x
Yeni Zelanda

Vize İşlemleri

Yeni Zelanda

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1 / 12 Merkez/Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 241 11 73

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Edirne@eagvs.com

Yeni Zellanda Vize İşlemleri, Edirne

Değerli ziyaretçimiz, dünyanın birçok yerine gerçekleştireceğiniz seyahatler için ihtiyaç duyduğunuz vize başvurularıyla ilgili danışmanlık hizmeti sağlayan Euroasia Global Visa Services’a hoş geldiniz. 

Sizler için hazırlamış olduğumuz Euroasia Global Visa Services Edirne şube sayfasında Yeni Zelanda vize başvurusu için hazırlamanız gereken başvuru evraklarına, başvuru sahibi tarafından doldurulması gereken Yeni Zelanda vize başvuru formuna ve vize başvuru süreciyle ilgili dikkat etmeniz gereken hususlara ulaşabilirsiniz. Euroasia GVS Edirne şubesi başta Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Merkez, Süloğlu, Uzunköprü ilçeleri olmak üzere, Edirne çevresindeki illerden gerçekleştirecek olduğunuz Yeni Zelanda vize başvurularıyla ilgilenmekte ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Yeni Zelanda vize başvuruları için daha detaylı bilgiye bizlerle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. 

 

Yeni Zelanda İçin Vize Almak Gerekli Midir? - Edirne

Okyanusya’nın güzide ülkesi Yeni Zelanda, Türkiye Cumhuriyeti pasaportu sahibi ziyaretçilerden vize talebinde bulunmaktadır. Yeni Zelanda’ya yapacağınız vize başvurularında mülakat, parmak izi verme işlemi veya biyometrik fotoğraf çektirme işlemi gerçekleştirilmemektedir. Yeni Zelanda seyahati yapmak için vize başvurularınızı Euroasia GVS Edirne şubesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Yeni Zelanda vize başvuruları için ihtiyaç duyacağınız başvuru belgelerini doldurup tarafımıza ulaştırdığınız takdirde vize başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Vize sürecine dair her aşamada yardım alacağınız danışmanlık hizmetimizden faydalanmak için EAGVS Edirne şubemizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Yeni Zelanda Kısa Süreli Vize Türleri ve Gerekli Evraklar - Edirne

 

Bize Ulaşın! - Edirne

Değerli ziyaretçimiz, Yeni Zelanda için vize başvurusu gerçekleştirmeden önce Euroasia Global Visa Services Edirne şube sayfamızı okumanızı öneririz. Vize başvurusu hakkında genel bilgileri edinmeniz başvuru sürecini oldukça hızlandıracaktır. Ayrıca EAGVS Edirne şubemize ulaşıp yetkililerimizden danışmanlık servisi talebinde bulunabilirsiniz. EAGVS Edirne şubemize +90 (850) 241 11 73 kodlu telefon numarasını arayarak ya da edirne@eagvs.com adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Edirne

Yeni Zelanda için yapacağınız vize başvurularını konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Seyahat amacınıza göre uygun olan belgeleri tamamlayıp tarafımıza e-posta, kargo yoluyla ya da bizzat şubemize gelerek iletirseniz Yeni Zelanda vize başvurunuzu yetkililerimiz sizin adınıza gerçekleştirecektir. Yeni Zelanda vize başvurularında en çok dikkat etmeniz gereken nokta konsolosluğun talep ettiği belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlamaktır. Yeni Zelanda ziyaretinizin amacı turistik ise seyahat amacınızı açık bir şekilde bildiren belgeleri sunmanız gereklidir. Edirne şubemize ulaşıp temsilcilerimizden alacağınız danışmanlık hizmetiyle birlikte vize başvurularınızı sorunsuz bir şekilde tamamlayacaksınız. 

 

Yeni Zelanda Vizesi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? - Edirne

Yeni Zelanda ziyareti gerçekleştirecek vatandaşlarımızın ilk olarak Yeni Zelanda vize takip belgesini ve Yeni Zelanda vize bilgi formunu düzenlemeleri gerekmektedir. Vize başvurusunda bulunurken ihtiyacınızın olacağı başvuru belgeleri ziyaret amacınıza göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle bu aşamada bizlere ulaşıp vize türünüze dair gereken başvuru belgelerine ulaşabilirsiniz. EAGVS Edirne şubemizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yeni Zelanda için vize başvurusu yapacak olan başvuru sahibi eğer bir davet üzerine Yeni Zelanda’ya giriş yapacaksa, davet eden kişi tarafından İngilizce olarak yazılmış bir davet mektubuna ihtiyacı olacaktır. Bu mektup davet eden kişinin kişisel bilgileriyle birlikte adres ve iletişim bilgilerini içermek zorundadır. Eğer davetiye gönderen kişi Yeni Zelanda vatandaşı ise bu durumda pasaportu ve kimlik fotokopisini mektupla birlikte göndermelidir. Yeni Zelanda vatandaşı olmayanlar ise oturum iznini davetiye ile birlikte sunmalıdır. Buna ek olarak başvuru sahibinin ziyaretini finanse edecek olan kişi davetiye gönderen kişiyse, IZN 1025 kodlu Sponsorship for Temporary Entry adlı belgeyi doldurmak zorunludur. Bu belge yalnızca Yeni Zelanda pasaportu bulunan veya Yeni Zelanda oturum izni bulunan kişiler tarafından ve de Yeni Zelanda ticaret odasına kayıtlı olan şirketler tarafından doldurulabilmektedir.

Yeni Zelanda vize başvurusu gerçekleştirecek olan başvuru sahibi şirket sahibi ise, bu durumda kişisel belgeleriyle birlikte şirket ile ilgili belgeleri iletmek zorundadır. Bu belgeler aşağıda verilmiştir:

  • Güncel hali ile şirketin faaliyet belgesi
  • Ticaret sicil gazetesi
  • Şirketin imza sirküleri ve son vergi yılını içeren vergi levhası fotokopisi

Başvuru sahibi öğrenci ya da emekli ise,  bahsi geçen durumlarını belli eden evraklarını da dosyalarına eklemelidirler.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler - Edirne

Yeni Zelanda için vize başvurusu yaparken başvuru belgelerinizi eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurmanız gerekmektedir. Başvuru belgeleri kişiler hakkında bilgi verdiği için oldukça önemlidir. Ayrıca Yeni Zelanda ziyaretinizin amacını açık bir şekilde bildiren belgeleri sunmanız vize sonucunuzu olumlu şekilde etkileyecektir. Yeni Zelanda vize başvurularının değerlendirme süreci 25-35 gün arasında tamamlanmaktadır. Bu sebeple vize başvurunuzu ziyaret tarihinizden en geç 45 gün önce yapmanızı öneriyoruz. Aksi halde vize sonucunuz ziyaret tarihinize yetişmeyebilir.

Euroasia Global Visa Services Edirne şubemize ulaşarak Yeni Zelanda vize başvurusu süresince yaşayabileceğiniz sorunları en aza indirgeyebilirsiniz. Şubemize ulaştığınız takdirde tarafımızdan danışmanlık hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. En hızlı şekilde vize başvurunuzu tamamlamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Yeni Zelanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES