x
Umman

Vize İşlemleri

Umman

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 69

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

balikesir@eagvs.com

Umman Vize Başvuru, Balıkesir

Sayın ziyaretçimiz, EAGVS Balıkesir şube sayfasına hoş geldiniz. 
Balıkesir’den bulunacağınız Umman vize başvurunuz için gerekli, güncel tüm bilgileri, başvuru evraklarını detaylarıyla sizlere aktarabilmek için bu sayfayı hazırladık. 

Balıkesir şubesi olarak; Altıeylül, Ayvalık, Balıkesir Merkez, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk ilçeleri ve çevresinde bulunan Çanakkale, Bursa, Kütahya gibi illerimizden de yapacağınız Umman vize başvurularınız için gereken hizmeti vermekteyiz.

Danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız ya da daha detaylı bilgiye ulaşmak için +90 (212) 963 50 69 numaralı telefonu arayabilir ya da balikesir@eagvs.com adresinden bize mail atabilirsiniz.

Umman İçin Vize Almak Gerekli Midir? - Balıkesir

Umman ülkesi için vize başvurularında bireysel vize başvuru işlemleri kalkmıştır. Sadece elektronik vize aracılığıyla yapacak olduğunuz Umman vize başvuruları kabul görmektedir. Umman E-Vize başvurusunda bulunacağınız zaman; Umman konsolosluğuna gerek duymadan +90 (212) 963 50 69 telefon numarasıyla Euroasia Global Visa Services Balıkesir şubemizi arayabilir, bir profesyonelden yardım alabilir, Umman elektronik vize başvuru işleminizi sizin yerinize elektronik vize işlem uzmanımıza yaptırabilirsiniz. Umman E-Vize başvurusunu herhangi bir ülke vatandaşı olma şartıyla yapabilirsiniz, her ülke vatandaşları ve farklı pasaportlar için farklı evrak ve başvuru yolları vardır. Sahip olduğunuz pasaport türüne göre değişen evrak listeleri hakkında bilgi almak için görüştüğünüz vize uzmanımıza danışabilirsiniz. 

Umman Vizesi İçin Gerekli Belgeler Listesi - Balıkesir

Pasaportsuz vize başvuru işlemi yapılmamaktadır. Eğer pasaportunuz yoksa Umman vize başvurusu işlemi yapmak için çıkarttırmanız gerekmektedir.  Bunun dışında istenilen belgeler aşağıdadır. 

  •  Pasaportunuzun Renkli Taranmış Görüntüsü
  •  Renkli Taratılmış Fotoğrafınız
  •  Annenizin İsmi 

Yukarıdaki belgeleri evisa@eagvs.com adresimize mail attığınız takdirde başvurunuzun yapılması için hiçbir engel kalmaz. 

Elektronik vize pasaportunuza Umman’da işlenir, şirketimiz sayesinde çok kısa bir süre içerisinde elektronik vize alımınız sağlanacaktır. Pasaportunuzun başvuru yaptığınız tarih itibariyle en az 6 (Altı) ay daha geçerliliği olması gerekmektedir. Eğer 6 (Altı) aydan daha az geçerliliği var ise bunu görüşme yaptığınız vize işlem uzmanına bildirmeniz sizin için yararlı olacaktır. Umman’a vize başvurusu yaparken hangi pasaport türüne sahip olduğunuz önemli değildir, tüm pasaportlar için vize zorunlu kılınmıştır.

Pasaportunuzun yıpranmamış olmasına özen göstermelisiniz. Pasaportunuzdaki fotoğrafın biyometrik olması, güncel olması ve yüzünüzün tüm hatlarıyla belirgin olması gerekmektedir. Bunlara dikkat edilmediği durumlarda Umman’a giriş yaparken sorun yaşayabilirsiniz.

Umman Vize Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır? -Balıkesir

Umman vize başvurusu sadece elektronik vize ile yapılmış olan başvuruyu kabul etmektedir. 

Umman Elektronik Vize başvurusuna; Türkiye, Sudan, Çin, İngiltere, Amerika, Küba, Bulgaristan, Yunanistan, Rusya, İsviçre, Belçika, Fransa, İzlanda, İrlanda, Danimarka, Norveç, İsveç, Polonya, Romanya gibi tüm dünya ülkelerinden başvuru sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi alınmadan yapılacak olan elektronik vize başvurusu sonucu oluşabilecek en ufak bir yanlışlık, vize işlemlerinin haftalarca hatta aylarca aksamasına yol açabilir. Bu işlem sürecinde bir vize uzmanı ile görüşmeniz tüm bu sürecin sorunsuz, güvenli ve daha hızlı geçmesine olanak sağlar. 

E-Vize Online başvurunuz onaylandıktan sonra, başvuru sahibine Umman’a seyahat etmesinin kabul edildiğine dair bir e-mail gönderilir. Vizenizin pasaportunuza işlenmesiyse Umman’da, Umman’a iniş gerçekleştirdikten sonra yapılır.

Umman için vize işlemleri tamamen elektronik ortamda yapılmakta ve direkt olarak başvuru yapan kişinin mailine bilgilendirme ve onay için e-postalar gönderilmektedir. Şirketimizle görüşme sağlayacak olduğunuz yetkilimize (Ticari Vize, Transit Vize, Turistik Vize) hangi vize türünden başvuru yapacağınızı belirtmeniz durumunda işleminiz çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir. 

Umman Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Balıkesir

Umman vizeleri genellikle 10 (On) günlük ve tek girişli olarak düzenlenir, eğer çoklu giriş yapacaksanız görüşme sağladığınız danışmanınıza bildirmeniz sizin açınızdan faydalı olacak ve vize işleminde herhangi bir aksaklığa yol açmayacak hale getirilecektir. 30 (Otuz) günlük ya da 1 (Bir) yıllık vize başvurularınız için yetkilimize danışmanız ve bu konuda bilgi edinmeniz gerekmektedir. 30 (Otuz) günlük ve 1 (Bir) Yıllık vize başvurularının 10 (On) günlük vize başvurularından farklı bir başvuru türü olduğunu bilmelisiniz ve bizlere kaç günlük vize talebinde bulunacağınızı ilettiğiniz takdirde bizlere yardımcı olabilirsiniz. Aksi halde herhangi bir aksaklıkla karşılaşabilirsiniz ve bu da sizlere vakit kaybettirebilir.

Umman Vize Çıkış Süresi; 1 (bir) ile 4 (gün) iş günü arasına değişir, vizeniz onaylandığı zaman e-posta yolu ile size onay mesajı gelir.

Umman vize başvuruları ya da daha farklı ülkelerin vize başvuruları hakkında tarafımızdan bilgi almak için ofislerimizi ziyaret edebilir veya +90 (212) 963 50 69 numaralı telefondan Euroasia GVS Balıkesir ofisimize bağlanıp, bilgi alabilirsiniz.

Eğer konu E-Vize ise, uzman şirketlere danışmanızı öneririz. Vizede sahtecilik, geçersiz vize, elektronik vize aksama durumları yaşamamanız için lütfen bize ulaşın. 

Umman ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';