x
Umman

Vize İşlemleri

Umman

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 69

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

bursa@eagvs.com

Umman Vize Başvuru, Bursa

Sayın ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services Bursa şube sayfasına hoş geldiniz. Bu sayfada Umman vize başvuru işlemleri hakkında size yol göstereceğiz. Danışmanlarımızla birebir irtibata geçmek ve daha detaylı bilgi almak için Euroasia GVS Bursa şubemizi arayabilirsiniz.
Euroasia GVS Bursa şubemiz Bursa ilçeleri ve çevre illerden yapmak istediğiniz Umman vize başvurularıyla ilgilenmektedir. Umman vizesi almak isteyen ziyaretçilerimiz bu sayfada en güncel bilgilere ulaşabilirler.
Danışmanlık hizmeti almak ve vize işlemi uzmanı tarafından bilgilendirilmek için +90 (212) 963 50 69 numaralı telefondan ya da bursa@eagvs.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Umman İçin Vize Almak Gerekir Mi? – Bursa

Umman vize başvuru işlemi için bireysel vize başvuru yürürlükten kaldırılmıştır. Yalnızca elektronik vize başvurusu ile yapacağınız Umman vize başvuru işlemi kabul edilmektedir. Umman elektronik vize başvurusunda bulunmak istediğinizde Umman konsolosluğuna gitmenize bile gerek kalmadan şirketimiz sayesinde başvurunuzu çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bize hemen ulaşmak istiyorsanız +90 (212) 963 50 69 numaralı telefonumuzla Euroasia Global Visa Services Bursa ofisimizi arayabilir, uzman vize danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Umman elektronik vize başvurunuzu sizin yerinize elektronik vize işlem uzmanımıza yaptırabilirsiniz. Herhangi bir ülke vatandaşı olmak şartıyla Umman E-Vize başvurusunu yapabilirsiniz. Her ülke vatandaşları için farklı başvuru yöntemleri vardır. Evraklar kendi pasaport türünüze göre değişkendir. Yüz yüze bilgi almak için Kükürtlü Mahallesi, Kükürtlü Caddesi No:3, Osmangazi/Bursa adresimize gelip vize uzmanımızla görüşebilirsiniz.

Umman Vizesi İçin Gerekli Belgeler – Bursa

Umman vizesi onayı alabilmek için öncelikle bir pasaportunuzun olması gereklidir. Bununla birlikte ekstra istenilen belgeler aşağıda sıralanmıştır.

  • Pasaportunuzun Renkli Taranmış Görüntüsü
  • Renkli Taratılmış Fotoğrafınız
  • Annenizin İsmi 

Yukarıdaki belgeleri evisa@eagvs.com adresimize mail atmanız yeterlidir, böylece başvuru süreciniz başlar.

Şirketimiz ile birlikte çok kısa bir süre içerisinde elektronik vize alabilirsiniz. Vize başvurusu yaptığınız tarihten itibaren en az 6 (Altı) ay daha pasaportunuzun geçerli olması gerekmektedir. Eğer geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha ise bunu görüşme yaptığınız vize işlem uzmanına bildirmeniz sizin için yararlı olacaktır. Umman’a vize başvurusu yaparken hangi pasaporta sahip olduğunuz önemli değildir, tüm pasaport türleri için vize zorunlu kılınmıştır. Elektronik vize Umman sınır kapısında pasaportunuza işlenir.
Pasaportunuzun eskimemiş, yırtılmamış olmasına özen göstermelisiniz. Pasaportunuzdaki fotoğrafın biyometrik olması gerekmektedir. Güncel bir fotoğraf olması ve fotoğrafta yüzünüzün tüm hatlarının belirgin olması Umman’a giriş yaparken önemlidir.

Umman Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Bursa

Umman vize başvuru işlemi sadece elektronik vize başvurusu yoluyla yapılmaktadır.

Umman Elektronik Vize başvurusuna; İzlanda, Türkiye, İrlanda, Norveç, Danimarka, Sudan, Çin, Malezya, İngiltere, Amerika, İsveç, Küba, Bulgaristan, Yunanistan, Rusya, İsviçre, Belçika, Fransa, Polonya, Romanya gibi birçok dünya ülkelerinden başvurunuzu sağlayabilirsiniz. Bilgi eksikliğinde yapılacak olan elektronik vize başvurusundaki küçük bir hata işleminizin aylarca ertelenmesine sebep olabilir. Seyahatinizde herhangi bir sorunla karşılaşmamak için bütün adımları bir vize işlem uzmanı ile görüşerek daha güvenli ve kolay hale getirebilirsiniz.

E-Vize Online başvurusu onaylandığında başvuru sahibine Umman’a seyahat edebileceğinin kabulüne dair bir e-mail gelir. Elektronik vizesinin pasaporta işlenmesi ise Umman’da yani Umman’a giriş yaptıktan sonra gerçekleştirilir. 

Umman vize başvuru işlemleri tamamen elektronik ortamda yapılmaktadır, başvuru hakkında bilgilendirme ve onay mailleri direkt başvuru yapan kişiye iletilmektedir. Şirketimizle görüşme sağlayacak olduğunuz temsilcimize (ticari vize, transit vize, turistik vize) hangi vize türüyle başvuru yapmak istediğinizi belirtirseniz işleminizin hızlandırılmasında çok büyük katkı sağlar.

Umman Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Bursa

Umman vizeleri genel olarak 10 (On) günlük ve tek girişli olarak yapılmaktadır. Eğer siz çoklu giriş yapmayı düşünüyorsanız görüşme sağladığınız vize uzmanımıza bunu söylemeniz sizin için yararlı olacak ve bir işlem gecikmesine yol açılmayacaktır.

30 (Otuz) günlük yahut 1 (Bir) Yıllık vize başvurularınız için temsilcimize danışmanız, temsilcimizin bilgilendirmesi doğrultusunda gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 30 (Otuz) günlük ve 1 (Bir) Yıllık vize başvurularının 10 (On) günlük vize başvurularından daha farklı şekilde başvuru yapıldığını bilmelisiniz.

Kaç gün istiyorsanız bize ilettiğiniz sürece sizin yerinize vize başvurusu yapmamızda hiçbir sorun çıkmaz. Aksi durumda yaşanabilecek istenmeyen bir durumda vakit kaybedebilirsiniz.

Umman Vize Çıkış Süresi; 1 (bir) ile 4 (gün) iş günü arasına değişmektedir. Vizeniz onaylandığı an size e-posta yolu ile onaylama için bir mail iletilir.

Umman vize başvuruları ya da diğer ülkelerin vize başvuru işlemleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için EAGVS Bursa şubemizi ziyaret edebilir ya da +90 (212) 963 50 69 numaralı telefon numaramızdan Euroasia Global Visa Services Bursa şubemize bağlanabilir, bilgi edinebilirsiniz.

Eğer konu E-Vize ise, bu alanda bizim gibi uzman şirketle çalışmanızı tavsiye ederiz. Vize sahteciliği, geçersiz vize, elektronik vize aksama durumları yaşamamak için bizlere ulaşın.

Umman ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';