x
Umman

Vize İşlemleri

Umman

Adres

Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sk. No:6 D:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 69

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

help@eagvs.com
ask@eagvs.com

Umman Vize Başvuru, İstanbul

Değerli ziyaretçimiz 2023 yılı Umman vizesi ile alakalı güncel bilgileri size aktarabilmek için hazırladığımız Euroasia GVS İstanbul şube sayfasına hoş geldiniz. Sayfamız sayesinde Umman vizesi hakkında gerekli olan bilgilere ulaşarak nasıl Umman vize başvuru işlemi yapacağınızı EAGVS İstanbul şube yetkililerimiz tarafından da öğrenebilirsiniz.
Şube yetkilimizle görüşmek için +90 (212) 963 50 69 numaralı telefonu arayabilir ya da help@eagvs.com ya da ask@eagvs.com mail adreslerine e-posta yollayabilirsiniz. Vize başvuru işlemini uzman bir vize danışmanıyla yapmanız işleminizin çok hızlı gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Umman’a Seyahat Etmek İçin Vize Gerekli midir? İstanbul

Umman vize başvuru işlemi sadece elektronik vize yoluyla gerçekleşmektedir. Umman için klasik bireysel başvuru işlemleri kaldırılmıştır. Umman E-Vize başvurusu yapabilmeniz için herhangi bir ülkenin vatandaşı olmanız yeterlidir. Elektronik vize işlemi başvurusunda bulunmak istediğiniz durumda şirketimiz sayesinde konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan vize danışmanımız tarafından kolaylıkla işleminizi yapabilirsiniz. Uzman vize danışmanınızla hemen iletişime geçmek istiyorsanız +90 (212) 963 50 69 numarasını tuşlayarak Euroasia Global Visa Services İstanbul şubemizi arayabilirsiniz. Umman elektronik vize başvurunuzu sizin yerinize elektronik vize uzmanımız yapmaktadır. Başvuru yöntemleri her ülkede değişmektedir. Başvuruda kullanılması istenilen belgeler pasaport türüne göre farklılık gösterir. Sahip olduğunuz pasaport türüne göre gerekli olan belgeler hakkında ayrıntılı bilgi almak için görüştüğünüz vize uzmanımıza danışabilirsiniz.

Umman Vizesi İçin Gerekli Belgeler – İstanbul

Umman vizesi alabilmek için bir pasaportunuzun olması şarttır. Bununla birlikte istenilen belgeler aşağıda verilmiştir.

  • Pasaportunuzun Renkli Taranmış Görüntüsü
  • Renkli Taratılmış Fotoğrafınız
  • Annenizin İsmi

Yukarıdaki belgeleri evisa@eagvs.com adresimize mail atmanız yeterlidir, böylece başvuru süreciniz başlamış olur.
Şirketimiz ile birlikte çok kısa bir süre içerisinde elektronik vizeye sahip olabilirsiniz. Geçerli süreli bir pasaport sahibi olmak tüm işlemlerin en önemli kısmıdır. Geçerlilik süresi 6 aydan daha az ise bunu görüşme yaptığınız vize danışmanınıza bildirmeniz gerekmektedir. Hangi pasaport türüne sahip olduğunuz fark etmeksizin, tüm pasaport türlerinde Umman için vize alımı zorunlu tutulmuştur. Elektronik vize sizin pasaportunuza Umman sınır kapısında işlenmektedir.
Pasaportunuzun yıpranmamış ve güncel tarihli olması, vize başvurusundan önce dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerdendir. Pasaportunuzun eskimemiş olmasına özen göstermelisiniz. Pasaportunuzdaki fotoğrafın biyometrik olması zorunludur ve güncel olması gerekmektedir. Umman’a gittiğinizde görevlilerle herhangi bir sorun yaşamamak için bunlara dikkat edilmelidir.

Umman Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - İstanbul

Umman vize başvuru işlemi sadece elektronik vize ile yapılmaktadır. Umman elektronik vize başvurusuna hemen hemen her ülkeden başvuru yapabilirsiniz. Elektronik vize başvurusunda çok dikkatli olunması gerekmektedir. Yapılacak olan küçük bir hata başvurunuzun onaylanmasını haftalarca geciktirebilir. Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için her an bilgi alabileceğiniz bir vize danışmanıyla görüşmeniz başvuru işleminizin çok daha güvenli bir hale gelmesini sağlar.
E-Vize online başvurusu onayladığı zaman başvuru yapan kişiye Umman’a seyahat etmesinde hiçbir sorun olmayacağına dair kabul maili gelir. Elektronik vizenin pasaporta işlenmesi Umman’a giriş yaptıktan sonra Umman’da gerçekleşir.

Umman vize başvuru işlemlerinin hepsi elektronik ortamda yapılmaktadır. Başvuru hakkında detaylı bilgilendirme ve onaylamanız üzerine gelen mailler direkt başvuru yapan kişiye gelmektedir. Şirketimizde görüşme sağlayacak olduğunuz vize danışmanınıza mutlaka hangi vize türüyle başvuru yapacağınızı belirtiniz. Bu vize türleri ticari vize, transit vize, turist vize vb. olabilir. Bunu önceden belirtmeniz işleminizi daha da hızlandıracaktır.

Umman Vizesi Kaç Günde Çıkar? İstanbul

EAGVS İstanbul şube yetkililerimiz aracılığıyla doğru ve eksiksiz yapılan Umman vize başvurusu sonucu vizenin çıkış süresi 1 ile 4 iş günü arasında değişmektedir. Vizeniz onaylandığında size e-posta ile onaylama için bir mail gelir. Size zaman kaybı yaşatmamamız için bize bilgi ve evrakları tamamen eksiksiz bir şekilde iletmeniz büyük önem taşımaktadır. Olumsuz bir durum söz konusu olduğu zaman vize başvuru sonucunuz gecikebilir, seyahatiniz engellenebilir.

Umman vizeleri genel olarak 10 günlük ve tek giriş şeklinde yapılmaktadır. Siz çoklu giriş yapmak istiyorsanız bunu önceden görüştüğünüz vize danışmanımıza bildirmeniz işlemin süratini olumlu yönde etkileyecektir.

30 günlük ya da 1 yıllık vize başvurularınızı vize danışmanımıza danışmanız onun bilgilendirilmesi sonucunda gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 30 günlük ve 1 yıllık vize başvuruları 10 günlük vize başvurularından farklı yapılmaktadır. Vize çıkarttırmak istediğiniz süreyi bize ilettiğiniz durumda hiçbir sorunla karşılaşmazsınız.

Umman vize başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için ya da diğer ülkelere nasıl vize başvurusunda bulunacağınızı merak ediyorsanız Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sokak No:6/4 34340 Beşiktaş/İstanbul adresimizdeki ofisimize gelebilir, isterseniz +90 (212) 963 50 69 numaralı telefonumuzu arayarak Euroasia Global Visa Services İstanbul ofisimize bağlanabilirsiniz.
Konu E-Vize ise tedbiri elden bırakmayarak bu alanda uzman şirketle çalışmanız sizin için en doğrusu olacaktır. Vize sahteciliği, geçersiz vize, elektronik vize aksama durumları yaşamamanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
help@eagvs.com, ask@eagvs.com mail adreslerimizden vize başvurusuyla ilgili aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. 

Umman ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';