize talebinizi online iletiyor oluşunuz ciddi bir yükümlülüktür Bu sebeple özen göstermeli ve tüm yanlış ya da emin olmadığınız beyanlardan kaçınmalısınız.Yeni Zelanda’ya seyahatte bulunacak vatandaşlarımız, öncelikle seyahat amacını belirlemeli, evrak listesine göre evrakları güncel olarak tanzim etmeli ve seyahat tarihlerini söz konusu ülke olan Yeni Zelanda’nın resmi tatillerine uygunlukta ayarlamasını tamamlamalıdır. Zamanında gelmeyen vize cevabınız seyahatinizin ertelenmesine yol açabilir.
 
Yeni Zelanda Vizesi Ankara Başvuru Merkezi online vize başvuru giriş konusuna hakim Euroasia GVS Yeni Zelanda Vize Başvuru, Ankara şube danışmanlarımız; vize kategorinizin belirlenmesi ve evrak listenizin size ulaşması konusunda +90 312 963 05 08 numaralı telefon numarasından ve ankara@eagvs.com E-Posta adresimize yönlendireceğiniz iletişim numaranızdan yardımcı olacaklardır. 

Yeni Zelanda Vize İşlemleri

Yeni Zelanda vize işlemleri için, direk Konsolosluk üzerinden işlem yapılmamaktadır. Tüm vize süreci online olarak yürütülmekte; dış bağlantı yani online belgelerinizin girişi için VFS Global ile anlaşma yapılmış ancak firma içerik konusunda ve belgelerinizin doğru uygulanıp uygulanmadığı konusunda değerlendirme yapmamaktadır.
 
Yeni Zelanda Vizesi için Euroasia GVS Yeni Zelanda Vize Başvuru, Ankara şubemiz size şu planı uygulayacaklar.
 • Ankara uzmanlarımızla görüştükten sonra evrak listesiniz size ulaşacaktır.
 • Size iletilen E-maildeki evrakları belirtildiği gibi hazırlayacak, 
 • Evrakları eksiksiz hazırladığınızdan formları tam doldurduğunuzdan ve imzaladığınızdan emin olduktan sonra bizzat ya da kargo yaparak ofisimize ulaştıracak
 • Vize süreciniz hakkında uzmanlarımızla iletişimde kalarak ve vizeniz çıktıktan sonra teslim alacaksınız.
Online sisteme ilk girişi yapılan Vize Talep Belgesi ve Takip Formunu eksiksiz doldurmak şart koşulmuştur.  Yeni Zelanda'ya yapacağınız vize başvurusunda mülakat, parmak izi kaydı ya da fotoğraf çekimi yoktur, tüm işlemlerinizi Euroasia GVS Yeni Zelanda Vize Başvuru, Ankara şube danışmanlarımız üzerinden iletişimi takiben yalnızca kargo ya da kurye aracılığıyla tamamlayabilirsiniz.
 
Yeni Zelanda vizesi VFS Global Ankara
Yeni Zelanda vizesi VFS Global Ankara, Yeni Zelanda Büyükelçiliği’nin talimatları doğrultusunda başvuru evraklarının alınarak sisteme girişinden sorumlu aracı firmadır. Euroasia GVS Yeni Zelanda Vize Başvuru, Ankara şubemiz ise seyahat fikrinizle beraber işlemlere başladığınız profesyonel danışmanlık yürüten kurumsal aracıdır.
Belge ve evraklarınızın Kişisel Veri aklama Kanunu gereklerince şifreli sistemle koruyan ofislerimize yönlendirdiğiniz evraklarınız güven içinde vize işlemine girer. Sonuçlanmasına kadar yürütülen süreç size düzenli aralıklarla bildirilir ve işlem sonunda pasaportunuz dilerseniz size kargo ya da kurye yoluyla yönlendirilir.

Yeni Zelanda Vize Ücreti 2023

Yeni Zelanda vize ücreti 2023 tarifesini Yeni Zelanda Devleti belirlemektedir. Euroasia GVS Yeni Zelanda Vize Başvuru, Ankara şubemiz aracılığıyla online yapacağımız başvuru esnasında yine interaktif ortamda vize ücretinizi yatıracağız. 
Vize işlemleriniz Yeni Zelanda Devletinin göçmenlik ofisine evraklarınızın yönlendirilmesi sonrası başlamakta ve ortalama 25 gün sürmektedir. Başvuru öncesi evrak toparlama süresi bu sürece dahil değildir. Konsolosluk ofislerine gidilmesine ya da randevu alınmasına Yeni Zelanda vize işlemlerinde gerek yoktur. Tüm vize faaliyeti online, internet üzerinden yapılmaktadır. Çok sık rastlanmamakla birlikte Konsolosluk yetkilileri Pasaport aslının incelenmesini talep edebilmektedir.
Bu talebi de Euroasia GVS Yeni Zelanda Vize Başvuru, Ankara operasyon ekibimiz sizin adınıza gerçekleştirmektedir.
 
Yeni Zelanda vizesi Ankara başvuru ücreti, başvurunuzun vize kategorisine göre belirlenmektedir. 60 Dolar ile 720 Dolar arasında değişen hesaplamalar söz konusudur. Sigorta, hizmet, kargo ve danışmanlık bu ücretlere dahil değildir. Başvurunuza online olarak giriş yapmadan önce söz konusu vize ücretinizi hesaplayarak bankanızda bu ücretin bulunmasını sağlamalısınız. Online süreçte girişiniz belli bir düzende gerçekleşeceğinden o an her evrak ve belge sizde olmalıdır.
Online olarak başvuru alınsa da Yeni Zelanda vize işlemleri kapsamlı olduğu için evrakların hazırlanma ve gereğine göre teslim edilme konusunda başvuru sahipleri sıkıntılar yaşamaktadır. Yeni Zelanda Vize Başvuru, Ankara ofisimizde görevli işinde uzman ekibimizden vize kategorinize göre Yeni Zelanda vize ücreti 2023 tarifenizi öğrenerek diğer vize işlemlerinize başlayabilirsiniz. 

Ankara Yeni Zelanda Vize Başvuru Formu

Ankara Yeni Zelanda Vize Başvuru Formu ve vize takip belgesi doldurulmadan işlem başlamamaktadır. Başvuru formunuzu doldurmaya başlamadan önce seyahat amacınıza uygun olan vize kategorisini seçerek, diğer bilgileri doldurmaya başlayacaksınız. Özlük diye tabir ettiğimiz kimlik, aile, adres bilgilerinizi girecek sonrasında seyahatinize ilişkin bilgileri dolduracaksınız.
 
Başvuru formunuzun içerdiği sorulara net, açık, ispatlanabilir ve belgesi elinizde olacak duyarlılıkla doldurmanız gerekmektedir. Her dünya ülkesinde olduğu gibi Yeni Zelanda Devlet otoriteleri de şüphe uyandıran beyanlara olumsuz cevap verecektir. Vize reddi karşılaşılmak istenmeyen bir durum olsa da ne yazık ki vize işlemlerinde karşımıza çıkmaktadır. O sebeple online olarak gerçekleştireceğiniz bu işlemi uzman bir ekiple yürütmeniz sizi olası bir riskten koruyacaktır. Seyahatinizi ertelemek ya da evraklarınızın güncelliğini kaybederek yeni bir başvuru sürecine girerek maddi kayıp yaşamak istemiyorsanız Yeni Zelanda Vizesi, Ankara ofisimizi arayın.
 
Eğer davet usulü bir yolculuk söz konusu ise sizden istenen özlük bilgileri, davetiye, maddi yükümlülük belgeleri de evraklarınızın arasında olmalıdır. Tüm belgeleriniz imzalı, kaşeli ve alınması gereken kurumdan onaylı olmalıdır. Muadili belgeler kabul edilmemektedir. Ayrıca gidecek kişi 18 yaşın altında ise velayeti ispatlayan evrak ve aile tarafından verilecek muvafakat name de eklenmelidir. Sayfamızda sizler için bilgi notu olarak belirttiğimiz evraklar genel başvuru evraklarıdır. Kategorinizin evraklarını Yeni Zelanda Vize Başvuru, Ankara şubemize ulaştığınızda tam evrak listesini ve Ankara Yeni Zelanda Vize Başvuru Formu nu sizinle paylaşacaktır.

Ankara Yeni Zelanda Vizesi Gerekli Evraklar

Ankara Yeni Zelanda Vizesi Gerekli Evraklar genel konseptiyle aşağıdaki gibidir.
Kategorinize uygun evrak listesi için +90 312 963 05 08 numaralı telefondan lütfen bizi arayın. 
 • Vize  başvuru formu
 • 2 Adet biyometrik vesikalık fotoğraf
 • Pasaport (seyahat sonrası en az 6 ay geçerli)
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Vize başvuru dilekçesi (İngilizce)
 • Uluslararası sağlık sigortası
 • Banka hesap dökümü
 • Başvuru ücreti dekontu
 • Öğrenciler için öğrenci belgesi
 • 18 yaşın altındakiler için izin mektubu

İşverenler için Şirket evrakları

 • Vergi levhası
 • Faaliyet belgesi
 • Sicil gazetesi fotokopisi
 • İmza sirküleri

Çalışanlar için evraklar

 • SGK işe giriş belgesi
 • SGK hizmet dökümü
 • Maaş bardosu (3 ay)
Turistik Vize evrakları için bir yol haritası isterseniz aşağıdaki kategorileri inceleyebilirsiniz. Bu liste Turistik vize alt gruplarını karşılamaktadır.
Aşağıdaki amaçlarla seyahat eden kişiler, Yeni Zelanda Genel Ziyaretçi vizesine başvurabilir;
 • Ticari amaçlar (Fuar-Toplantı vb.)
 • Tur Liderleri
 • Gemi ya da uçak mürettebatı
 • Özel yat gezileri düzenlen kişiler/mürettabat
 • Aile ziyareti 
 • Kısa Süreli eğitim
 • Kısa süreli eğitim alacak öğrenciye eşlik edecek veli
 • Sağlık sebebiyle, medikal
 • Sağlık sebebi ile ziyaretçi olan kişinin refakatçisi
 • Özel yat gezileri düzenleyen kişilerin mürettebatı
 • Pitcairn adasını ziyaret edecek kişiler
 • Güney Kutup Bölgesi ziyaretçileri
 • Spor faaliyetlere katılım sağlayacak kişiler
 • Festivallerle ilgili katılım sağlayacak kişiler
 • Medya programlarına eşlik edecekler
 • Eğitim görevlilerini ziyaret edecekler.
Ankara Yeni Zelanda Vizesi gereken belgeler, vize kategoriniz sebebiyle çeşitlenebilir ya da azalabilir. Devlet memurları, emekliler, işsizler, gemiciler gibi çeşitlendirilebilir bir yelpazesi olan vize işlemleri için net liste Yeni Zelanda Vizesi, Ankara tarafından yönlendirilecektir.

Yeni Zelanda Büyükelçiliği Ankara

Yeni Zelanda Büyükelçiliği Ankara, vize işlemlerinde yetkili tek kurumdur. Vize dosyanızı interaktif ortam üzerinden alarak belgelerinizin ve beyanlarınızın doğruluğunu inceler ve karar verir. 
 
Yeni Zelanda online başvuru kabul ettiği için Büyükelçilik nezdinde ya da konsoloslukta herhangi bir işleme tabi tutulmayacaksınız. Lakin bazı istisnai durumlarda yetkililerin Pasaportunuzu görmesi gerekebilir o süreçte de Yeni Zelanda Vizesi, Ankara ofisimiz yetkilileri bizzat yardımcı olacaklardır. Büyükelçiliğe hiçbir suretle gitmenize gerek olmayacaktır.
 
Yeni Zelanda vize başvuruları diğer ülke başvurularından biraz daha uzun sürmektedir. Ortalama gün sayısı 25 olarak belirlenmiş olsa da Büyükelçilik 45 gün önceden başvurunuzu talep etmektedir. Yeni Zelanda vizesi Ankara Konsolosluk ile ilgili bir diğer husus resmi tatillerdir. Her ne kadar başvurunuz interaktif olsa da inceleyen kişilerin mesai günlerinde olması gerekmektedir.
 • Yılbaşı-Aralık-Ocak
 • Şubat-Waitangi Günü
 • Nisan-Kutlu Cuma- Paskalya- Anzac Günü
 • Ramazan Bayramı
 • Haziran -Kraliçe’nin Doğum Günü
 • Kurban Bayramı
 • Ekim-İşçi Bayramı-Cumhuriyet Bayramı
 • Aralık-Boks Günü
Her iki ülkenin resmi tatilleridir. Başvurunuzu ona göre değerlendirmeye almalı seyahatinizi de bu tarihleri kontrol ederek planlamalısınız.
 
Yeni Zelanda Work and Travel Vize işlemleri de yine aynı şartlarda yapılmakta ve yetkili yine aynı kurumdur. Bu vize de tek fark belli bir yaşa hitap ediyor oluşudur. Yeni Zelanda Work and Travel Vize işlemleri için tıklayınız.Yeni Zelanda Büyükelçiliği Ankara işlemlerinizin yürütülmesi konusunda Yeni Zelanda Vize Başvuru, Ankara ofisimiz hem online hem de konsolosluk nezdinde yanınızda olacak Yeni Zelanda vizenize kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacaklardır. 

Yeni Zelanda vizesi Ankara'da kaç günde çıkar?

Yeni Zelanda’ya ziyaret edecek başvuru sahiplerinin ofislerimizden yanıt almak istediği en çok sordukları soru Yeni Zelanda vizesi Ankara'da kaç günde çıkar?’dır. Yeni Zelanda vizesi Ankara çıkma süresi, diğer iller ile aynı sürededir. Başvuru online gerçekleştiğinden bu süreçte kayıp sadece evrak hazırlama sürecine yansımaktadır.
 
Yeni Zelanda Büyükelçiliği her ne kadar 45 süre talebiyle başvuruları istemiş olsa da tecrübelerimiz ortalama gün sayısının 25 olduğunu gösteriyor. Bu sebeple seyahatiniz plan aşamasındayken Yeni Zelanda Vizesi, Ankara ofisimize ulaşarak en kısa zamanda vize başvurunuzu yaparak diğer hazırlıklarınıza devam edin. Muhteşem bir doğaya, samimiyetleriyle ün yapmış insanlara ve güzelliğiyle sizi büyüleyecek güzel bir adanın keyfini çıkarın. Vize alımınız sizi germeden, kolaylıkla ve süratle elinize ulaşsın. Siz seyahatinizin planına devam edin.
 
Evraklarınızın hatalı ya da eksik olma durumunda vize karar aralığı çok geniş zamana yayılmış olduğundan ret almanız seyahatinizin ertelenmesine, iptaline, rezervasyon ve belgelerinizin güncelliğini yitirmesine sebep olacak sizi ciddi sıkıntıya sokacaktır.
 
Yeni Zelanda vizesi Ankara'da kaç günde çıkar? Sorusu bu sebeple önemli ve haklı bir sorudur. Seyahatinizin zamanında, sorunsuz ilerlemesini istiyorsanız profesyonel yardım almalı ve bunu da güven duyduğunuz kurumsal, yasal bir firma ile gerçekleştirmelisiniz. Yeni Zelanda Vize Başvuru, Ankara şubemiz ve diğer temsilciliklerimiz size güven ortamını sağlayacak ve işlemlerinizin işinde ehil kişilerde olduğunu göreceksiniz. Ofislerimizi ziyaret ederek bizimle tanışın…

Ankara Yeni Zelanda Vizesi Ret

Ankara Yeni Zelanda Vizesi Ret, karşılaşabileceğiniz ciddi bir sorundur. Öyle ki eğer tüm rezervasyonlarınız yapıldıysa, ödemeleriniz gerçekleşmiş ve tüm Türkiye programınızı da bu seyahate göre planladıysanız ciddi bir probleminiz var demektir.
 
Ret ciddi bir problem olarak karşımıza çıksa da yeni bir başvuru yapılabilir. Lakin bunun için ret sebebinizin ortadan kaldırılması, düzeltilmesi ya da onarılması gerekmektedir. Yeni Zelanda Vize Başvuru, Ankara şubemizle ret belgenizi paylaştığınızda size uygun çözümü eş zamanlı size bildirecek ve onayınızla yeni bir başvuru için gerekenleri yapacaktır.
 
Ret başlıklarından bazıları,
 
 • Evraklarınız şüphe uyandırabilir
 • Yetkilileri Türkiye’ye geri döneceğinize inandıramamış olabilirsiniz
 • Belgeleriniz eksik, yanlış, imzasız ya da kaşesiz olabilir
 • Kimlik belgeniz ya da pasaportunuz farklı bir beyan içeriyor olabilir
 • Gerekli maddi yükümlülükler yerine getirilmemiş olabilir
 • Davet belgenizde bir eksiklik, yanlış söz konusudur
 • Gözünüzden kaçırdığınız bir belgeniz güncel olmayan bir tarih aralığındadır
 • Daha önceki seyahatinizde bir ihlal yaşamış olabilirsiniz
Ve birçok alt başlık açılabilir. Evraklarınızın nitelik, nicelik, gerçekçi ve ispatlanabilir olması ve bunu da tam izah etmeniz gerekir. 
Ankara Yeni Zelanda Vizesi Ret, karşınıza çıkabilecek olası bir sorundur. Mühim olan soğukkanlılıkla hareket ederek yeni başvurunuz için bir yol haritasına ihtiyacınızı ofislerimizle paylaşmanız yeterlidir. Yeni Zelanda Vize Başvuru, Ankara ofisimiz ret mektubunuzu inceleyerek size yeni bir plan sunacaktır. 

Ankara Yeni Zelanda Vizesi Seyahat Sağlık Sigortası

Artık tüm dünya ülkeleri vize alımlarında seyahat edeni, gittiği ülkeyi ve geldiği ülkeyi koruma altına alan sigorta poliçe paketi istemektedir. Ankara Yeni Zelanda Vizesi Seyahat Sağlık Sigortası da Yeni Zelanda seyahatinizin şartlarından biri. Poliçe yapıldıktan sonra online işlem sırasında diğer evraklarınızın yanında belgenizin olması gerekiyor.
 
Uluslararası sağlık sigortası kapsamında hazırlanan ve sigorta acenteleri tarafından satışa sunulan bu paketler belli şartları taşıdığında ilgili Büyükelçilik tarafından kabul ediliyor. Yeni Zelanda Vize Başvuru, Ankara, seyahat ettiğiniz ülke şartlarını karşılayan poliçe tekliflerini başvurunuzu yapmadan önce size sunacaktır. Dilerseniz eklemeler yapabilirsiniz. Özellikle gelişmekte olan ülkeler skalasında ek talepleriniz daha önem arz eder konuma gelecektir. 
 
Yeni Zelanda ise standart ve uluslararası kriterleri taşıyan yaş sınırı olmayan, vize sürenize göre hesaplanmış sigortayı uygun bulmaktadır. Ankara Yeni Zelanda Vizesi Seyahat Sağlık Sigortası için Yeni Zelanda Vize Başvuru, Ankara şubemiz sizin tercihinize ve şartlara uygun poliçeyi önerecektir. İster Yeni Zelanda’ya ister başka bir ülke seyati planlayın biz her daim yanınızdayız. Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereklerine göre çalışan tüm ofislerimizi yerinde ziyaret edebilir,çalışma şartlarımızı kontrol edebilir ve bizimle tanışabilirsiniz.
 
Keyifli seyahatler…
 
Euroasia GVS Yeni Zelanda Vize Başvuru, Ankara Ofisi
Adres
Kazım Özalp Mah. Kuleli Sok. No: 89/6 GOP / ANKARA / ANKARA
Telefon
+90 312 963 05 08
E-Posta
ankara@eagvs.com
 
 
 
 

Yeni Zelanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';