x
Yeni Zelanda

Vize İşlemleri

Yeni Zelanda

Telefon/Faks

+90 (252) 275 01 06

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Bodrum@eagvs.com

Yeni Zelanda Vize Başvurusu, Bodrum

Dünyanın çeşitli ülkelerine yapılacak olan vize başvuruları için danışmanlık hizmeti veren Euroasia Global Visa Services’a hoş geldiniz.

Vize başvurusunda bulunduğunuz esnada herhangi bir aksaklıkla karşılaşmamanız için düzenlemiş olduğumuz Euroasia Global Visa Services Bodrum şube sayfasında Yeni Zelanda vizesi için merak ettiklerinize cevap bulabilir, Yeni Zelanda vize başvuruları için detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Yazımızın ilerleyen kısımlarında gerekli başvuru evrakları hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için Bodrum şubemize ulaşmayı unutmayın.

Euroasia Global Visa Services Bodrum şubesi olarak başta Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Menteşe, Milas,Ortaca, Seydikemer, Ula, Yatağan ve Muğla çevresindeki illerden yapacak olduğunuz Yeni Zelanda vize başvurularıyla ilgilenmekte ve profesyonel danışmanlık servisi sağlamaktayız.

 

Yeni Zelanda İçin Vize Almak Gerekli Midir? - Bodrum

Yeni Zelanda, Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna sahip ziyaretçilerden vize talebinde bulunmaktadır. Yeni Zelanda’ya gitmek için yapacağınız vize başvuruları esnasında mülakat veya biyometrik veri sunma işlemi yoktur. Ayrıca Yeni Zelanda vize başvurusu yapmak için konsolosluğa gitmenize gerek yoktur. Başvurularınızı Euroasia Global Visa Services Bodrum şubesi aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken, vize türünüze ait gerekli olan evraklarınızı tamamlayıp tarafımıza iletmektir. Ancak bahsi geçen evrakları doldururken oldukça özenli davranmanız gerekmektedir. Evrakları hazırlarken hata yapacağınızı düşünüyorsanız Bodrum şubemize ulaşıp yetkililerimizden danışmanlık hizmeti isteğinde bulunabilirsiniz. 

 

Yeni Zelanda Kısa Süreli Vize Türleri ve Gerekli Evraklar - Bodrum

 

Bize Ulaşın! - Bodrum

Yeni Zelanda vize başvurusu gerçekleştirmeden önce vize başvurularına dair bilgi almak için EAGVS Bodrum şube sayfamızı ziyaret etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Şubemize ulaşıp danışmanlık servisi talebinde bulunduğunuz takdirde vize başvurularınızın her noktasında ihtiyaç duyduğunuz desteği alabileceğiniz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. EAGVS Bodrum şubemize +90 (252) 275 01 04 telefon numarasından ya da bodrum@eagvs.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Nasıl Gerçekleştirilir? - Bodrum

Yeni Zelanda vize başvurularınızı konsolosluğa gitmenize gerek olmadan gerçekleştirme şansınız vardır. Gerçekleştireceğiniz seyahatin amacına göre farklılık gösteren belgeleri şubemiz aracılığıyla öğrenebilir, ardından bu evrakları tamamlayarak tarafımıza e-posta, kargo yoluyla veya bizzat şubemize gelerek iletebilirsiniz. Başvuru evraklarınız elimize ulaştığında öncelikle kontlülör sağlamaktayız. Herhangi bir sorunla karşılaşmadığımız takdirde vize başvurusunu sizlerin adına gerçekleştirmekteyiz. Dikkat etmeniz gereken hususlardan biri konsolosluk tarafından talep edilen belgelerin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmasıdır. Yeni Zelanda ziyaretinizin amacını açık bir şekilde belirten belgelere sahip olmanız vize onayı almanızı kolaylaştıracaktır.

EAGVS Bodrum şubemize ulaşıp temsilcilerimizden danışmanlık servisi talep ettiğinizde vize başvuru sürecini hızlı ve sorun yaşamadan geçirmeniz için tarafımızdan profesyonel yardım alabilirsiniz.

 

Yeni Zelanda Vizesi İçin Hangi Belgelere İhtiyacım Olacak? - Bodrum

Yeni Zelanda ziyareti için vize başvurusu yapmak isteyen ziyaretçilerimizin ilk olarak düzenlemesi gereken belgeler Yeni Zelanda vize takip belgesi ve Yeni Zelanda vize bilgi formudur. Başvuruda bulunacağınız vize türüne dair ihtiyaç duyacağınız belgeler değişiklik gösterebilmektedir. Bu belgelere şubemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

Yeni Zelanda ziyaretinde bulunacak olan başvuru sahibi davetiye yoluyla ziyaretini gerçekleştirecekse, davet eden kişi tarafından İngilizce olarak yazılmış olan bir davetiyeye ihtiyaç duyacaktır. Davet mektubu, gönderen kişinin şahsi bilgilerini, adres ve iletişim bilgilerini içermelidir. Buna ek olarak davet mektubu gönderen kişinin Yeni Zelanda pasaportu bulunuyorsa kişinin pasaport ve kimlik fotokopisi, Yeni Zelanda vatandaşı olmayan biriyse oturum izni davet mektubuyla birlikte gönderilmek zorundadır. Eğer başvuru yapacak olan kişinin Yeni Zelanda ziyareti boyunca giderleri davet gönderen kişi tarafından finanse edilecekse IZN 1025 kodlu Sponsorship for Temporary Entry isimli belgenin doldurulması gerekmektedir. Belirtilen belge sadece Yeni Zelanda pasaportuna sahip olan ya da oturum izni bulunan kişiler tarafından ve Yeni Zelanda Ticaret Odası’na kayıtlı olan şirketler tarafından doldurulabilir.

Yeni Zelanda vizesine başvuru yapacak olan kişi bir şirket sahibi ise, şahsi belgeleriyle birlikte şirket ile ilgili belgeleri dosyasında bulundurmak zorundadır. Bu belgeler aşağıda sıralanmıştır:

  • Güncel hali ile şirketin faaliyet belgesi
  • Ticaret sicil gazetesi
  • Şirketin imza sirküleri ve son vergi yılını içeren vergi levhası fotokopisi

Vize başvurusunda bulunacak olan başvuru sahibi öğrenci ya da emekliyse, bu durumu belirten belgelerini dosyalarına eklemelidir.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler - Bodrum

Yeni Zelanda vize başvurusu yaparken doldurulması gereken belgeleri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Eksik belgelerle yapılan başvuruların değerlendirilmeyeceğini belirtmek isteriz. Gerçek olmayan bilgiler sunmanız durumunda vize reddi ile karşılaşma ihtimaliniz yükselecektir. Gerçekleştireceğiniz ziyaretin asıl amacını belirten kanıtlar sunmak vize onayı almanızı kolaylaştıracaktır. Bunlara ek olarak Yeni Zelanda vize başvurularının değerlendirilmesi 25-35 gün sürmektedir. Belirtilen süre değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle Yeni Zelanda vize başvurularınızı ziyaret tarihinizden en geç 45 gün önce tamamlamanız sizlerin yararına olacaktır. Aksi halde vize sonucunuz ziyaret tarihinize yetişmeyebilir.

Yeni Zelanda vize başvurularıyla ilgili ayrıntılı bilgi için Euroasia Global Visa Services Bodrum şubemize ulaşabilirsiniz.

Yeni Zelanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES