x
Umman

Vize İşlemleri

Umman

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 69

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Adana@eagvs.com

Umman Vize Başvuru, Adana

Değerli ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services Adana şubesi ile birlikte yapacağınız vize başvurularına ait gereken güncel ve detaylı bilgilendirmelerin sunulduğu web sayfamıza hoş geldiniz. Vize başvuru işlemleri için Adana ili başta olmak üzere çevre illerden de ikamet eden ziyaretçilerimiz Euroasia Global Visa Services Adana şubesi vize uzmanlarını tercih edebilirler.  Umman vize başvuru talebinizle ilgili detaylı bilgiyi danışmanlarımızdan almak istiyorsanı +90 (212) 963 50 69 numarasından EGVS Adana şubemize ulaşabilirsiniz. Bize mail yoluyla ulaşmak isterseniz adana@eagvs.com adresine mail atabilirsiniz.

Umman İçin Vize Almak Gerekli Midir? –Adana

Umman ülkesi için vize başvurusunda pasaportunuzun rengi ne olursa olsun tüm pasaport sahipleri için vize alımı zorunludur. Umman vizesi klasik vize başvurusuyla değil elektronik vize ile sahip olunmaktır. Klasik vize başvurusunda olduğu gibi sizin konsolosluğa gitmenize gerek kalmaz. Elektronik ortamdan vize başvurunuzu yaparsınız. Bu işlemi Euroasia Global Visa Services’ı tercih ederek yaparsanız vize başvurunuzu sizin adınıza biz gerçekleştirmiş oluruz. Vize danışmanımızla görüşerek vize başvuru işlemlerinin neler olduğu hakkında detaylandırılmış bilgiye sahip olabilirsiniz.

Umman vizesi başvurusunda bulunabilmeniz için herhangi bir dünya ülkesinin vatandaşı olmanız yeterlidir. Her ülkede Umman vize başvurusu farklı yapılmaktadır. Her başvuru yolunda istenen belgeler farklı olur. Kendi vize başvurunuz için gerekli tüm evrakları öğrenebilmek için bizimle +90 (212) 963 50 69 numaramızla iletişime geçebilirsiniz.

Umman Vizesi İçin Gerekli Belgeler Listesi – Adana

Umman vizesi Adana başvurusunda bulunmadan önce pasaporta sahip değilseniz, pasaport edinmeniz gerekmektedir. Eğer pasaporta sahipseniz ve pasaportunuzun geçerlilik süresi henüz dolmamışsa aşağıdaki belgeleri de temin ettiğiniz takdirde Umman vizesi başvurusunda bulunabilirsiniz.

  • Pasaportunuzun Renkli Taranmış Görüntüsü
  • Renkli Taranmış Fotoğrafınız
  • Annenizin İsmi

Yukarıdaki belgeleri eksiksiz ve doğru ayarladığınıza emin olduğunuzda evisa@eagvs.com mail adresimize mail atmanız vize başvurunuzun talebi için yeterlidir. Bu işlemden sonra süreci biz sizin adınıza sürdürürüz.

Euroasia Global Visa Services Adana şubemiz aracılığıyla elektronik vize başvurularınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilir ve kısa sürede Umman vizesine sahip olabilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Pasaportunuzun geçerlilik süresi olduğundan emin olmanız gereklidir. Pasaportunuzun geçerlilik süresinin 6 aydan kısa olduğu durumlarda bu durumu danışmanlarımızla paylaşmanızı öneririz. Pasaportunuz hangi türde olursa olsun Umman’a giriş yapabilmek için Umman vizesine sahip olmanız gerekmektedir. Elektronik vizeniz Umman’a giriş gerçekleştirdiğiniz esnada pasaportunuza işlenmektedir.
 
Umman’a giriş yaparken herhangi bir sorunla karşılaşmamak için pasaportunuzun eskimemiş, yıpranmamış ve geçerli olması oldukça önemli bir konudur. Pasaportunuzda bulunan fotoğrafın biyometrik ve güncel olması gereklidir. Umman sınır yetkilileri bu konulara oldukça özen göstermektedir.

Umman E-Vize Türleri – Adana

Umman e-vize türleri turistik vize, ticari vize ve transit vize olarak kategorilere ayrılır. Vize başvurunuzu gerçekleştirmeden önce hangi vize türüne başvuru yapacağınızı deneyimli danışmanlarımıza iletmeniz vize başvuru sürecini oldukça hızlandırmaktadır.

Umman Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Adana

Umman vize başvuruları yalnızca elektronik vize ile yapılmaktadır. Elektronik vize başvurusu gerçekleştirmeden önce başvuru işlemleri hakkında detaylı bilgi edinmeniz ve oldukça özen göstermeniz gerekmektedir. Vize başvuruları esnasında yapacağınız bir yanlış sizlere oldukça sorun çıkartabilir. Vize başvurunuzun sonuçlanma süresi başvuru esnasında yapacağınız bir yanlış yüzünden oldukça uzayabilmektedir. Bu nedenle Umman vize başvuruları esnasında bir profesyonel destek almak bu süreci kısaltıp kolaylaştırmaktadır. Euroasia GVS Adana şubemiz aracılığıyla Umman vize başvurularınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Umman vizeleri genellikle 10 gün süresinde ve tek girişli şekilde düzenlenmektedir. Çoklu giriş gerçekleştirmek istediğiniz durumlarda vize başvurusunda bulunmadan önce bu konuyu vize danışmanımıza iletmenizi öneririz.
30 günlük veya 1 yıl gibi daha uzun süreli vizeler için danışmanlarımızla iletişime geçmenizi ve vize başvurularınızı bu doğrultuda yapmanızı öneririz. 30 günlük ve 1 yıllık vize başvurularının işlemleri 10 günlük vize başvurularından oldukça farklı bir süreçtir. Bu nedenle ne kadar süreli vize almak istediğinizi danışmanlarımıza iletmeniz herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için oldukça önemli bir konudur.  
Elektronik vizeniz onayladığı anda başvuru sahibine kabul maili gönderilmektedir. Gelen mail ile birlikte Umman ziyaretinizi gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak elektronik vizeniz Umman sınır kapısında pasaportunuza işlenmektedir.

Umman Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Adana

Vize başvuru işlemleriniz belgeleriniz tamamlanıp yetkililere gönderildiğinde vize değerlendirme süreci başlamaktadır. Vize sonuçlarınız 1-4 iş günü arasında tamamlanmaktadır. Fakat bu süre bazı etkenlere göre değişebilmektedir. Başvuru yaptığınız dönemde yaşanabilecek yoğunluklar vize sonuçlarınıza etki etmekte ve süreyi uzatabilmektedir. Umman vize başvurunuz onaylandığında tarafınıza bilgilendirici e-posta gönderilmektedir. Vizeniz onaylandığında Umman ziyaretlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vizeniz pasaportunuza Umman’a giriş yaparken işlenecektir.
Değerli ziyaretçimiz, yazımızda sizlere Umman vizesi hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Ayrıntılı bilgiye ulaşmak için EAGVS Adana şubemize +90 (212) 963 50 69 numaralı telefonumuzdan veya adana@eagvs.com adresinden e-posta yoluyla ulaşabilir, yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz.

Umman ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';