x
Yeni Zelanda

Vize İşlemleri

Yeni Zelanda

Telefon/Faks

(0212) 963 25 03

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ask@eagvs.com
help@eagvs.com

Yeni Zelanda Vize Başvurusu, İstanbul

Değerli ziyaretçimiz, dünya çapında birçok ülkeye yapacağınız vize başvurularıyla ilgili danışmanlık hizmeti sunan Euroasia Global Visa Services’a hoş geldiniz.

Euroasia Global Visa Services İstanbul şubesi olarak düzenlemiş olduğumuz bu sayfada Yeni Zelanda vize başvurusu yaparken ihtiyacınız olan başvuru belgelerine, başvuru yapacak olan kişi tarafından hazırlanması gereken Yeni Zelanda vize başvuru formuna ve vize alma süreci boyunca dikkat etmeniz gereken konulara dair bilgilere ulaşabilirsiniz. Euroasia GVS İstanbul şubesi olarak başta Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçeleri olmak üzere İstanbul çevresindeki illerden yapacağınız Yeni Zelanda vize başvurularıyla ilgilenmektedir.

 

Yeni Zelanda İçin Vize Almak Gerekli Midir? - İstanbul

Okyanusya’da bir ada ülkesi olan Yeni Zelanda Türkiye Cumhuriyeti pasaportu olan kişilerden vize talep etmektedir. Yeni Zelanda’ya gerçekleştireceğiniz vize başvuruları sırasında mülakat, parmak izi alma işlemi ya da biyometrik fotoğraf çektirme işlemi yapılmamaktadır. Yeni Zelanda ziyaretleriniz için yapacağınız vize başvurularını Euroasia GVS İstanbul şubesi aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru belgelerinizi tamamlayıp tarafımıza ulaştırdığınız halde Yeni Zelanda vize başvurularını sizlerin adına başlatmaktayız. Vize başvuru işlemlerinin her aşamasında danışmanlarımızdan destek alacağınız danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için EAGVS İstanbul şubemize ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

Yeni Zelanda Kısa Süreli Vize Türleri ve Gerekli Evraklar - İstanbul

 

Bize Ulaşın! - İstanbul

Sayın ziyaretçimiz, Yeni Zelanda vize başvurusu gerçekleştirmeden önce Euroasia Global Visa Services İstanbul şube sayfamızı okumanızı ve İstanbul şubemize ulaşmanızı öneririz. Bizlere +90 212 963 25 03 kodlu telefon numarasından ya da help@eagvs.com adresinden e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Temsilcilerimiz sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - İstanbul

Yeni Zelanda vize başvurunuzu konsolosluğa gitmeden gerçekleştirme yöntemi vardır. Ziyaret amacınıza göre değişecek olan vize başvuru evraklarınızı tamamlayıp e-posta veya kargo yoluyla ya da bizzat şubemize gelerek ulaştırdığınız takdirde sizlerin Yeni Zelanda vize başvurusunu işleme koymaktayız. Yeni Zelanda vize başvurusu yaparken en çok dikkat göstermeniz gereken konu konsolosluk tarafından talep edilen belgelerin eksiksiz bir şekilde hazırlanmasıdır. Yeni Zelanda’ya turistik bir ziyaret gerçekleştiriyorsanız, seyahat amacınızı açıkça belirten belgelere ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca ne kadar süreyle Yeni Zelanda’da bulunacağınızın bilgilendirmesini yapmak zorundasınız. Temsilcilerimizden talep edeceğiniz danışmanlık servisiyle birlikte Yeni Zelanda vize başvurularınızı hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

 

Yeni Zelanda Vizesi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? - İstanbul

Yeni Zelanda vize başvurusu gerçekleştirmek isteyen ziyaretçilerimizin ilk olarak Yeni Zelanda vize takip belgesini ve Yeni Zelanda vize bilgi formunu doldurmaları zorunludur. Yeni Zelanda vize başvurusu için ihtiyaç duyacağınız belgeler ziyaret amacınıza göre değişim göstermektedir. Euroasia Global Visa Services İstanbul şubemize ulaşarak başvuru için gerekli belgeleri öğrenebilirsiniz.

Yeni Zelanda ziyareti gerçekleştirmek isteyen başvuru sahibi davetiye kullanarak gidecekse, davet eden kişi tarafından hazırlanmış olan, İngilizce dilinde bir davetiyeye ihtiyacı olacaktır. Bu davetiye gönderen kişinin adres ve iletişim bilgilerini içermelidir. Ayrıca davetiyede ziyaretçinin ne kadar süreyle Yeni Zelanda’da bulunacağının bilgilendirilmesinin yapılması gerekmektedir. Bunlara ek olarak davet eden kişi Yeni Zelanda vatandaşı ise kişinin pasaportu ve kimlik fotokopisi, Yeni Zelanda vatandaşı değil ise oturum izni davetiyeyle birlikte beyan edilmelidir. Davet eden kişi ziyaretçinin masraflarını karşılayacaksa IZN 1025 kodlu Sponsorship for Temporary Entry belgesini doğru bir biçimde doldurmalıdır. Bu belge sadece Yeni Zelanda pasaportu ya da Yeni Zelanda oturum izni bulunan kişiler tarafından ya da Yeni Zelanda ticaret odasına kayıtlı şirketler tarafından doldurulabilir. 

Yeni Zelanda vize başvurusu gerçekleştirecek olan kişi şirket sahibi ise, şahsi evraklarının yanında şirket ile ilgili belgeleri teslim etmek zorundadır. Bu belgeler aşağıda verilmiştir:

  • Güncel hali ile şirketin faaliyet belgesi
  • Ticaret sicil gazetesi
  • Şirketin imza sirküleri ve son vergi yılını içeren vergi levhası fotokopisi

Başvuruda bulunacak kişi öğrenci ya da emekli ise, durumlarını belli eden belgelerini de diğer evraklarıyla birlikte sunmalıdır.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler - İstanbul

Yeni Zelanda vize başvurusu gerçekleştirirken konsolosluk tarafından talep edilen başvuru formlarını eksiksiz bir şekilde doldurmanız çok önemlidir. Yeni Zelanda’ya yapacağınız ziyaretin amacını açık bir şekilde bildiren evraklarınızın olması gereklidir. Ayrıca Yeni Zelanda vize başvuruları 25-35 gün içerisinde değerlendirilmektedir. Vize sonuçlarınızın seyahat tarihinize yetişebilmesi için vize başvurularınızı ziyaret tarihinizden en geç 45 gün önce gerçekleştirmiş olmanızı öneririz.

Yeni Zelanda vize başvurusu gerçekleştirirken bir sorun yaşamamak için Euroasia GVS İstanbul şubemize ulaşabilir ve danışmanlık hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Bu hizmet vize alma sürecini sorunsuz bir şekilde atlatmanıza yardımcı olacaktır. 

Yeni Zelanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';