x
Umman

Vize İşlemleri

Umman

Telefon/Faks

+90 (282) 970 50 83

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Umman Vize Başvurusu, Tekirdağ

Değerli Ziyaretçimiz, Euroasia GVS şirketi olarak vize alma sürecinizi size kolaylaştırmak için birçok ilden size danışmanlık desteği vermekteyiz. EAGVS Tekirdağ şubesi olarak hazırladığımız bu sayfada size Umman vize başvurusunun nasıl gerçekleştiğine dair en güncel bilgileri vereceğiz. 

Bizimle iletişime geçip vize danışmanınızla görüşme sağlamak isterseniz +90 (282) 970 50 83 telefon numarasını arayabilirsiniz ya da tekirdag@eagvs.com  adresine mail atabilirsiniz.

Umman için Vize Almak Gerekir mi? - Tekirdağ

Türkiye’den Umman’a uzanan tüm seyahatler için vize almak zorunludur. Fakat Umman’a uygulanan vize başvurusu sadece elektronik vize aracılığıyla olur. Vize başvuruları online elektronik ortamdan yapılır. Umman vize alımı sırasında sizin orada olmanız ya da konsolosluğa gitmeniz gerekmez. Her şey mailler ile birlikte size ulaştırılır. Elektronik vize diğer vizelere göre çok daha hızlı sonuçlanmaktadır. Elektronik vize hakkında detaylı bilgi almak için uzman vize danışmanlarımızla iletişime geçebilir isterseniz EAGVS Tekirdağ şubemize gelip yüz yüze bilgi alabilirsiniz. 

Başvuru yöntemleri ülkeden ülkeye değişmekte bununla birlikte başvuru evrakları da pasaport türüne göre değişmektedir. Pasaport türüne göre hangi belgeleri hazırlamanız gerektiğini öğrenmek için temsilcimize danışabilirsiniz.

Umman Vizesi İçin Gerekli Belgeler – Tekirdağ

Her vize başvurusunda olduğu gibi Umman vize başvurusunda da ilk öncelik pasaportunuzun olmasıdır. Diğer istenen belgeler aşağıda size verilmiştir.

  • Pasaportunuzun Renkli Taranmış Görüntüsü
  • Renkli Taratılmış Fotoğrafınız
  • Annenizin İsmi 

Bu belgeleri evisa@eagvs.com adresimize mail attığınız an itibariyle vize başvuru süreciniz başlamış olur.

Şirketimiz sayesinde kısa sürede elektronik vizenizi çıkarttırabilirsiniz. Pasaportunuzun geçerlilik süresi çok önemlidir. Eğer 6 aydan daha az geçerlilik süresi kalmışsa bunu vize danışmanına bildirmeniz gerekmektedir. Hangi pasaport türüne sahip olduğunuz önemli olmaksızın tüm pasaport türleri için Umman’a vize alımı zorunludur. 

Yıpranmış ya da eskiyen pasaportlar Umman’da sorun çıkartabilir. Bu yüzden pasaportunuzun güncel ve düzenli olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Pasaporttaki kimlik fotoğrafının kurallara uygun çekilmiş biyometrik olması ve güncel tarihli bir biyometrik olması zorunludur. Umman’a girişte dikkatli bir şekilde kontrol edilmektedir.

Umman E-Vize Türleri 

Umman’a yapılacak olan bütün seyahatlerde başvuru sahibinin seyahat süresi, seyahat içeriği ve amacına bağlı olarak değişik vize prosedürleri uygulanır. Umman turist vizesi, Umman ticari vize ve Umman transit vize, elektronik vize kapsamında değerlendirilen vize türlerindendir Planladığınız Umman seyahatinizin içeriğine uygun vize tipi ve Umman vize başvuru sürecinin tüm basamaklarının takibi için Euroasia Global Visa Services ekibimizden destek alabilir, vize başvuru sürecinizi kolay, hızlı ve eksiksiz şekilde atlatabilirsiniz.

Umman Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Tekirdağ

Umman vize başvuru işlemi sadece elektronik şekilde yapılmaktadır. Umman elektronik vize başvurusunu pek çok ülkeden yapabilmektesiniz. Bir diğer dikkat edilmesi gereken şey de yapmamız gereken her aşamayı öğrendikten sonra elektronik vize başvurusu yapmaktır. Elektronik vizede yapılacak en ufak bir hata başvuru sonucunun çıkmasını haftalarca geciktirebilir. Planlarınızı iptal etmek, ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden işlemleriniz anında uzman bir vize danışmanı ile görüşmeniz sizin için çok daha güvenli bir yol olacaktır. 

Umman vize başvuru işlemleri tamamıyla elektronik ortamda gerçekleşir.  Başvuru ile ilgili tüm size iletilmesi gereken bilgiler sizin şahsi mail adresine gelir. Onay maili aldığınızda elektronik vize başvurunuz kabul edilmiş demektir. Elektronik vize Umman’da pasaportunuza işlenir yani bunun için Umman’a giriş yapmış olmanız gerekmektedir. 

Umman Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Tekirdağ

Bütün belgeler eksiksiz bir şekilde tamamlanıp temsilcilerimize ilettikten sonra sizin vize başvurusu değerlendirme süreciniz başlar. Herhangi bir aksaklık oluşmadığı sürece Umman vizesinin çıkış süresi 1 ile 4 iş günü arasında değişime uğrar. Vizeniz onaylandığında sizin bunu onaylamanız için size bir mail gelir. Zaman kaybı yaşamamanız için her şey bittikten sonra son kontrolleri yapmanız sizin yararınıza olur. 

Umman ülkesinin vizeleri genel olarak 10 günlük ve tek girişli şeklinde yapılmaktadır. Eğer siz çoklu giriş yapmak istiyorsanız bunu vize danışmanımıza bildirmeniz gerekir. 

Eğer siz daha farklı sürede vize başvurusunda bulunmak istiyorsanız bunu vize danışmanınıza bildirmeniz gerekir. 30 günlük veya 1 yıllık vize başvuruları daha farklı şekilde yapılmaktadır. Planlarınız bu yönde ise uzman vize danışmanımız size en kolay yolu gösterecektir.

Vize danışmanımızdan vize başvurusu konusunda istediğiniz yardımı almak için +90 (282) 970 50 83 telefon numarasıyla Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubesine ulaşabilirsiniz. İsterseniz tekirdag@eagvs.com mail adresiyle de bize e-posta yollayabilirsiniz. 

Umman ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.