x
Umman

Vize İşlemleri

Umman

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 69

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Umman Vize Başvuru , Gaziantep

Değerli ziyaretçi, seyahat etmek istediğiniz ülke için vize başvuruları hakkında detaylı bilgiyi size sunmak için bu sayfayı hazırlamış bulunmaktayız. Euroasia Global Visa Services Gaziantep şubesine hoş geldiniz. Gaziantep ilçelerinden ve çevresindeki illerden vize başvurusu yapmak istiyorsanız bu şubemizle iletişime geçebilirsiniz.+90 (212) 963 50 69 numaralı telefon ile uzman vize danışmanımızla görüşme sağlayabilirsiniz.

Umman için Vize Almak Gerekir mi? Gaziantep

Umman devleti Türkiye dahil olmak üzere birçok ülke için elektronik başvuru talebini başlatmıştır. Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna sahip tüm ziyaretçiler vize almak zorundadır. Umman vize başvurusunda bulunmanın tek bir yöntemi vardır. Bu da elektronik vizedir. Umman elektronik vizesine çok kısa bir sürede sahip olabilir rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. Bu işlem sayesinde zaman kaybı yaşamaktan kurtulmuş, daha az masraf yapmış olursunuz. Elektronik vize başvuru sürecinde dikkatli olunması gerekmektedir çünkü yapılacak olan bir hata vize sonucunun gecikmesine sebep olur. Bu başvurunun kolaylığı olduğu kadar çok fazla dikkat gerektiren tarafı da vardır. Elektronik vize işlemleri için tecrübeli ve dikkatli şirketlerle çalışmanızı tavsiye ederiz. Umman vize başvuru talebini bizim şirketimizin uzman vize danışmanları ile birlikte yapmayı tercih ederseniz +90 (212) 963 50 69 numarasından bize hemen ulaşabilir. İsterseniz gaziantep@eagvs.com adresine mail atabilirsiniz.
Umman elektronik vize başvurusunu herhangi bir ülkenin vatandaşıysanız ve bir pasaporta sahipseniz yapabilirsiniz. Her ülkenin kendi vatandaşları için farklı başvuru yöntemleri vardır. Başvuru yönteminden dolayı istenilen evraklar da değişmektedir. Bu evrak listelerinin detayları için görüştüğünüz vize danışmanından yardım alabilirsiniz.

Umman Vizesi İçin Gerekli Belgeler – Gaziantep

Öncelik olarak eğer yoksa pasaport çıkartmanız gerekmektedir. Pasaportsuz hiçbir şekilde vize başvuru talebinde bulunamazsınız. Bir diğer gerekli olan dokümanlar aşağıda verilmiştir
Pasaportunuzun Renkli Taranmış Görüntüsü
Renkli Taratılmış Fotoğrafınız
Annenizin İsmi
Bu belgeleri eksiksiz ve doğru tamamlayıp evisa@eagvs.com  mail adresine göndermeniz sonucunda elektronik vize başvuru süreciniz başlamış olur.

Danışmanlarımızın profesyonelliği ile elektronik vizenize kısa bir sürede ulaşmış olacaksanız. Bunların dışında dikkat edilmesi gereken önemli bir başka konu da pasaportunuzun geçerlilik süresidir. Pasaportunuzun geçerlilik süresi en az 6 ay daha devam edecek şekilde olmaktadır. Eğer 6 aydan daha az zamanı kaldıysa vize danışmanımıza bunu bildirmeniz gerekmektedir.

Pasaportunuzun düzenine dikkat etmelisiniz. Yıpranmaya yüz tutmuş, eski kimlik fotoğraflı, yırtık pasaportlar Umman’a indiğinizde görevliler tarafından problem çıkartabilir. Pasaporttaki fotoğrafın da kesinlikle biyometrik olması gerekmektedir.

Umman vize başvuru işlemleri tamamen elektronik ortamda gerçekleşmektedir. Başvuruda bulunan kişinin bize vermiş olduğu mail adresine bulunduğu vize başvurusu hakkında tüm bilgiler iletilir.  Hangi vize türüyle gideceğinizi belirtmeniz işleminizi hızlandırmış olacaktır. Ticari vize, transit vize ve turistik vize türleri vardır. Eğer siz seyahatinizin hangi kategoriye girdiğini belirleyemiyorsanız danışmanımızdan yardım alabilirsiniz.

Umman Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Gaziantep

Umman vize başvurusu yukarıda da bahsettiğiniz sadece elektronik olarak yapılmaktadır. Umman elektronik vize başvurusunda bulunabilmeniz için sizden istenen evrak listesini eksiksiz teslim etmeniz gerekir.  Bu işlem anında fiziksel olarak orada bulunmanız gerekmez. Euroasia GVS Gaziantep şube ekibi tüm işlemleri sizin yerinize yapmış olacaktır.
Umman elektronik vize başvuru talebini pek çok ülkeden sağlayabiliriz. Elektronik vize başvurusunda bir problemle karşılaşmamak için başvuruyu uzman bir vize danışmanıyla birlikte yapmanız vize başvurunuz için çok daha güvenli bir yol olacaktır. Unutulacak bir belge bile tüm başvuru sürecini uzatabilir.
Umman seyahatinizde vize geçerlilik sürenizi takip etmeniz gerekmektir. Sürenin aşılması durumda belli ceza yaptırımlarına tabi tutulursunuz. Geçerlilik sürenizden sonra kaldığınız her gün için para cezası ödemek zorunda kalabilirsiniz. Yaşayacağınız herhangi bir sorun halinde Umman Türkiye Cumhuriyet’i Konsolosluğuna gitmelisiniz. Probleminiz için Euroasia Global Visa Services’i arayabilir, çözüm için destek isteyebilirsiniz.

Gaziantep’ten Umman’a uzanan yolculuğunuzda size destek vermek, başvuru aşamalarını sizler için kolay hale getirmek ve başvurunuzun doğru olması için size danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Umman seyahatiniz için doğru ve en güncel bilgilere ulaşmak için bizi +90 (212) 963 50 69 telefon numarasıyla arayabilirsiniz.

Başvurunuz sonuçlandığında eğer vize almaya kabul edildiyseniz size bir kabul maili gelir ve bunu onaylamanız istenir. Umman elektronik vizesi pasaportunuza Umman sınır kapısında işlenmektedir.

Umman Vizesi Kaç Günde Çıkar? Gaziantep

Umman vizesinin genel çıkış süresi 1 iş günü ile 4 iş günü arasında değişmektedir. Siz tüm belgelerinizi eksiksiz teslim ettiyseniz, görüştüğünüz vize danışmanın vize süreniz, vize amacınız hakkında gerekli bilgilendirmeyi yaptıysanız herhangi bir gecikme yaşamazsınız.
Elektronik vize Umman’da pasaportunuza işlenir, biz Euroasia Global Visa Services olarak sizin kısa bir sürede elektronik vize almanızı sağlarız. Şirketimiz sadece vize başvuru işlemleri hakkında destek vermekte olduğu için Umman ülkesine giriş hakkındaki sorularınızı vize danışmanlarımız yerine Umman Sınır görevlilerine sormanız gerekir. Umman sınırından geçiş ve çıkış, sınırdan geçirmek istediğiniz eşyalar gibi sorunlarda size ne yazık ki yardımcı olamamaktayız. Bunlar hakkında gerekli bilgiyi Umman Gümrük memurlarından alabilirsiniz.
Umman’a vize alımları çoğunlukla 10 günlük ve bir seferlik giriş olacak şekilde istenir. Çoklu giriş yapmak gibi bir planınız varsa bunu vize danışmanınıza bildirmeniz gerekir.
 
Elbette 30 günlük ya da 1 yıllık vize başvurusunda da bulunmak isteyebilirsiniz.  Seyahat etmek istediğiniz süre ne olursa olsun yetkili kişiye bildirdiğiniz sürece yapılması gereken her şeyi size iletecektir.
Vize danışmanımızdan vize başvurusu hakkında yardım almak isterseniz +90 (212) 963 50 69 telefon numarasıyla Euroasia Global Visa Services Gaziantep şubesine bağlanabilirsiniz. Mail atmak isterseniz de gaziantep@eagvs.com  adresiyle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.  

Umman ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';