x
Yeni Zelanda

Vize İşlemleri

Yeni Zelanda

Telefon/Faks

+90(266) 225 50 08

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

balikesir@eagvs.com

Yeni Zelanda Vize Başvurusu, Balıkesir

Sayın ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services’a hoş geldiniz. 

Euroasia Global Visa Services Balıkesir şubesi olarak sizlerin sorunsuz bir vize süreci geçirmeniz amacıyla hazırladığımız bu sayfada Yeni Zelanda vize başvurusu için düzenlenmesi gereken başvuru belgelerine, başvuru yapacak kişi tarafından doldurulması gereken Yeni Zelanda vize başvuru formuna ve vize başvuru sürecine dair göz önünde bulundurulması gereken noktalara ulaşabilirsiniz. EAGVS Balıkesir şubesi olarak Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk ilçeleri ve Balıkesir çevresindeki illerden yapacağınız Yeni Zelanda vize başvurularıyla ilgilenmekte ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Balıkesir şubemize ulaşmanızı öneririz.

 

Yeni Zelanda İçin Vize Almak Gerekli Midir? - Balıkesir

Yeni Zelanda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize isteyen bir ülkedir. Yeni Zelanda için yapacağınız vize başvurularında mülakat, parmak izi verme işlemi ya da biyometrik fotoğraf çektirme işlemi bulunmamaktadır. Yeni Zelanda ziyaretleriniz için yapacağınız vize başvurularınızı Euroasia GVS Balıkesir şubesi aracılığıyla yapabilirsiniz. Başvuru evraklarınızı tarafımıza e-posta, kargo yoluyla veya şahsen şubemize gelerek ulaştırdığınız takdirde vize başvuru işlemini sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. Tarafımıza ulaşıp temsilcilerimizden danışmanlık hizmeti talebinde bulunduğunuz takdirde, vize başvuru sürecinin her aşamasında sizlere profesyonel destek sağlayacağımız danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Yeni Zelanda Kısa Süreli Vize Türleri ve Gerekli Evraklar - Balıkesir

 

Bize Ulaşın! - Balıkesir

Sayın ziyaretçimiz, Yeni Zelanda vizesine başvurunuzu gerçekleştirmeden önce Euroasia Global Visa Services Balıkesir şube sayfasını ziyaret etmeniz sizin için yararlı olacaktır. Balıkesir şubemize ulaşıp temsilcilerimizden danışmanlık servisi talebinde bulunduğunuz takdirde Yeni Zelanda vize sürecinin her noktasında hizmet alacağınız danışmanlık servisimizden faydalanabilirsiniz. +90 (266) 225 50 02 numaralı telefonu arayarak ya da balikesir@eagvs.com adresine e-posta göndererek bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Balıkesir

Yeni Zelanda vize başvurularınızı online olarak yapmanız mümkündür. Ziyaret amacınıza uygun vize türüne dair hazırlanması gereken belgeleri düzenleyip e-posta yoluyla, kargoyla ya da bizzat şubemizi ziyaret ederek tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Yeni Zelanda vize başvurusu yaparken en çok dikkat etmeniz gereken noktalardan biri konsolosluk tarafından talep edilen başvuru belgelerinin eksiksiz bir şekilde tamamlanması ve yetkililere iletilmesidir. Yeni Zelanda’ya turistik amaçla ziyaret gerçekleştirecekseniz seyahat amacınızı açıkça belirtmeli, Yeni Zelanda’da ne kadar süreyle bulunacağınızın bilgisini sunmalı ve seyahatinizi finanse edebilecek olmanız fazlasıyla önemlidir. Yetkililerimizden profesyonel danışmanlık hizmetiyle birlikte Yeni Zelanda vize başvurularınızı herhangi bir sorun yaşamadan gerçekleştirmeniz mümkündür.

 

Yeni Zelanda Vizesi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? - Balıkesir

Yeni Zelanda vize başvurusu gerçekleştirecek olan ziyaretçilerimizin öncelikle Yeni Zelanda vize takip belgesini ve Yeni Zelanda vize bilgi formunu doldurmak zorundadır. Yeni Zelanda vize başvuruları için gereken belgeler gerçekleştireceğiniz seyahatin amacına göre değişiklik göstermektedir. Euroasia Global Visa Services Balıkesir şubemize ulaşarak gerekli evraklar hakkında danışmanlarımızdan bilgi edinebilirsiniz.

Eğer Yeni Zelanda ziyareti gerçekleştirecek olan kişi davet üzerine gidecekse, davet eden kişi tarafından hazırlanmış olan, gönderenin adres ve iletişim bilgilerinin yazılı olduğu, davet edilen kişinin ne kadar süre Yeni Zelanda’da kalacağını belirten İngilizce dilinde yazılmış bir davet mektubuna ihtiyacı olacaktır. Bunlarla birlikte, davet eden kişi Yeni Zelanda vatandaşlığına sahip ise, kişinin pasaportu ve kimlik fotokopisi, Yeni Zelanda vatandaşı değil ise kişinin oturum izni davetiyeyle birlikte beyan edilmelidir. Ziyaretçinin masraflarını davet eden kişi karşılayacak ise IZN 1025 kodlu Sponsorship for Temporary Entry belgesini doğru bir biçimde doldurulmalıdır. Bahsedilen form yalnızca Yeni Zelanda pasaportu veya Yeni Zelanda oturum izni bulunan kişilerin yanı sıra Yeni Zelanda ticaret odasına kayıtlı olan şirketler tarafından doldurulabilmektedir.

Yeni zelanda vize başvurusunda bulunacak olan kişi bir şirket sahibi ise, kişisel belgelerinin yanında şirket ile ilgili belgeleri de sunmak zorundadır. Aşağıda belgeler verilmiştir:

  • Güncel hali ile şirketin faaliyet belgesi
  • Ticaret sicil gazetesi
  • Şirketin imza sirküleri ve son vergi yılını içeren vergi levhası fotokopisi

Başvuru yapacak olan kişi emekli ya da öğrenciyse, durumlarını belirten evrakları da dosyalarına eklemek zorundadır.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler - Balıkesir

Vize başvurusu gerçekleştirirken başvuru belgelerinizi doğru bir biçimde doldurmanız oldukça önemlidir. Yeni Zelanda ziyaretinizi gerçekleştirme amacınızı açık bir şekilde belirten belgelere sahip olmanız sizlerin vize onayı alma ihtimalini artıracaktır. Ayrıca Yeni Zelanda vize başvuruları ortalama 25-35 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Vize sonuçlarınızın Yeni Zelanda ziyareti gerçekleştireceğiniz tarihe yetişmesi için vize başvurularınızı 45 gün önceden yapmanız sizlerin yararına olacaktır.

Yeni Zelanda vize başvurusu gerçekleştirmeden önce Euroasia GVS Balıkesir şube sayfasını ziyaret etmeniz, bizleri arayarak ya da e-posta göndererek tarafımıza ulaşmanızı öneririz. Sizlerin sorunsuz bir vize süreci geçirmeniz için yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Yeni Zelanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES