x
Umman

Vize İşlemleri

Umman

Umman Vizesi Nasıl Alınır

M. Yolcu 04/12/18, 20:27
Umman Krallığı Seyahat Vizesi kaç TL ile çıkarılabiliyor? Vize almak için kaç gün bekleniyor? Vize almak için şahsen gitmek gerekiyor mu?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Mehmet Bey Merhaba,

Umman Krallığı vizesi için pasaport görüntüsünün evize@eagvs.com adresine mail atılması yeterli. Umman Vize Başvurusu 48 saat içinde sonuçlanır ve mail ortamında size ulaştırılır. Şahsen gelmenize ya da fiziksel olarak bir belge göndermenize gerek olmaz.

Umman Vize ücreti ise seyahatinizin süresine ve giriş sayısına göre değişir. Umman Vize Süreleri:

  • 10 Günlük Tek Girişli
  • 30 Günlük Tek Girişli
  • 30 Günlük Çok Girişli
  • 1 Yıllık Çok girişli

Olarak farklılaşır. Seçeceğiniz vize süresine göre vize ücretini temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

Melisa

A. Odabaşı 23/04/19, 12:31
selamlar öğrenmek istediğim bir şey var. Umman vizemizi kapıdan yani Umman'a girişler de alabiliyor muyuz? yoksa Türkiye'den mi almam mı gerekiyor? Umman vizesi için hangi evrakları hazırlamalıyım ve vizem kaç günde çıkar?
E. yasar 01/08/19, 08:58

1 yillik seyahat vizesi almak istiyorum. yani yıl içerisinde sık sık gitmem gerekiyor. bir yıllık umman vizesi nasıl alınır ?

S. YETEK 04/09/19, 18:58

Umman'a yıllık veya tek girişli vizeler ne kadar sürede alınıyor? hangi evraklar gerekiyor siz yapabiliyor musunuz? 

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 13/08/20, 13:37

Merhabalar,
Umman'a seyahat etmek isteyen Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi vatandaşlarımızın öncelikle başvurularında dikkat edilmesi gereken husus planladıkları seyahat dönüş tarihlerinden itibaren en az bir yıl geçerli pasaport sürelerinin olmasıdır. Pasaport süresi kısa süreli 1 aylık vizesi içinde çoklu girişli başvurularda da zorunludur. Umman vizeleri elektronik vize olarak alınır kişilerin şahsen gelmelerine gerek kalmadan kurumuz tarafından temin edilmektedir. 
Umman vizesi bir yıllık çok girişli olarak konsolosluğun talep ettiği evraklar sunularak alınabilmektedir. Umman çok girişli vize başvurunuz için hazırlanması gereken evraklar ve ücretler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Saygılarımızla

Serpil

Cevap Ver