x
Umman

Vize İşlemleri

Umman

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1 / 12 Merkez/Edirne

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 69

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Edirne@eagvs.com

Umman Vize Başvurusu, Edirne

Sayın ziyaretçi, gerçekleştirmek istediğiniz seyahatler için ihtiyaç duyduğunuz vize başvurularıyla ilgili size danışmanlık hizmeti sağlayan Euroasia Global Visa Services’a hoş geldiniz.
Sizler için hazırlamış olduğumuz bu Euroasia GVS Edirne şube sayfasında Umman vize başvurusu için hazırlamanız gereken başvuru evraklarına ve vize başvuru süreciyle ilgili dikkat etmeniz gereken detaylara ulaşabilirsiniz. EGVS Edirne şubesi başta Enez, Keşan, Lalapaşa, Havsa, İpsala, Meriç, Merkez, Süloğlu, Uzunköprü ilçeleri olmak üzere, Edirne çevresindeki illerden gerçekleştirecek olduğunuz Umman vize başvurularıyla da ilgilenmektedir. Umman vize başvuruları için daha detaylı bilgiye bizimle +90 (212) 963 50 69 numaralı telefonla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.


Umman için Vize Almak Gerekir mi? Edirne


Umman, Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna sahip ziyaretçilerden vize talebinde bulunmaktadır. Umman vize başvurusunda bulunmak isterseniz bunun tek yolu elektronik vizedir. Vize başvurularının her adımı elektronik ortamda gerçekleşir. Umman vize alımı sırasında sizin konsoloslukta bulunmanız gerekmez. Euroasia GVS Edirne şubesi üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Umman vize başvurunuzu sizin adınıza biz yapmaktayız.  Vize sürecinin her aşamasında yardım alacağınız danışmanlık hizmetimizden faydalanmak için EAGVS Edirne şubemizle iletişime geçmeniz yeterlidir. Mail aracılığıyla size gereken bilgilendirme iletilir. Elektronik vize hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız uzman vize danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.
Ülkeden ülkeye başvuru yöntemleri değişmektedir. Pasaport türüne göre de başvuru belgeleri değişir. Siz hangi pasaport türüne sahip iseniz bu pasaportun gerektirdiği belgeleri ayarlamak için yetkilimizle görüşebilirsiniz.


Umman Vizesi İçin Gerekli Belgeler – Edirne


Umman vize başvurusunda bulunmadan önce bir pasaporta sahip olmanız şarttır. Seyahatiniz için gerekli olan belgeler aşağıda verilmiştir.
• Pasaportunuzun Renkli Taranmış Görüntüsü
• Renkli Taratılmış Fotoğrafınız
• Annenizin İsmi
Gerekli olan belgeyi hazırlarken bu belgeleri nereden temin edeceğinize dair bilgi sahibi edilirsiniz. Gerekli olan belgeler hazırlandıktan sonra belgelerinizde yanlış ya da eksik belge olması durumunda haberdar edilirsiniz. Bu işlem sayesinde seyahatinizde meydana gelebilecek olumsuz durumların önüne geçmiş bulunuruz.
evisa@eagvs.com mail adresimize bu belgeleri yolladığınızda elektronik vize başvuru sürecini başlamış olacaktır.
Danışmanlarımız ile birlikte kısa sürede elektronik vize sahibi olabilirsiniz. Üzerinde durulması gereken bir diğer konu pasaportunuzun geçerlilik süresidir. Eğer geçerlilik süresinin dolmasına 6 aydan daha az bir zaman kaldıysa bunu vize danışmanına bildirmelisiniz. Pasaport türünün ne olduğu fark etmeksizin Umman için vize alımı zorunludur.
Pasaportunuzun güncel olmasına çok dikkat etmelisiniz. Yırtık, eski, güncel olmayan fotoğraflı bir pasaporta sahip iseniz bu Umman’da sorun çıkartabilir. Pasaporttaki fotoğrafın biyometrik olması zorunludur.
 

 

Umman E-Vize Türleri

Seyahat amacınıza uygun olan başlığı belirlemekte zorluk yaşıyorsanız aklınıza takılan tüm sorular için +90 (212) 963 50 69 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da edirne@eagvs.com adresimize mail göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Başvuracağınız vize türü bunlardan birisidir: Umman turist vizesi, Umman ticari vize, Umman transit vize.
Çıkmak istediğiniz Umman seyahatinde size uygun vize tipi ve başvuru sürecinin her aşamasının takip edilmesi için Euroasia Global Visa Services ekibimiz size yardımcı olacaktır. Vize başvuru süreciniz hızlı, sorunsuz ve kolay şekilde sonlanacaktır.

Umman Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Edirne


Umman vize başvurusu bireysel başvuru şeklinde değil elektronik olarak yapılmaktadır. Umman elektronik vize başvurusunu dünyanın birçok ülkesinden yapabiliriz. Elektronik vize başvurusunda hata yapmaktan kaçınmak için bu alanda uzmanlaşmış bir vize danışmanıyla görüşmeniz size çok katkı sağlayacaktır. Yapılacak hata, unutulacak bir belge bütün başvuru sürecinizi uzatabilir, sonucun çıkmasını aylarca geciktirebilir.
Edirne’den yapılacak Umman vize başvurularınız konusunda destek vermek, başvuru aşamalarını kolaylaştırmak ve doğru başvuru yapmanız için sizlere yol göstermekteyiz. Umman vizesi başvurunuzda seyahat amacınıza uygun doğru ve güncel evrak listesi için çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Umman vize başvurusu tüm aşamalarıyla elektronik ortamda gerçekleşmektedir. Başvurunuza dair bilmeniz gereken her şey mailine iletilir. Umman vizesi almaya kabul edildiğinizi size gelen onay maili ile anlayabilirsiniz. Elektronik vize Umman’a gittiğinizde Umman sınır kapısında pasaportunuza işlenecektir.


Umman Vizesi Kaç Günde Çıkar? Edirne


Belgelerinizi bize ulaştırdıktan sonra değerlendirme aşamasına geçmiş olursunuz. Gecikme yaratabilecek bir sorunla karşılaşılmadığı sürece Umman vizesinin çıkış süresi 1 iş günü ile 4 iş günü arasında değişmektedir. Vize başvurunuz kabul onayı aldığında size sizin de onaylamanızı gerektiren bir mail gelir.
Bu ülkede vize alımları genelde 10 günlük ve tek giriş olacak şekilde yapılmaktadır. Siz çoklu giriş yapmak istiyorsanız ya da denemek istediğiniz başka vize başvuru türü var ise bunu vize danışmanınıza söylemeniz gerekmektedir.
Vize başvurularında 30 günlük ya da 1 yıllık gibi seçenekler de vardır. Seyahat etmek istediğiniz süre ne ise yetkili kişi yapmanız gereken her şeyi size iletecektir.
Vize danışmanımızdan vize başvurusu hakkında yardım almak isterseniz +90 (212) 963 50 69 telefon numarasıyla Euroasia Global Visa Services Edirne şubesine bağlanabilirsiniz. Mail atmak isterseniz de edirne@eagvs.com adresiyle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.  

Umman ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.