x
Yeni Zelanda

Vize İşlemleri

Yeni Zelanda

Telefon/Faks

+90 (282) 255 50 39

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Yeni Zelenda Vize Başvurusu, Tekirdağ

Değerli ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services’a hoş geldiniz. 

Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubesi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz bu sayfada Yeni Zelanda vize başvurusu için düzenlemeniz gereken evraklara, başvuru yapan kişi tarafından doldurulması gereken Yeni Zelanda vize başvuru formuna ve vize başvuru sürecine dair dikkat edimesi gereken noktalara ulaşabilirsiniz. Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubesi olarak başta Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy, Süleymanpaşa ilçeleri olmak üzere Tekirdağ çevresindeki illerden gerçekleştireceğiniz Yeni Zelanda vize başvurularıyla ilgilenmekteyiz. Ayrıntılı bilgiye ulaşmak için Tekirdağ şubemizle iletişime geçebilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz. 

 

Yeni Zelanda İçin Vize Almak Gerekli Midir? - Tekirdağ

Okyanusya’da bir ada ülkesi olan Yeni Zelanda Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna sahip olan ziyaretçilerden vize talep etmektedir. Yeni Zelanda’ya gerçekleştireceğiniz vize başvurusunda mülakat, parmak izi verme işlemi ya da biyometrik fotoğraf çekme işlemi yapılmamaktadır. Yeni Zelanda ziyareti gerçekleştirmek için yapacağınız vize başvurularını Euroasia GVS Tekirdağ şubemiz aracılığıyla yapabilirsiniz. Başvuru için gerekli olan belgeleri şubemize ulaştırırsanız Yeni Zelanda vize başvurularınızı sizlerin adına başlatmaktayız. Vize sürecinin her adımında yardım alacağınız danışmanlık servisimizden yararlanmak için EAGVS Tekirdağ şubemize ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

Yeni Zelanda Kısa Süreli Vize Türleri ve Gerekli Evraklar - Tekirdağ

 

Bize Ulaşın! - Tekirdağ

Sayın ziyaretçimiz, Yeni Zelanda vize başvurusunu gerçekleştirmeden önce Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şube sayfasını ziyaret etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Tekirdağ şubemize ulaşıp danışmanlarımızdan danışmanlık servisi talebinde bulunduğunu durumlarda vize süreci boyunca destek alacağınız hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tekirdağ şubemize +90 (282) 255 50 39 telefon numarasından ya da tekirdag@eagvs.com e-posta adresinden ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Tekirdağ

Yeni Zelanda vize başvurularınızı konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan gerçekleştirme şansınız vardır. Ziyaret amacınıza uygun vize türüne dair düzenlemeniz gereken evrakları hazırlayıp e-posta veya kargo aracılığıyla ya da bizzat şubemize gelerek ulaştırdığınızda Yeni Zelanda vize başvurusunu sizlerin adına gerçekleştirmekteyiz. Yeni Zelanda vize başvurusu yaparken en çok dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi konsolosluk tarafından talep edilen belgelerin düzgün bir şekilde tamamlanmasıdır. Yeni Zelanda’ya gerçekleştireceğiniz ziyaretin amacı turistik ise, seyahat amacınızı açıkça bildiren belgelere ihtiyacınız olacaktır. Yetkililerimizden alacağınız profesyonel danışmanlık desteğiyle birlikte vize başvurularınızı hızlı bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

 

Yeni Zelanda Vizesi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? - Tekirdağ

Yeni Zelanda vize başvurusu yapmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının öncelikle Yeni Zelanda vize takip belgesini ve Yeni Zelanda vize bilgi formunu düzenlemeleri gereklidir. Vize başvurusu yaparken ihtiyacınız olacak başvuru belgeleri, başvuru sahibinin ziyaret amacına göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubemize ulaşıp yetkililerimizden gerekli belgeler konusunda bilgi almanızı öneriyoruz.

Yeni Zelanda ziyareti gerçekleştirecek olan başvuru sahibi eğer davet üzerine Yeni Zelanda’ya gidecekse, davet eden kişi tarafından İngilizce dilinde hazırlanmış bir davetiyeye ihtiyacı olacaktır. Bu davetiyede gönderenin kişisel bilgileri, adres ve iletişim bilgileri yer almalıdır. Ayrıca davetiye gönderen kişi bir Yeni Zelanda vatandaşı ise kişinin pasaportu ve kimlik fotokopisi, Yeni Zelanda vatandaşı değilse de oturum izni davetiyeyle birlikte sunulmalıdır. Buna ek olarak başvuru sahibinin Yeni Zelanda ziyareti boyunca masraflarını davetiye gönderen kişi karşılayacaksa, IZN 1025 kodlu Sponsorship for Temporary Entry adlı belgeyi eksiksiz bir şekilde doldurmalıdır. Bahsi geçen form ancak Yeni Zelanda pasaportu veya Yeni Zelanda oturum izni bulunan kişiler tarafından ya da Yeni Zelanda ticaret odasına kayıtlı olan şirketler tarafından doldurulabilir.

Yeni Zelanda vize başvurusu yapacak olan başvuru sahibi şirket sahibi ise, kişisel belgeleriyle birlikte şirket ile ilgili belgeleri teslim etmek zorundadır. Bu belgeler aşağıda verilmiştir:

  • Güncel hali ile şirketin faaliyet belgesi
  • Ticaret sicil gazetesi
  • Şirketin imza sirküleri ve son vergi yılını içeren vergi levhası fotokopisi

Başvuru sahibi öğrenci ya da emekli ise, durumlarını belli eden evraklarını da dosyalarında bulundurmalıdır. 

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler - Tekirdağ

Yeni Zelanda vize başvurusu gerçekleştirirken başvuru belgelerinizi eksiksiz bir şekilde sunmanız gereklidir. Yeni Zelanda ziyaretinizin amacını açık bir şekilde bildiren belgeleri beyan etmeniz fazlasıyla önemlidir. Ayrıca Yeni Zelanda vize başvurularının değerlendirilmesi ortalama 25-35 gün sürmektedir. Vize sonucunuzun seyahat tarihinize yetişmesi için vize başvurularınızı ziyaret tarihinizden en geç 45 gün önce gerçekleştirmeniz sizlerin yararına olacaktır.

Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubemize ulaşarak Yeni Zelanda vize başvurusu boyunca yaşayabileceğiniz sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Şubemize ulaşıp yetkililerimizden talep edeceğiniz danışmanlık hizmetiyle birlikte hızlı, sorunsuz bir vize süreci geçireceğinizi temin ederiz. İletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Yeni Zelanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';