x
Yeni Zelanda

Vize İşlemleri

Yeni Zelanda

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

0 332 225 40 24

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

konya@eagvs.com

Yeni Zelanda Vize Başvuru, Konya

Dünya üzerindeki birçok ülke için danışmanlık hizmeti veren Euroasia Global Visa Services’a hoş geldiniz.

Sorunsuz bir şekilde vize başvurularınızı gerçekleştirmeniz için hazırlamış olduğumuz Euroasia Global Visa Services Konya şube sayfamızda Yeni Zelanda vizesi hakkında merak ettiklerinizi cevaplamaya çalışacağız. Bu sayfada Yeni Zelanda vize başvurusu yaparken ihtiyacınız olan belgelere ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için şubemize ulaşmayı unutmayınız. 

Euroasia GVS Konya şubesi olarak Karatay, Karapınar, Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Çeltik, Cihanbeyli, Çumra, ,Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyükü, Ilgın, Kadınhanı, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Yunak ilçeleri başta olmak üzere Konya çevresindeki illerden yapacağınız Yeni Zelanda vize başvurularıyla ilgilenmekteyiz.

 

Yeni Zelanda İçin Vize Almak Gerekli Midir? - Konya

Okyanusya’da bulunan Yeni Zelanda, ülkeyi ziyaret etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize talebinde bulunmaktadır. Yeni Zelanda’ya gitmek için yapacağınız vize başvuruları esnasında herhangi bir mülakat veya biyometrik veri sunma işlemi yapılmamaktadır. Ayrıca Yeni Zelanda vize başvurusu için konsolosluğa gitmenize gerek yoktur. Vize türünüze göre çeşitlilik gösteren başvuru belgelerini hazırlayıp Konya şubemize ulaştırmanız yeterli olacaktır. Evraklarınız tarafımıza ulaştığında kontrolünü sağlıyoruz ve herhangi bir aksaklık olmaması durumunda Yeni Zelanda vize başvurunuzu işleme koyuyoruz. Vize alma sürecinin her adımında destek alacağınız danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için Euroasia Global Visa Services Konya şubemize ulaşıp yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

 

Yeni Zelanda Kısa Süreli Vize Türleri ve Gerekli Evraklar - Konya

 

Bize Ulaşın! - Konya

Yeni Zelanda vize başvurularınızı gerçekleştirmeden önce vize başvurularına dair bilgi almak için EAGVS Konya şubemizi ziyaret etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Şubemize ulaşarak danışmanlık servisi talep ettiğiniz takdirde vize süreci boyunca profesyonel destek alacağınız danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. EAGVS Konya şubemize +90 332 225 40 20 numaralı telefondan ya da konya@eagvs.com adresinden ulaşabilir, Yeni Zelanda vize başvuruları hakkında istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Nasıl Gerçekleştirilir? - Konya

Yeni Zelanda vize başvuru işlemlerini konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan başlatabilirsiniz. Yapacağınız ziyaretin amacına göre değişiklik gösteren evrakları şubemizden öğrenebilir, ardından evraklarınızı tamamlayıp bizlere ulaştırabilirsiniz. Evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra evraklarınızın doğruluğunu inceliyoruz. Herhangi bir sorun olmaması durumunda Yeni Zelanda vize işlemlerinizi başlatıyoruz. Bu süreçte en çok dikkat etmeniz gereken konu konsolosluk tarafından talep edilen belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlamanızdır. Eğer Yeni Zelanda ziyaretiniz turistik amaçlıysa, ziyaret sebebinizi açık bir şekilde belirten kanıtlar sunmanız sizlere vize alma kolaylığı sağlayabilmektedir. Aksi takdirde olumsuz bir sonuçla karşılaşabilirsiniz. Tarafımıza ulaşıp danışmanlık hizmeti talep ettiğinizde vize sürecini en hızlı şekilde tamamlamanıza yardımcı olacak profesyonel desteğimizden yararlanabilirsiniz.

 

Yeni Zelanda Vizesi İçin Hangi Belgelere İhtiyacım Olacak? - Konya

Yeni Zelanda vize başvurusu yapacak olan ziyaretçilerimizin en başta Yeni Zelanda vize takip belgesini ve Yeni Zelanda vize bilgi formunu tamamlamaları gerekmektedir. Ayrıca başvuracağınız vize türüne göre ihtiyacınız olan belgeler farklılık gösterebilmektedir. Bu belgelere şubemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Yeni Zelanda ziyaretinde bulunacak olan başvuru sahibi bir davetiye aracılığıyla bu ziyaretini gerçekleştirecekse, davet eden kişi tarafından İngilizce dilinde yazılmış olan bir davetiyeye ihtiyacı vardır. Davetiye, gönderen kişinin şahsi bilgilerini, adres ve iletişim bilgilerini içermek zorundadır. Ayrıca davetiye gönderen kişi Yeni Zelanda vatandaşı işe kişinin pasaport ve kimlik fotokopisi, değilse oturum izni davetiyeyle birlikte gönderilmelidir. Eğer başvuru sahibinin Yeni Zelanda ziyareti boyunca masrafları bu kişi tarafından karşılanacaksa IZN 1025 kodlu Sponsorship for Temporary Entry isimli belgenin doldurulması zorunludur. Bahsi geçen belge sadece Yeni Zelanda pasaportuna sahip olan ya da oturum izni bulunan kişiler tarafından ve Yeni Zelanda Ticaret Odası’na kayıtlı olan şirketler tarafından doldurulabilir.

Yeni Zelanda ziyareti gerçekleştirecek olan başvuru sahibi bir şirket sahibi ise, şahsi belgelerinin yanında şirket ile ilgili belgeleri dosyasında beyan etmek zorundadır. Bu belgeler aşağıda sıralanmıştır:

  • Güncel hali ile şirketin faaliyet belgesi
  • Ticaret sicil gazetesi
  • Şirketin imza sirküleri ve son vergi yılını içeren vergi levhası fotokopisi

Vize başvurusu yapacak olan kişi öğrenci ya da emekli ise, bahsi geçen durumlarını belli eden evraklarını da dosyalarında bulundurmalıdırlar.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler - Konya

Yeni Zelanda vize başvurusu yaparken gerekli belgelerinizi doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Eksik belge ile yapılan başvuruların kabul edilmeyeceğini bildirmek isteriz. Yanlış bilgiler beyan etmeniz halinde vize reddi ile karşılaşma ihtimaliniz artacaktır. Ziyaret sebebinizi açık bir şekilde belirten belgelerle desteklemeniz vize başvurunuzda kolaylık sağlayabilir. Yeni Zelanda vize başvurularının değerlendirilmesi süreci 25 ila 35 gün arasında tamamlanmaktadır. Ancak bu süre değişkenlik gösterebilen, tahmini bir süredir. Bu nedenle vize başvurularınızı seyahat tarihinizden en geç 45 gün önce tamamlamış olmanızı öneriyoruz.

Yeni Zelanda vizesi hakkında merak ettiklerinizi sormak ve ayrıntılı bilgi almak amacıyla Euroasia Global Visa Services Konya şubemize ulaşabilirsiniz. 

 

 

Yeni Zelanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';