x
Umman

Vize İşlemleri

Umman

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 69

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ankara@eagvs.com

Umman Vize Başvuru , Ankara

Değerli ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services Ankara şube sayfasına hoş geldiniz. 
Ankara’dan yapacağınız Umman vize başvurunuz için gerekli, güncel bütün bilgileri bulabileceğiniz bu sayfayı sizler için hazırladık. 

Ankara şubesi olarak; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Polatlı, Pursaklar, Kızılcahamam, Keçiören, Nallıhan, Şereflikoçhisar, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Mamak, Sincan, Yenimahalle ilçeleri ve Eskişehir, Konya gibi çevre illerden de yapacağınız Umman vize başvurularınız için gerekli hizmeti vermekteyiz. Danışmanlık hizmeti almak ve daha detaylı bilgiye sahip olmak için +90 (212) 963 50 69 numaralı telefondan ya da ankara@eagvs.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Umman İçin Vize Almak Gerekir Mi? - Ankara

Umman vize başvuruları için bireysel vize başvuru işlemleri kalkmıştır. Artık sadece elektronik vize aracılığıyla yapacak olduğunuz Umman vize başvuruları kabul edilmektedir. Umman E-Vize başvurusunda bulunacağınız zaman; Umman konsolosluğuna gerek kalmadan +90 (212) 963 50 69 telefon numarasıyla Euroasia Global Visa Services Ankara ofisimizi arayabilir, profesyonel destek alabilir, Umman elektronik vize başvurunuzu sizin yerinize elektronik vize işlem uzmanımıza yaptırabilirsiniz. Umman E-Vize başvurusunu herhangi bir ülke vatandaşı olma şartıyla yapabilirsiniz, her ülke vatandaşları ve farklı pasaportlar için farklı evrak ve başvuru yolları vardır. Sahip olduğunuz pasaport türüne göre değişen evrak listeleri hakkında bilgi almak için görüştüğünüz vize uzmanımıza danışabilirsiniz. 

Umman Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Ankara

Vize başvurusunu yapabilmeniz için pasaporta ihtiyacınız vardır. Bunun dışında istenilen belgeler aşağıdadır. 

  • Pasaportunuzun Renkli Taranmış Görüntüsü
  • Renkli Taratılmış Fotoğrafınız
  •  Annenizin İsmi

Yukarıdaki belgeleri evisa@eagvs.com  adresimize mail atılması, başvurunuzun yapılması için yeterlidir.

Elektronik vize pasaportunuza Umman’da işlenir, şirketimiz dakikalar kadar çok kısa bir süre içerisinde elektronik vize almanızı sağlar. Pasaportunuzun başvuru yaptığınız tarihten itibaren en az 6 (Altı) ay daha geçerliliği olması gerekmektedir. Eğer 6 (Altı) aydan daha az geçerliliği var ise bunu görüşme yaptığınız vize işlem uzmanına bildirmeniz sizin için yararlı olacaktır. Umman vize başvurusu yaparken hangi pasaporta sahip olduğunuz önemli değildir, tüm pasaportlar için vizeye tabi tutulursunuz.

Pasaportunuzun yıpranmamış olmamasına özen göstermelisiniz. Pasaportunuzun üzerindeki fotoğrafın biyometrik olması, güncel olması ve yüzünüzün tüm hatlarıyla belirgin olması Umman’a giriş yaparken önemlidir.

Umman Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Ankara

Umman vize başvurusu sadece elektronik vize ile yapılmış olan başvuruyu kabul etmektedir. 

Umman Elektronik Vize başvurusuna; Türkiye, İzlanda, Bulgaristan, Sudan, Çin, Malezya, İngiltere, Amerika, Küba, Yunanistan, İsviçre, Danimarka, Norveç, Polonya, Rusya, İrlanda, İsveç, Belçika, Fransa, Romanya gibi birçok dünya ülkelerinden başvuru yapabilirsiniz. Detaylı bilgi alınmadan yapılan elektronik vize başvurusu sonucu oluşabilecek herhangi bir hata, vize işlemlerinin haftalarca hatta aylarca aksamasına yol açabilir, bu yüzden bir vize işlem uzmanı ile görüşmeniz tüm vize işlemi sürecinin sorunsuz, güvenli ve kolay geçmesini sağlar.

E-Vize Online başvurunuz onaylandıktan sonra, başvuru sahibine Umman’a seyahat etmesinin kabul edildiğine dair bir e-mail gönderilir. Vize’nin pasaportunuza işlenmesi ise Umman’da yani siz Umman’a giriş yaptıktan sonra gerçekleştirilir. 

Vize işlemleri tamamen elektronik ortamda yapılmaktadır, bilgilendirme ve onay mailleri başvuru yapan kişinin mail adresine gönderilmektedir. Şirketimizle sayesinde görüşeceğiniz danışmanımıza (Ticari Vize, Transit Vize, Turistik Vize) hangi vize türünden başvuru yapacağınızı belirtmeniz sizin işleminize hız kazandırmış olacaktır. 

Umman Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Ankara

Umman vizeleri genellikle 10 günlük ve tek girişli olarak düzenlenir, çoklu giriş yapacaksanız görüşme sağladığınız vize uzmanımıza bildirmeniz sizin açınızdan faydalı olacak ve işlemde herhangi bir aksamaya yol açmayacak hale getirilecektir. 30 günlük veya 1 yıllık vize başvurularınız için yetkilimize danışmanız, bilgi almanız ve gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 30 günlük ve 1 yıllık vize başvuruları 10 günlük vize başvurularından çok daha farklı şekilde yapılmaktadır. Bunu bize iletip istediğiniz gün kadar vize başvurusu yapmanızı sağlamada bize kolaylık sağlayabilirsiniz, aksi takdirde istenmeyen sorunlarla karşılaşabilir, vakit kaybedebilirsiniz.

Umman Vize Çıkış Süresi; 1 ile 4 iş günü arasına değişir, vizeniz onaylandığı an e-posta yolu ile onay mesajınız size iletilir.

Umman vize başvuru işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız ya da diğer ülkelerin vize başvuru işlemlerini merak ediyorsanız ofislerimizi ziyaret edebilir, +90 (212) 963 50 69 numaralı telefon numaramızdan Euroasia Global Visa Services Ankara ofisimize bağlanıp, danışmanımızla konuşabilirsiniz.

Elektronik vize başvurusu yapmak istiyorsanız bu alanda uzman şirketlerle çalışmanızı öneririz. Vize sahteciliği, geçersiz vize, elektronik vize aksama durumları yaşamamak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Umman ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';