x
Yeni Zelanda

Vize İşlemleri

Yeni Zelanda

Telefon/Faks

(0224) 322 01 26

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma: 09.00-18.00
Cumartesi: 10.00-16.00

Eposta

bursa@eagvs.com

Yeni Zelanda Vize Başvurusu, Bursa

Değerli ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services’a hoş geldiniz. 

Euroasia Global Visa Services Bursa şubesi olarak sorunsuz bir vize başvuru süreci yaşamanız için hazırlamış olduğumuz bu sayfada Yeni Zelanda vize başvurusu yaparken hazırlanması gereken başvuru evraklarına, başvuru sahibi tarafından doldurulacak olan Yeni Zelanda vize başvuru formuna, ve vize başvurusu yaparken göz önünde bulundurulması gereken hususlara ulaşabilşirsiniz. Euroasia Global Visa Services Bursa şubesi Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir, Yıldırım ilçeleri ve Bursa çevresindeki illerden yapacak olduğunuz Yeni Zelanda vize başvurularıyla ilgilenmektedir. Yeni Zelanda vize başvurularıyla ilgili detaylı bilgi almak için Euroasia GVS Bursa şubemize ulaşıp yetkililerimiz ile görüşebilirsiniz.

 

Yeni Zelanda İçin Vize Almak Gerekli Midir? - Bursa

Okyanusya’da bir ada ülkesi olan Yeni Zelanda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize talep eden bir ülkedir. Yeni Zelanda vize başvuruları esnasında mülakat, parmak izi alma işlemi veya biyometrik fotoğraf çektirme işlemi yapılmamaktadır. Yeni Zelanda’ya gerçekleştireceğiniz ziyaretleriniz için vize başvurularınızı Euroasia GVS Bursa şubemiz aracılığıyla yapabilirsiniz. Başvuru için gerekli belgelerinizi şubemize e-posta, kargo yoluyla veya bizzat şubemize gelerek ulaştırırsanız Yeni Zelanda vize başvuru işlemlerini sizin adınıza başlatmaktayız. Ayrıca şubemize ulaşıp yetkililerimizden danışmanlık hizmeti talep ettiğiniz takdirde vize işlemlerinin tüm aşamalarında yardım alacağınız danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Yeni Zelanda Kısa Süreli Vize Türleri ve Gerekli Evraklar - Bursa

 

Bize Ulaşın! - Bursa

Değerli ziyaretçimiz, Yeni Zelanda vize başvurusunu gerçekleştirmeden önce Euroasia Global Visa Services Bursa şube sayfasını ziyaret etmenizi öneririz. EAGVS Bursa şubemize ulaşıp yetkililerimizden danışmanlık hizmeti talep ettiğinizde Yeni Zelanda vize işlemleri boyunca destek alacağınız danışmanlık servisimizden yararlanabilirsiniz. Şubemize +90 224 322 01 26 kodlu telefon numarasından ya da bursa@eagvs.com adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz. 

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Bursa

Yeni Zelanda vize başvurularınızı çevrimiçi olarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Gerçekleştireceğiniz ziyaretin amacına göre düzenlemeniz gereken evrakları tarafımıza ulaştırmanız halinde başvuruları sizin için yapmaktayız. Yeni Zelanda vize başvurusu yaparken en çok özen göstermeniz gereken noktalardan biri de konsolosluk tarafından sunulması istenen belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanmasıdır. Yeni Zelanda’ya turistik ziyaret gerçekleştirecek olduğunuz durumlarda seyahat amacınızı açık bir şekilde belirtmelisiniz. Ayrıca Yeni Zelanda’da ne kadar süre bulunacağınızı bildirmeli ve ziyaretinizi karşılayabilecek maddi durumunuzun olduğunu beyan etmelisiniz. Tarafımızdan alacağınız danışmanlık hizmetiyle birlikte Yeni Zelanda vize başvurularınız herhangi bir sorunla karşılaşmadan hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yeni Zelanda Vizesi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? - Bursa

Yeni Zelanda için vize başvurusu yapacak olan ziyaretçilerimizin ilk olarak Yeni Zelanda vize takip belgesini ve Yeni Zelanda vize bilgi formunu doldurması gerekmektedir. Yeni Zelanda vize başvuruları için gerekecek olan başvuru belgeleri seyahat amacınıza göre farklılık göstermektedir. Euroasia Global Visa Services Balıkesir şubemize ulaşarak gereken başvuru belgeleri hakkında yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz.

Yeni Zelanda ziyaretinde bulunacak olan başvuru sahibi davetiye aracılığıyla gidecekse, davetiyeyi gönderen kişi tarafından düzenlenmiş olan, gönderenin adres ve iletişim bilgilerini içeren, davet edilen kişinin Yeni Zelanda’da ne kadar süre kalacağınız bildiren İngilizce olarak yazılmış bir davetiye mektubuna ihtiyacı olacaktır. Bunlara ek olarak, davetiye gönderen kişi Yeni Zelanda vatandaşı ise, bu kişinin pasaportu ve kimlik fotokopisi, eğer Yeni Zelanda vatandaşı değilse de oturum izni davetiyeyle birlikte verilmelidir. Başvuru sahibinin masrafları davet eden kişi tarafından karşılanacaksa IZN 1025 kodlu Sponsorship for Temporary Entry evrağını eksiksiz bir biçimde hazırlanmalıdır. Bahsi geçen form sadece Yeni Zelanda pasaportu ya da Yeni Zelanda oturum izni olan kişiler tarafından veya Yeni Zelanda ticaret odasına kayıtlı şirketler tarafından doldurulmaktadır. 

Yeni Zelanda vize başvurusunda bulunacak olan kişi bir şirket sahibi ise, kişisel başvuru belgelerinin yanı sıra şirket ile ilgili belgeleri de sunmak zorundadır. Aşağıda belgeler verilmiştir:

  • Güncel hali ile şirketin faaliyet belgesi
  • Ticaret sicil gazetesi
  • Şirketin imza sirküleri ve son vergi yılını içeren vergi levhası fotokopisi

Başvuru yapacak olan kişi emekli ya da öğrenciyse, durumlarını belirten evrakları da başvuru belgeleriyle birlikte sunmalıdır.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler - Bursa

Yeni Zelanda vize başvurusunda bulunurken, başvuru için gerekli olan belgeleri eksiksiz bir şekilde doldurmanız fazlasıyla önemlidir. Yeni Zelanda seyahatinizi ne amaçla gerçekleştirdiğinizi açık bir şekilde belirten evraklara sahip olmanız vize onayı alma şansınızı artıracaktır. Ayrıca Yeni Zelanda vize başvurularının değerlendirilmesi yaklaşık olarak 25-35 gün arasında tamamlanmaktadır. Vize başvuru sonuçlarınızın ziyaret tarihinize yetişmesi için vize başvurularınızı ziyaret tarihinizden en geç 45 gün önce yapmanızı öneriyoruz.

Yeni Zelanda vize başvurunuzu yapmadan önce Euroasia Global Visa Services Bursa şube sayfasını ziyaret etmenizi ya da iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşmanızı öneriyoruz. Sorunsuz bir vize süreci geçirmeniz için sizlere yardım etmekten mutluluk duyarız.

Yeni Zelanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';