x
Yeni Zelanda

Vize İşlemleri

Yeni Zelanda

Telefon/Faks

+90 (352) 353 30 27

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

kayseri@eagvs.com

Yeni Zelanda Vize Başvuru, Kayseri

Değerli ziyaretçimiz, dünyanın çeşitli ülkelerine vize danışmanlık hizmeti sunan Euroasia Global Visa Services’a hoş geldiniz.

Sorunsuz bir vize başvuru süresi geçirmenize yardımcı olmak için düzenlemiş olduğumuz Euroasia Global Visa Services Kayseri şube sayfamızda Yeni Zelanda vize başvuruları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Yeni Zelanda vize başvurusu için gerekli olan belgeler yazımızın devamında verilecektir. Ayrıntılı bilgi için Kayseri şubemize ulaşabilirsiniz. 

Euroasia Global Visa Services Kayseri şubesi olarak başta Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Özvatan, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar ilçeleri olmak üzere, Kayseri çevresindeki illerden yapacağınız Yeni Zelanda vize başvurularıyla ilgilenmekte ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

 

Yeni Zelanda İçin Vize Almak Gerekli Midir? - Kayseri

Bir ada ülkesi olan Yeni Zelanda, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize talebinde bulunmaktadır. Yeni Zelanda için gerçekleştireceğiniz başvuru esnasında herhangi bir mülakat ya da biyometrik veri sunma işlemi yapılmamaktadır. Buna ek olarak Yeni Zelanda vize başvurusu için konsolosluğa gitmenize gerek yoktur. Seyahat amacınıza göre farklılık gösteren vize türüne ait belgeleri tamamlayıp tarafımıza e-posta, kargo yoluyla ya da bizzat gelerek ulaştırabilirsiniz. Belgeleriniz elimize ulaştığında herhangi bir eksiklik olup olmadığını kontrol ediyor, herhangi bir sorunla karşılaşmazsak Yeni Zelanda vize başvurularınızı başlatıyoruz. Vize alma sürecinin her adımında sorunlarınıza yardımcı olacağımız profesyonel danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken EAGVS Kayseri şubemize ulaşmaktır.

 

Yeni Zelanda Kısa Süreli Vize Türleri ve Gerekli Evraklar - Kayseri

 

Bize Ulaşın! - Kayseri

Yeni Zelanda için vize başvurusu yapmadan önce vize başvurularına dair bilgi edinmek için EAGVS Kayseri şube sayfamızı ziyaret etmeniz sizler için kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca şubemize ulaşarak danışmanlık hizmeti talebinden bulunduğunuz takdirde vize süreci boyunca profesyonel yardım alacağınız danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. EAGVS Kayseri şubemize +90 (352) 353 30 25 numaralı telefondan ya da kayseri@eagvs.com adresinden elektronik posta göndererek ulaşabilirsiniz.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Nasıl Gerçekleştirilir? - Kayseri

Yeni Zelanda vize başvuru işlemlerinizi online olarak, konsolosluğa gitmeden gerçekleştirme fırsatınız bulunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken, başvuracağınız vize türüne dair değişiklik gösteren evrakları tarafımızdan öğrenip belgeleri tamamlamanızdır. Ardından başvuru belgelerinizi tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir. İster e-posta yoluyla, ister kargo yoluyla, isterseniz de şubemize gelerek başvuru belgelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Bunun ardından evraklarınızın kontrolü yetkililerimiz tarafından sağlanacak ve herhangi bir sorun görülmemesi durumunda başvurunuz işleme koyulacaktır. Bu noktada en çok dikkat göstermeniz gereken konu ise konsolosluğun talep ettiği başvuru belgelerini eksiksiz bir şekilde doldurmaktır. Eğer gerçekleştireceğiniz ziyaret turistik amaçlıysa, seyahat nedeninizi açıkça belirten belgeler sunmanız gereklidir. Aksi takdirde vize reddi ile karşılaşma ihtimaliniz artacaktır. 

Şubemize ulaşıp danışmanlık hizmeti talebinde bulunduğunuz takdirde kolay bir vize süreci geçirmeniz için yardım alacağınız danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Yeni Zelanda Vizesi İçin Hangi Belgelere İhtiyacım Olacak? - Kayseri

Yeni Zelanda vize başvurusu gerçekleştirecek olan ziyaretçilerimizin en başta Yeni Zelanda vize takip belgesini ve Yeni Zelanda vize bilgi formunu doldurmaları gerekmektedir. Ayrıca başvuru yapacağınız vize türüne göre gerek duyacağınız belgeler farklılık gösterebilmektedir. Bu belgelere şubemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Yeni Zelanda ziyaretinde bulunacak olan başvuru sahibi bir davetiyeyle bu ziyaretini gerçekleştirecekse, davet eden kişi tarafından İngilizce olarak yazılmış olan bir davetiyeye ihtiyacı olacaktır. Davetiye, gönderen kişinin kişisel bilgilerini, adres ve iletişim bilgilerini içermek zorundadır. Ayrıca davetiye gönderen kişi Yeni Zelanda pasaportuna sahipse kişinin pasaport ve kimlik fotokopisi, değilse oturum izni davetiyenin yanında gönderilmelidir. Eğer başvuru sahibinin masrafları Yeni Zelanda ziyareti boyunca bu kişi tarafından karşılanacaksa IZN 1025 kodlu Sponnsorship for Temporary Entry isimli belgenin doldurulması gerekmektedir. Bahsi geçen belge yalnız Yeni Zelanda pasaportuna sahip olan ya da oturum izni bulunan kişiler tarafından ve Yeni Zelanda Ticaret Odası’na kayıtlı olan şirketler tarafından doldurulabilir.

Yeni Zelanda ziyareti gerçekleştirecek olan başvuru sahibi bir şirket sahibi ise, şahsi belgelerinin yanında şirket ile ilgili belgeleri dosyasında beyan etmek zorundadır. Bu belgeler aşağıda sıralanmıştır:

  • Güncel hali ile şirketin faaliyet belgesi
  • Ticaret sicil gazetesi
  • Şirketin imza sirküleri ve son vergi yılını içeren vergi levhası fotokopisi

Vize başvurusu yapacak olan kişi öğrenci ya da emekli ise, bahsi geçen durumlarını belli eden evraklarını da dosyalarında bulundurmalıdırlar.

 

Yeni Zelanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler - Kayseri

Yeni Zelanda vize başvurusunda bulunurken başvuru belgelerinizi eksiksiz bir biçimde doldurmanız zorunludur. Eksik evraklarla yapılan vize başvurularının kabul edilmeyeceğini belirtmek isteriz. Ayrıca doğruluğu bulunmayan bilgiler beyan ettiğiniz durumlarda vize reddi ile karşılaşmanız olasıdır. Gerçekleştireceğiniz seyahatin sebeplerini açık bir şekilde belirten belgeler sunmanız vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasına etki edebilir. Yeni Zelanda vize başvurularının değerlendirilmesi süreci 25-35 gün arasında değişen bir sürede sonuçlanmaktadır. Bu süre tahmini bir süredir, konsolosluk kararına göre veya yaşanabilecek yoğunluklara göre değişiklik gösterebilir. Bu sebeple vize başvurularınızı ziyaret tarihinden en geç 45 gün önce tamamlamanızı öneriyoruz.

Yeni Zelanda vizesine dair ayrıntılı bilgi almak için Euroasia GVS Kayseri şubemize ulaşabilirsiniz.

Yeni Zelanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES