x
Yeni Zelanda

Vize İşlemleri

Yeni Zelanda

Telefon/Faks

0 342 255 50 19

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Yeni Zelanda Vize Başvuru, Gaziantep

Değerli ziyaretçimiz, dünyanın birçok ülkesine yapacağınız seyahatler için gerek duyacağınız vize başvuruları işlemleriyle ilgili danışmanlık servisi sağlayan Euroasia Global Visa Services’a hoş geldiniz. 

Sorunsuz bir vize süreci geçirmeniz amacıyla hazırlamış olduğumuz Euroasia Global Visa Services Gaziantep şube sayfasında Yeni Zelanda vize başvurusu yaparken doldurmanız gereken başvuru evraklarına, vize başvurusu yapan kişi tarafından doldurulması gereken Yeni Zelanda vize başvuru formuna ve vize süreci boyunca ihtiyacınız olan bilgilere ulaşabilirsiniz. Euroasia GVS Gaziantep şubesi olarak başta Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil, Yavuzeli ilçeleri ve Gaziantep çevresindeki Kilis, Şanlıurfa, Adıyaman, Kahramanmaraş gibi illerden yapacağınız Yeni Zelanda vize başvurularıyla ilgilenmekteyiz. Vize başvuruları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Gaziantep şubemizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yeni Zelanda İçin Vize Almak Gerekli Midir? - Gaziantep

Okyanusya’da bulunan bir ada ülkesi olan Yeni Zelanda, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize talep etmektedir. Yeni Zelanda için yapacağınız vize başvurusunda mülakat ve biyometrik veri sunma işlemi bulunmamaktadır. Yeni Zelanda vizesi için konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan başvuru belgelerinizi bize ulaştırarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Vize alma sürecinin her noktasında profesyonel destek alacağınız danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için EAGVS Gaziantep şubemizle iletişime geçip temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. 

 

Yeni Zelanda Kısa Süreli Vize Türleri ve Gerekli Evraklar - Gaziantep

 

Bize Ulaşın! - Gaziantep

Sayın ziyaretçimiz, Yeni Zelanda ziyaretleriniz için vize başvurusunda bulunmadan önce Euroasia Global Visa Services Gaziantep şube sayfasını incelemenizi öneririz. Vize başvuruları hakkında bilgi sahibi olmak vize alma sürecini hızlandıran bir detaydır. Ayrıca EAGVS Gaziantep şubemize ulaşıp danışmanlık hizmeti talebinde bulunduğunuzda vize sürecinin her noktasında profesyonel destek alacağınız danışmanlık servisimizden faydalanabilirsiniz. EAGVS Gaziantep şubemize +90 (342) 255 50 19 numaralı telefonu tuşlayarak ya da gaziantep@eagvs.com adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Gaziantep

Yeni Zelanda ziyaretiniz için yapacağınız vize başvuru işlemlerini konsolosluğa gitmeye gerek kalmadan tamamlayabilirsiniz. Ziyaret amacınıza göre değişiklik gösteren evrakları tamamlayıp Gaziantep şubemize ulaştırdığınız takdirde Yeni Zelanda vize başvurunuzu sizlerin adına gerçekleştirmekteyiz. Yeni Zelanda vize başvurusu yaparken en çok dikkat etmeniz gereken konu konsolosluk tarafından talep edilen belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanmasıdır. Yeni Zelanda ziyaretinizin nedeni turistik ise ziyaret nedeninizi açık bir şekilde belirten belgeleri başvuru esnasında sunmanız gereklidir. Aksi halde vize başvurunuz olumsuz bir şekilde sonuçlanabilir. EAGVS Gaziantep şubemize ulaşıp danışmanlarımızdan alacağınız yardım ile birlikte vize başvuru sürecini sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamlayacaksınız. 

 

Yeni Zelanda Vizesi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? - Gaziantep

Yeni Zelanda’ya gidecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının öncelik olarak Yeni Zelanda vize takip belgesini ve Yeni Zelanda vize bilgi formunu tamamlamaları gerekmektedir. Vize başvurusu yaparken gerek duyacağınız evrakları seyahat nedeninize göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden EAGVS Gaziantep şubemize ulaşıp vize türünüze dair gereken başvuru evraklarına ulaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimizden EAGVS Gaziantep şubemize ulaşmanızdır.

Yeni Zelanda ziyareti gerçekleştirecek olan başvuru sahibi davetiye yoluyla ülkeye giriş gerçekleştirecekse, davet eden kişi tarafından İngilizce olarak düzenlenip doldurulmuş bir davetiyeye ihtiyacı olacaktır. Bu davetiye gönderen kişinin kişisel bilgilerini, adres ve iletişim bilgilerini içeren bir davetiye olmalıdır. Ayrıca davetiye gönderen kişi Yeni Zelanda vatandaşı ise davetiyeyle birlikte pasaportunu ve kimlik fotokopisini, Yeni Zelanda vatandaşı değilse oturum iznini göndermelidir. Başvuru sahibinin giderlerini karşılayacak olan kişi davetiyeyi gönderen kişi ise, IZN 1025 kodlu Sponsorship for Temporary Entry isimli belgeyi doldurması gerekmektedir. Bahsi geçen evrak sadece Yeni Zelanda pasaportu bulunan ya da Yeni Zelanda oturum izni bulunan kişiler tarafından veya Yeni Zelanda Ticaret Odası’na kayıtlı olan şirketler tarafından doldurulmaktadır.

Yeni Zelanda ziyareti gerçekleştirecek olan başvuru sahibi bir şirket sahibi ise, şahsi belgelerinin yanı sıra şirket ile ilgili belgeleri beyan etmek zorundadır. Bu belgeler aşağıda sıralanmıştır:

  • Güncel hali ile şirketin faaliyet belgesi
  • Ticaret sicil gazetesi
  • Şirketin imza sirküleri ve son vergi yılını içeren vergi levhası fotokopisi

Vize başvurusu yapacak olan kişi öğrenci ya da emekli ise, bahsi geçen durumlarını belli eden evraklarını da dosyalarına eklemelidirler.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler - Gaziantep

Yeni Zelanda vize başvurusunda bulunurken başvuru belgelerinizi doğru bir biçimde doldurmanız gereklidir. Yanlış bilgi vermeniz vize reddi ile karşılaşma riskini artıracaktır. Ayrıca Yeni Zelanda seyahatinizin nedenlerini açık bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir. Yeni Zelanda vize başvurularının sonuçlanma süresi 25-35 gün arasında değişim göstermektedir. Bu süre yaşanabilecek yoğunluklara göre değişebilen bir süredir. Bu nedenle vize başvurularınızı seyahat tarihinizden en geç 45 gün önce tamamlamanız oldukça önemlidir. 

Euroasia GVS Gaziatep şubemize ulaşarak Yeni Zelanda vize başvurusunda karışınıza çıkabilecek sorunların üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Tarafımızdan talep edeceğiniz yardımla birlikte hızlı ve sorunsuz bir başvuru süreci geçireceksiniz. Yetkililerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

 

Yeni Zelanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';