x
Yeni Zelanda

Vize İşlemleri

Yeni Zelanda

Telefon/Faks

+90 (322) 245 01 05

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Adana@eagvs.com

Yeni Zelanda Vize Başvuru, Adana

Dünya üzerindeki çeşitli ülkelerin vize işlemleri için danışmanlık hizmeti sağlayan Euroasia Global Visa Services’a hoş geldiniz.

Vize başvurularını gerçekleştirirken herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için hazırladığımız Euroasia Global Visa Services Adana şube sayfasında Yeni Zelanda vizesi hakkında aklınıza takılan sorulara cevap bulabilir, Yeni Zelanda vize başvuruları için gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın ilerleyen bölümlerinde gerekli belgeler hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tarafımıza ulaşmayı unutmayın.

Euroasia Global Visa Services Adana şubesi olarak başta Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir ilçeleri olmak üzere Adana çevresindeki illerden yapacağınız Yeni Zelanda vize başvurularıyla ilgilenmek ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

 

Yeni Zelanda İçin Vize Almak Gerekli Midir? - Adana

Bir ada ülkesi olan Yeni Zelanda Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna sahip ziyaretçilerden vize talebinde bulunmaktadır. Yeni Zelanda’ya gitmek için gerçekleştireceğiniz vize başvuruları sırasında mülakat veya biyometrik veri sunma işlemi yoktur. Ayrıca vize başvurusunda bulunmak için konsolosluğa gitmenize gerek yoktur. Başvurularınızı Euroasia Global Visa Services Adana şubesi aracılığıyla yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken vize türünüze dair gerekli olan evraklarınızı tamamlayıp tarafımıza ulaştırmaktır. Ancak bahsi geçen evrakları doldururken oldukça dikkatli davranmanız gerekmektedir. Evrakları doldururken zorlanacağınızı düşünüyorsanız Adana şubemize ulaşıp yetkililerimizden danışmanlık hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. 

 

Yeni Zelanda Kısa Süreli Vize Türleri ve Gerekli Evraklar - Adana

 

Bize Ulaşın! - Adana

Yeni Zelanda vize başvurusunda bulunmadan önce vize işlemlerine dair bilgi almak için EAGVS Adana şube sayfamızı ziyaret etmenizi öneriyoruz. Şubemize ulaşıp danışmanlık hizmeti talebinde bulunduğunuz takdirde vize başvurularınızın her aşamasında gerekli desteği alabileceğiniz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. EAGVS Adana şubemize +90 (322) 245 01 03 numaralı telefondan ya da adana@eagvs.com adresinden e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. 

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Nasıl Gerçekleştirilir? - Adana

Yeni Zelanda vize başvurularınızı konsolosluğa gitmeden yapma şansınız vardır. Gerçekleştireceğiniz ziyaretin amacına göre farklılık gösteren başvuru belgelerini şubemiz aracılığıyla öğrenebilir, daha sonra evraklarınızı tamamlayıp şubemize gönderebilirsiniz. Başvuru belgeleriniz tarafımıza ulaştığında önce evrakların kontrolünü sağlıyoruz. Ardından herhangi bir sorunla karşılaşılmadıysa Yeni Zelanda vize başvurunuzu başlatıyoruz. Başvuru belgelerini hazırlarken en çok dikkat etmeniz gereken konu konsolosluktan talep edilen başvuru belgelerini eksiksiz bir şekilde tamamlamaktır. Yeni Zelanda’yı ziyaret etme amacınız turistik ise ziyaret nedeninizi açık bir şekilde belirten belgelere sahip olmalısınız. Bu belgeleri sunmak vize onayı almanıza yardımcı olabilir. Tarafımıza ulaşıp yetkililerimizden danışmanlık hizmeti talep ettiğiniz takdirde vize başvuru sürecini hızlı bir şekilde geçirmenize yardımcı olacak olan profesyonel danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Yeni Zelanda Vizesi İçin Hangi Belgelere İhtiyacım Olacak? - Adana

Yeni Zelanda vize başvurusunda bulunacak olan ziyaretçilerimizin ilk önceliği Yeni Zelanda vize takip belgesini ve Yeni Zelanda vize bilgi formunu tamamlamaktır. Ayrıca başvuru gerçekleştireceğiniz vize türüne göre gerek duyacağınız belgeler farklılık gösterebilmektedir. Bu belgelere şubemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Yeni Zelanda ziyaretinde bulunacak olan başvuru sahibi bir davetiye kullanarak bu ziyaretini gerçekleştirecekse, davet eden kişi tarafından İngilizce dilinde yazılmış olan bir davet mektubuna ihtiyacı vardır. Davet mektubu, gönderen kişinin kişisel bilgilerini, adres ve iletişim bilgilerini içermelidir. Buna ek olarak davet mektubu gönderen kişi Yeni Zelanda vatandaşlığına sahip işe kişinin pasaport ve kimlik fotokopisi, değilse oturum izni davet mektubuyla birlikte gönderilmelidir. Eğer başvuru sahibinin Yeni Zelanda ziyareti boyunca giderleri davet gönderen kişi tarafından karşılanacaksa IZN 1025 kodlu Sponsorship for Temporary Entry isimli belgenin doldurulması gerekmektedir. Belirtilen belge sadece Yeni Zelanda pasaportuna sahip olan ya da oturum izni bulunan kişiler tarafından ve Yeni Zelanda Ticaret Odası’na kayıtlı olan şirketler tarafından doldurulabilir.

Yeni Zelanda seyahatinde bulunacak olan başvuru sahibi bir şirket sahibi ise, şahsi belgelerinin yanında şirket ile ilgili belgeleri dosyasında bulundurmak zorundadır. Bu belgeler aşağıda sıralanmıştır:

  • Güncel hali ile şirketin faaliyet belgesi
  • Ticaret sicil gazetesi
  • Şirketin imza sirküleri ve son vergi yılını içeren vergi levhası fotokopisi

Vize başvurusu yapacak olan başvuru sahibi öğrenci ya da emekliyse, bu durumu belirten belgelerini dosyasına eklemelidir.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler - Adana

Yeni Zelanda vize başvurusunda bulunurken gerekli olan belgelerinizi doğru bir şekilde doldurmanız oldukça önemlidir. Eksik belge ile yapılan başvuruların kabul edilmeyeceğini hatırlatırız. Aslı olmayan bilgiler beyan etmeniz halinde vize reddi ile karşılaşma riskiniz artacaktır. Ziyaret nedenlerinizi açık bir şekilde belirten belgelerle desteklemeniz vize başvurunuzun olumlu yönde sonuçlanmasına katkı sağlayabilir. Yeni Zelanda vize başvurularının değerlendirilmesi 25 ila 35 gün arasında tamamlanmaktadır . Ancak bu süre farklılık gösterebilen, tahmini bir süredir. Bu nedenle Yeni Zelanda vize başvurularınızı seyahat tarihinizden en geç 45 gün önce tamamlamanızı öneriyoruz.

Yeni Zelanda vizesi hakkında merak ettiklerinizi sormak ve ayrıntılı bilgi almak amacıyla Euroasia Global Visa Services Adana şubemize ulaşabilirsiniz. 

Yeni Zelanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';