x
Umman

Vize İşlemleri

Umman

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak/İzmir

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 69

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

izmir@eagvs.com

Umman Vize Başvuru, İzmir

Sayın ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services şirketi olarak herhangi bir problemle karşılaşmadan vize sürecinizi size kolaylaştırmak için Türkiye’nin birçok ilinden size danışmanlık hizmeti vermekteyiz. EGVS İzmir şubesi olarak sizin için hazırladığımız bu sayfada size vize başvurusu hakkında en güncel bilgileri aktaracağız. İzmir ilçeleri ve çevre illerden yapılacak olan vize başvurularında da Euroasia GVS İzmir şubemizden hizmet alabilirsiniz.

+90 (212) 963 50 69 numaralı telefonumuzu arayarak vize danışmanımızla görüşme sağlayabilirsiniz. İsterseniz izmir@eagvs.com mail adresine de e-posta yollayabilirsiniz.

Umman’a Seyahat Etmek İçin Vize Almak Gerekir mi? - İzmir

Umman vize başvurusu bireysel başvuru yerine yalnızca elektronik vize yoluyla yapılmaktadır. Vize başvuruları çevrimiçi olarak yapılmaktadır. Umman vizesi başvurularında sizin şahsen bulunmanız gerekmez, başvuru sahibinin verdiği mail adresine bilgilendirme ve onay mailleri iletilir. Umman elektronik vize başvurusunda bulunabilmeniz için herhangi bir ülkeye ait vatandaş olmanız yetmektedir. Elektronik vize başvurusu işlemini doğrudan bizim üzerimizden yani vize danışmanımız tarafından yapmış olursunuz. Sizin hiçbir şekilde konsolosluğa gitmenize gerek kalmaz. Uzman vize danışmanımızla telefonda görüşmek için +90 (232) 335 03 91 numaralı telefonu arayabilir, Euroasia Global Visa Services İzmir şubesinden vize başvurunuzu kolaylıkla halledebilirsiniz.

Vize başvuru yöntemleri ülkeden ülkeye farklılık gösterir. Başvuruda için istenilen evraklar pasaport türünüze göre değişmektedir. Sizin pasaport türünüz için hangi belgelerin istendiğini öğrenmek istiyorsanız detaylandırılmış bilgi için vize uzmanımıza danışabilirsiniz.

Umman Vizesi İçin Gerekli Belgeler – İzmir

Umman vizesi için olmazsa olmaz tek özellik pasaportunuzun olmasıdır. Pasaportsuz hiçbir şekilde vize başvuru işlemi yapılamaz. Bunun dışında istenilen belgeleri sizin için derledik.

  • Pasaportunuzun Renkli Taranmış Görüntüsü
  • Renkli Taratılmış Fotoğrafınız
  • Annenizin İsmi

Yukarıdaki belgeleri evisa@eagvs.com adresimize mail yoluyla ulaştırdığınız takdirde başvuru süreciniz başlamış olmaktadır.

Euroasia GVS ile birlikte kısa bir süre içinde elektronik vize başvurunuz kolaylıkla gerçekleştirilir ve bu vizeye kısa sürede sahip olabilirsiniz. Pasaportunuzun geçerli sürede olduğuna dikkat etmelisiniz. Geçerlilik süresi 6 aydan daha kısa olduğu durumda bunu görüştüğünüz vize danışmanına haber vermeniz gerekir. Sahip olduğunuz pasaport fark etmeden tüm pasaport türleri için Umman vize alımını zorunlu kılmıştır. Elektronik vizeniz sizin pasaportunuza Umman sınır kapısında işlenmektedir.

Pasaportunuzun Umman’a giderken ya da Umman’a indiğinizde herhangi bir sorun çıkarmaması için yıpranmamış, eskimemiş ve geçerli olmasına dikkat etmelisiniz. Pasaporttaki fotoğrafınız biyometrik ve güncel olmak zorundadır. Umman görevlileri bu maddelere çok dikkat etmektedir.

Umman E-Vize Türleri

Umman turist vizesi, Umman ticari vize ve Umman transit vize, elektronik vize kapsamında değerlendirilen vize türleridir. Şirketimizdeki danışmanımıza mutlaka hangi vize türü ile başvuru yapacağınızı önceden belirtiniz.

Umman Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – İzmir

Umman vize başvuru işlemi sadece elektronik vize yolu ile yapılmaktadır. Umman elektronik vize başvurusuna birçok ülkeden başvuru yapabilme şansınız vardır. Elektronik vize; başvurudan önce, başvuru sürecinde dikkatli olunması gereken bir başvuru türüdür. Herhangi bir yanlışlık sonucunda sizi zor durumda bırakacak sorunlar ortaya çıkabilir. Başvurunuzun onaylanması haftalarca gecikebilir. İşlemlerinizi uzman bir vize danışmanından yardım alarak yapmanız başvurunuzun sorunsuz ve çok daha kolay bir hale getirir.  

Elektronik vizeniz çevrimiçi onaylandığında başvuruda bulunan kişiye ait kabul maili gelir. Bu mail ile birlikte artık Umman’a seyahat edebilirsiniz. Elektronik vize pasaporta Umman’da işlenmektedir. İşlenme işlemi Umman’a giriş yaptıktan sonra gerçekleşir.

Umman vize başvuru işlemleri tamamen elektronik ortamdan gerçekleşmektedir. Bu elektronik ortama bilgisayar, telefonun vb. araçlarla ulaşabilirsiniz. Başvuru üzerine detaylı bilgileri içeren mailler başvuru yapan kişinin kendi mail adresine gelmektedir.

Umman Vizesi Kaç Günde Çıkar? İzmir

Vize başvurusu için gerekli olan belgeler tamamlanıp yetkilere iletildiğinde vize başvurusu değerlendirme süreciniz başlamış olacaktır. Bu süreçte bir aksaklık yaşanmadığı sürece Umman vizesi çıkış süresi 1 ile 4 iş günü arasında değişmektedir. Fakat o dönemde yaşanabilecek bir yoğunluk yüzünden bu sürede değişme olabilir. Vizeniz onaylandığında size onaylamanız için bir onay maili gelir. İstenilen belgelerin eksiksiz olduğundan emin olarak belge iletimini yapmanız sizin için faydalı olacaktır. Bir eksik belge sonucu zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Vize başvuru değerlendirmenizde gecikme olabilir.

Umman vizeleri çoğunlukla 10 günlük ve tek girişli şeklinde yapılmaktadır. Siz çoklu giriş yapmak istiyorsanız bunu vize danışmanımıza bildirmeniz yeterlidir.

30 günlük ya da 1 yıllık vize başvurularınızı vize danışmanımız bilgisinde gerçekleştirebilirsiniz.  Çünkü 30 günlük ve 1 yıllık vize başvuruları 10 günlük vize başvurularından çok daha farklı yapılmaktadır. Vize çıkarttırmak istediğiniz süreyi vize danışmanınıza bildirirseniz herhangi bir problemle karşı karşıya kalmazsınız.

Yukarıdaki bilgilere ek öğrenmek istediğiniz şeyleri vize danışmanımıza sormak için +90 (212) 963 50 69 telefon numarasıyla Euroasia Global Visa Services İzmir şubemizi arayabilirsiniz.

Konu elektronik vize almak ise bu alanda uzman şirketle çalışmanız sizin için en iyisi olacaktır. Vize sahteciliği, geçersiz vize, elektronik vize aksama durumları yaşamamanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

izmir@eagvs.com mail adresimizden merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

Umman ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';