x
 • 10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services ile başvurular daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Deneyimli uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  Devamı
 • Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Kapınızdayız! Euroasia Global Visa Services ile vize işlemlerinizi yerinizden kalkmadan tamamlayın. Evraklarınızı evinizden alıp vizeli pasaportunuzu evinize teslim edelim.

  Devamı
 • Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Euroasia Global Visa Services ile tüm dünya ülkeleri için yapacağınız vize başvurularını başlatmak yalnızca telefonunuz kadar uzağınızda.

  Devamı
 • Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Değerlisiniz. Euroasia Global Visa Services ile en özel başvuru hizmetlerinden yararlanın.

  Devamı
 • Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai VIP vize ayrıcalığından faydalanın! Vizenizi tek evrakla alın. VIP vize başvurularının takibi öncelikli olarak sağlanılarak maksimum 24 saat içinde sonuçlandırılır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Devamı

Umman Vize İşlemleri 2023

Umman devleti, Türkiye ve bazı diğer ülkeler için e-vize başvurularını başlatmış bulunmaktadır. Umman vize başvurusu için bireysel klasik vize başvuru talebi kalkmış olup, sadece elektronik vize ile yapılmış olan başvuru kabul etmektedir. Umman E-vizesini dakikalar içerisinde rahatça çıkartabilir ve gönül rahatlığı ile yolculuk edebilirsiniz. Bu sayede hem vaktinizden hem de fazladan harcayacağınız paradan tasarruf etmiş olursunuz. Lakin işlem üzerinde yapacağınız en küçük bir yanlış işlerinizi fazlasıyla aksatır. Elektronik vize başvurularının kolaylığı olduğu kadar dikkat de isteyen Elektronik Vize İşlemleri için; deneyimli, dikkatli ve vize işlemlerinde profesyonel olan vize şirketlerine başvuru yapmanızı öneririz. Umman E-Vize başvurusu yapacağınız zaman +90 (212) 963 50 69 kodlu telefon numarasından Euroasia Global Visa Services İstanbul ofisimize bağlanıp profesyonel destek alabilir, Umman’a elektronik vize başvurunuzu sizin yerinize elektronik vize işlem uzmanımıza yaptırabilirsiniz.

E-Vize Online başvurunuz onaylandıktan sonra, başvuru sahibi her kimse Umman’a seyahat etmesinin kabul edildiğine dair bir e-mail gönderilir. Vize’nin pasaportunuza işlenmesi ise Umman’da, Umman’a iniş yaptıktan sonra gerçekleştirilir. 

Vize işlemleri tamamen elektronik ortamda yapılmakta ve direkt olarak başvuru yapan kişinin mailine bilgilendirme ve onay e-postaları gönderilmektedir. Şirketimizle görüşme sağlayacak olduğunuz yetkilimize (Ticari Vize, Transit Vize, Turistik Vize) hangi vize türünden başvuru yapacağınızı belirtmeniz işleminizin hızlılığı açısından büyük bir yarar sağlayacaktır. 

Umman E-Vize başvurusunu herhangi bir ülke vatandaşı olma şartıyla yapabilirsiniz, yalnız her ülke vatandaşları ve farklı pasaportlar için farklı evrak ve başvuru yolları vardır. Sahip olduğunuz pasaport türüne göre farklılaşan evrak listeleri hakkında bilgi almak için görüştüğünüz vize uzmanımıza danışabilirsiniz. 

Türkiye’den Umman Elektronik Vize Başvurusu Yapmak İsteyenler İçin

Umman Elektronik Vize başvurusu yapılabilmesi için sizden istenen bir evrak listesi vardır, bu listeyi şirketimize e-posta yoluyla yollayabilirsiniz.

Vize başvurusunu yapabilmeniz için en baş pasaporta ihtiyacınız vardır; şirketimize pasaportunuzun renkli şekilde taranmış halini yollamanız gerekmektedir. Tekrar belirtmekte fayda var; elektronik vize pasaportunuza Umman’da işlenir, şirketimiz sadece dakikalar içerisinde elektronik vize almanızı sağlar. Pasaportunuzun başvuru tarihinden itibaren en az 6 (Altı) ay daha geçerliliği olması gerektiğini unutmamalısınız. Eğer 6 (Altı) aydan daha az geçerliliği var ise bunu görüşme yaptığınız vize işlem uzmanına bildirmeniz sizin açınızdan yararlı olacaktır. Umman’a vize başvurusu yaparken hangi pasaporta sahip olduğunuz önemli olmayıp tüm pasaportlar için vizeye tabi tutulursunuz.

Pasaportunuzun yıpranmamış olmamasına özen göstermelisiniz, aksi takdirde vize işleminiz gerçekleşmiş olsa dahi bu gümrük memurları açısından şüphe yaratabilir ve aksatabilir.

Pasaportunuzun üzerindeki fotoğrafın biyometrik olması, güncel olması ve yüzünüzün tüm hatlarının net bir şekilde ortaya çıkmış olması Umman’a giriş yaparken önemlidir, tüm şartlar uygun olduğu takdirde hiçbir vakit kaybetmeden tatilinize başlayabilir yahut ticaret hayatınıza Umman’da başlayabilirsiniz.

Umman Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler ise,
 • Pasaportunuzun Renkli Taranmış Görüntüsü
 • Renkli Taratılmış Fotoğrafınız
 • Annenizin İsmi 

 Yukarıdaki dokümanların evisa@eagvs.com adresimize mail atılması, başvurunuzun yapılması için yeterlidir.

Umman vizeleri genellikle 10 (On) günlük ve tek girişli olarak düzenlenir, çoklu giriş yapacaksanız görüşme sağladığınız vize uzmanımıza bildirmeniz sizin açınızdan faydalı olacak ve işlemde herhangi bir aksamaya yol açmayacak hale getirilecektir. 30 (Otuz) günlük yahut 1 (Bir) Yıllık vize başvurularınız için yetkilimize danışmanız, bilgi almanız ve gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 30 (Otuz) günlük ve 1 (Bir) Yıllık vize başvurularının 10 (On) günlük vize başvurularından farklı bir başvuru çeşidi olduğunu bilmeli, bunu bize iletip istediğiniz gün kadar vize başvurusu yapmamızı sağlamada bize kolaylık sağlayabilirsiniz, aksi takdirde istenmeyen sorunlarla karşılaşabilir, vakit kaybedebilirsiniz.

Umman Elektronik Vize başvurusuna; Türkiye, İzlanda, İrlanda, Danimarka, Norveç, İsveç, Sudan, Çin, Malezya, İngiltere, Amerika, Küba, Bulgaristan, Yunanistan, Rusya, İsviçre, Belçika, Fransa, Polonya, Romanya gibi tüm dünya ülkelerinden başvuru yapabilirsiniz. Elektronik vize için Umman konsolosluğuna gerek kalmadan, şirketimiz aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Bilginiz olmadan elektronik vize başvurusu yaptığınız zaman yapabileceğiniz herhangi bir hata, vize işlemlerinin haftalarca, aylarca aksamasına yol açabilir, bu yüzden uzman bir vize işlem uzmanı ile görüşmeniz tüm vize işlemi detaylarının pürüzsüz, sorunsuz ve kolaylıklı geçmesini sağlar. 

Umman’ı ziyaret eden yabancı vatandaşların vize geçerlilik sürelerini aşması halinde belli cezai yaptırımlar mevcuttur. Bu belli bir süre ihlal ettiğiniz gün başına para cezası ile sonuçlanabilir. Bundan dolayı vize geçerlilik sürenizi aşmamaya özen göstermeli, herhangi bir sorun halinde Umman Türkiye Cumhuriyet’i Konsolosluğuna danışmanız gerekmektedir. Herhangi bir problem halinde şirketimizden de bilgi almak için Euroasia Global Visa Services’i arayabilir, probleminizin çözümü hakkında destek isteyebilirsiniz.

Umman Vize Çıkış Süresi; 1 (bir) ile 4 (gün) iş günü arasına değişir, vizeniz onaylandığı an e-posta yolu ile onay mesajınız size iletilir.

Şirketimiz sadece vize başvuru işlemleri üzerine hizmet vermektedir, bundan dolayı ülkeye giriş sorularını uzmanlarımız yerine Umman Sınır görevlilerine sormanız gerekmektedir. Sınırdan geçiş, sınırdan çıkış, ülkeden hediyelik eşya çıkartma gibi sorularınız konusunda size yardımcı olamamaktayız, bunun için en güvenilir kaynak yine Umman Gümrük memurlarıdır.

Özet olarak tek yapmanız gereken şey, sizden istenen belgeleri şirketimize e-posta yolu ile göndermek, dakikalar içerisinde çıkacak olan vizenin geçerlilik süresini geçmeden kullanmanız olacaktır.

Umman vize başvuru işlemleri veyahut diğer ülkelerin vize başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için ofislerimizi ziyaret edebilir veya +90 (212) 963 50 69 numaralı telefon numaramızdan Euroasia Global Visa Services İstanbul ofisimize bağlanıp, bilgi alabilirsiniz.

Eğer konu E-Vize ise, uzman şirketlere danışmanızı öneririz. Vize sahteciliği, geçersiz vize, elektronik vize aksama durumları yaşamamanız için bize ulaşın. 

Umman ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Umman'a Vize Gerekiyor Mu?
B. Korkmaz 23/12/19, 17:07 Cevabı Görüntüle
Merhabalar,
Ocak ayında Muskat seyahati yapmam gerekiyor. Vize için çok farklı bilgiler mevcut. Umman vize istiyor mu? Kapıda vize alınabiliyor mu? Bazı yerlerde vize gerekmediği bazılarında ise gerektiği yazıyor. Vize gerekiyorsa kaç günlük çıkmakta ve nasıl alınır Bilgilendirirseniz sevinirim.
Umman Vizesi Nasıl Alınır
M. Yolcu 04/12/18, 20:27 Cevabı Görüntüle
Umman Krallığı Seyahat Vizesi
kaç TL ile çıkarılabiliyor?
Vize almak için kaç gün bekleniyor?
Vize almak için şahsen gitmek gerekiyor mu?
Umman Havaalanı Transit Vizesi
R. Selman Yüksel 04/12/18, 10:48 Cevabı Görüntüle
01.01.2019 tarihinde OMAN AIR ile Umman üzerinden Singapur'a transit uçuşum vardır. Aktarım süresi yaklaşık 7 buçuk saattir. Bu süre içerisinde şehri gezip görmek istiyorum. 2 sorum var: Havaalanından vize alabilir miyim? Ayrıca transit uçuşlarda vize isteniyormu?
BASE_URL = '';