x
Yeni Zelanda

Vize İşlemleri

Yeni Zelanda

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (242) 255 01 36

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

Antalya@eagvs.com

Yeni Zelanda Vize Başvuru, Antalya

Değerli ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services’a hoş geldiniz. 

Sorunsuz ve hızlı bir vize süreci geçirmeniz için hazırlamış olduğumuz Euroasia Global Visa Services Antalya şube sayfasında Yeni Zelanda vize başvuruları için ihtiyaç duyacağınız başvuru evraklarına, başvuru sahibi tarafından doldurulması gereken Yeni Zelanda vize başvuru formuna ve vize sürecine dair özen göstermeniz gereken hususlara dair bilgilere ulaşabilirsiniz. Euroasia GVS Antalya şubesi olarak başta Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik ilçeleri olmak üzere Antalya çevresindeki illerden yapacak olduğunuz vize başvurularıyla ilgilenmekte ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Yeni Zelanda vize başvuruları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için Antalya şubemizle iletişime geçmenizi önerir, iyi yolculuklar dileriz.

 

Yeni Zelanda İçin Vize Almak Gerekli Midir? - Antalya

Okyanusya’nın güzide ülkesi Yeni Zelanda’ya gitmek için Türkiye Cumhuriyeti pasaportlu vatandaşlarımızın vize alması zorunludur. Yeni Zelanda ziyaretiniz için yapacağınız vize başvurularından herhangi bir mülakat ya da biyometrik veri sunma işlemi yapılmamaktadır. Bu nedenle vize başvurularınızı konsolosluğa gitmeden gerçekleştirmeniz mümkündür. Vize başvurusu için gerekli olan belgeleri temin edip eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra tarafımıza ulaştırmanız halinde Yeni Zelanda vize başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için EAGVS Antalya şubemizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

 

Yeni Zelanda Kısa Süreli Vize Türleri ve Gerekli Evraklar - Ankara

 

Bize Ulaşın! - Gaziantep

Değerli ziyaretçimiz, Yeni Zelanda’ya gerçekleştireceğiniz seyahatiniz için vize başvurusu gerçekleştirmeden önce Euroasia GVS Antalya sayfasını ziyaret edip incelemenizi öneriyoruz. Vize başvuruları hakkında genel bilgiye sahip olmak vize başvuru sürecini kolaylaştırmakta ve hızlandırmaktadır. Ayrıca Euroasia GVS Antalya şubemize ulaşıp yetkililerimizle görüşerek danışmanlık servisi talebinde bulunduğunuzda vize başvurularının her aşamasında yardım alacağınız danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Profesyonel destek her zaman sorunları çözmeye yardımcı olur. EAGVS Antalya şubemize +90 (242) 255 01 36 telefon numarasından veya antalya@eagvs.com adresinden e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Antalya

Değerli ziyaretçimiz, Yeni Zelanda vize başvurularınızı online olarak, konsolosluğa gitmenize gerek olmadan yapma şansınız vardır. Yapacağınız ziyaretin amacına göre değişim gösteren başvuru belgelerini tamamlayıp kargo, e-posta yoluyla ya da şahsen şubemize gelerek ulaştırdığınız vakit Yeni Zelanda vize başvurularınızı sizin yerinize gerçekleştirmekteyiz. Yeni Zelanda vize başvurusu yaparken özen göstermeniz gereken konulardan biri de konsolosluk tarafından istenen belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanmasıdır. Eğer Yeni Zelanda ziyaretiniz turistik amaçlıysa yapacağınız ziyaretin sebeplerini anlaşılır bir biçimde belirten belgelere ihtiyaç duyacaksınız. Amacınızı belli eden belgelerinizin olmaması vize reddi almanıza neden olabilmektedir. EAGVS Antalya şubemize ulaşarak danışmanlarımızla yapacağınız görüşmeler sonucunda alacağınız yardımla birlikte Yeni Zelanda vize başvuru sürecini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

 

Yeni Zelanda Vizesi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? - Antalya

Yeni Zelanda’ya seyahat gerçekleştirecek olan vatandaşlarımızın ilk olarak yapması gereken işlem Yeni Zelanda vize takip belgesini ve Yeni Zelanda vize bilgi formunu eksiksiz bir şekilde doldurmaktır. Yapacağınız seyahatin amacına göre başvuru belgeleri değişiklik göstermektedir. Bu nedenle tarafımıza ulaşıp vize türünüze dair evrakları öğrenmenizi öneririz. EAGVS Antalya şubemize iletişim bilgilerimiz kısmından ulaşabilirsiniz.

Eğer Yeni Zelanda ziyareti yapacak olan başvuru sahibi ülkeye davetiye ile birlikte giriş yapmayı planlıyorsa yapılması gereken bazı işlemler vardır. Öncelikle davet eden kişi tarafından İngilizce olarak hazırlanmış bir davetiyeye ihtiyacınız olacak. Bu davetiye, gönderen kişinin kişisel bilgileriyle birlikte adres ve iletişim bilgilerini içermelidir. Ayrıca daveti gönderen kişi başvuru sahibinin masraflarını karşılayacaksa IZN 1025 kodlu Sponsorship for Temporary Entry adlı belgeyi doldurması gerekmektedir. Bu belge yalnızca Yeni Zelanda pasaportu veya oturum izni olan kişiler tarafından veya Yeni Zelanda Ticaret Odası’na kayıtlı olan şirketler tarafından doldurulmaktadır. Buna ek olarak davetiye gönderen kişi Yeni Zelanda vatandaşı ise pasaportu ve kimlik fotokopisini, değil ise oturum iznini davetiyeyle birlikte göndermelidir..

Yeni Zelanda ziyaretinde bulunacak olan başvuru sahibi bir şirkete sahip ise, kişisel belgeleriyle birlikte şirket ile ilgili belgeleri göndermek zorundadır. Bu belgeler aşağıda verilmiştir:

  • Güncel hali ile şirketin faaliyet belgesi
  • Ticaret sicil gazetesi
  • Şirketin imza sirküleri ve son vergi yılını içeren vergi levhası fotokopisi

Yeni Zelanda vize başvurusunda bulunacak olan kişi emekli veya öğrenci ise, durumlarını bildiren evraklarını da başvuru belgeleriyle birlikte sunmalıdır.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler - Antalya

Yeni Zelanda vize başvurusu yaparken başvuru için gerekli olan evrakları eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Eksik evraklarla yapılan başvuruların kabul edilmediğini belirtmek isteriz. Ayrıca yanlış bilgi verdiğiniz takdirde vize sonucunuzun olumsuz olma riski artacaktır. Yeni Zelanda seyahtinizin sebeplerini açık bir şekilde belirten belgeler sunmalısınız. Yeni Zelanda vize başvurularının değerlendirme işlemi ortalama 25-35 gün sürmektedir. Bu süre tahmini bir süredir, konsolosluk tarafından uzatılıp kısaltılabilir. Bu yüzden vize başvurularınızı Yeni Zelanda’ya gideceğiniz tarihten en geç 45 gün önce yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

Ayrıntılı bilgi edinmek için Euroasia Global Visa Services Antalya şubemize ulaşabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Yeni Zelanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES