x
Umman

Vize İşlemleri

Umman

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (242) 255 01 69

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

Antalya@eagvs.com

Umman Vize Başvuru , Antalya

Değerli ziyaretçi, Euroasia Global Visa Services Antalya şube sayfasına hoş geldiniz. 
Antalya’dan bulunmak istediğiniz Umman vize başvuru işleminiz için gereken tüm bilgileri güncel halleri ile sizlere sunmaktayız. Antalya şubesinde Antalya’nın; Akseki, Alanya, Aksu, Elmalı, Demre, Gazipaşa, Finike, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Konyaaltı, Kepez, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik ilçelerinden ve çevre illerden de Umman vize başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Danışmanlık hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız +90 (242) 255 01 69 telefon numarasıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Posta yoluyla bize ulaşmak isterseniz antalya@eagvs.com mail adresimizi kullanabilirsiniz.

Umman İçin Vize Almak Gerekli Midir? - Antalya

Umman hangi pasaport türüne sahip olursanız olun vize alımını tüm pasaportlar için zorunlu kılmıştır. Klasik bireysel başvuru işlemi Umman için kaldırılmıştır. Vize başvurusunda sadece elektronik vizeyi kabul etmektedirler.  Vize başvurusunda sizin konsolosluğa gitmenize gerek kalmaz. EAGVS ile birlikte başvuru işlemleriniz sizin adınıza biz tarafından yapılır.  Vize danışmanımızla görüşerek profesyonel destek alabilir, elektronik vize işleminizi temsilcimize yaptırabilirsiniz. 

Herhangi bir ülkenin vatandaşı olmanız şartıyla Umman vize başvurusu yapabilirsiniz. Pasaport türüne göre istenen evraklar değiştiği gibi her ülkede farklı başvuru yolları vardır. Sizin için gerekli olan evrak listesini öğrenmek için bizi +90 (242) 255 01 69 numaramızla arayabilirsiniz. 

Umman Vizesi İçin Gerekli Belgeler Listesi - Antalya

Vize başvurularında pasaport sahibi olmanız şarttır. Pasaportunuzun geçerlilik süresini kontrol ettikten sonra gereken belgeleri ayarlayabilirsiniz. Bu belgeler aşağıda verilmiştir. 

  •  Pasaportunuzun Renkli Taranmış̧ Görüntüsü
  •  Renkli Taratılmış̧ Fotoğrafınız
  •  Annenizin İsmi

Yukarıda istenen belgeleri evisa@eagvs.com adresine mail atmanız gerekmektedir. Böylece vize başvuru işleminiz başlatılmış olur. 
Pasaportunuzun geçerlilik süresinin dolmasına en az 6 ay kalmış olması gerekir. Eğer pasaportunuzun 6 aydan daha az süre sonra geçerlilik süresi dolacaksa bunu iletişimde olduğunuz vize danışmanına bildirmelisiniz. Elektronik vizeniz pasaportunuza Umman’a iniş yaptığınızda, Umman sınır kapısında işlenir. 
Pasaportunuz çok fazla yıpranmış ya da eskimişse yenilemenizi gerektiren bi durum olabilir. Pasaporttaki fotoğrafın biyometrik ve güncel olmasına dikkat etmelisiniz. Bunların dikkate alınmadığı durumlarda sorun yaşamanız çok olasıdır. 

Umman Vize Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır? -Antalya 

Yukarıda bahsettiğimiz gibi Umman vize başvurusu sadece elektronik vize yoluyla yapılmaktadır. Umman elektronik vizesine Türkiye, İzlanda, İrlan’da, Romanya, Küba, Amerika, İngiltere, Fransa, Norveç, gibi birçok dünya ülkesinden başvuruda bulunabilirsiniz. 
Yeterli bilgi edinmeden başvurulacak olan elektronik vize başvuru işleminde yanlış ya da eksik yapılmış işler vize sonucunuzun gecikmesine yol açabilir. Seyahatinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden vize başvuru işlem sürecini sorunsuz, çok daha kolay ve hızlı geçirebilmek için bir vize uzmanından destek almanız önerilir. 
Elektronik vize çevrimiçi başvurunuz onaylandıktan sonra bize vermiş olduğunuz mail adresine onay maili gelmektedir. Bu onay maili sayesinde Umman’a seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. 
Elektronik vizenin pasaportunuza işlenmesi Umman’da yaşanır. Umman için vize işlemleri tamamiyle elektronik bir ortamda yapılmaktadır. Başvuruya dair tüm bilgi ve detaylar mail adresiniz aracılığıyla size iletilir. 
Görüşme sağlayacak olduğunuz danışmanımıza vize türünü belirleyebilmek için seyahatinizin amacını açıklarsanız işleminiz çok daha hızlanacaktır. Seyahatinizi belli bir kategoriye sokamıyorsanız bunun için de vize danışmanınızdan yardım alabilirsiniz. Ticari vize, transit vize, turistik vize belirli vize türlerindendir. 

Umman Vizesi Kaç̧ Günde Çıkar? – Antalya

Umman vizeleri genellikle 10 günlük ve tek girişlik olarak düzenlenmektedir. Eğer siz çoklu giriş yapmayı istiyorsanız görüşme sağlamış olduğunuz danışmanınıza bunu bildirmeniz sizin için daha yararlı olacaktır. Vize işleminde size herhangi bir aksaklığa yol açmayacak hale gelecektir. 30 günlük ya da 1 senelik vize başvurularınız için vize uzmanımıza danışmanız gerekmektedir.  30 günlük ve 1 senelik vize başvuruları 10 günlük vize başvurularına göre daha farklı yapılmaktadır. Siz danışmanınıza seyahat etmek istediğiniz süreyi belirtirseniz size yardımcı olacaktır. Aksi halde herhangi bir aksaklıkla karşılaşa bilirsiniz bu da sizin seyahatinizin gecikmesine sebep olabilir.
 
Umman vize çıkış süresi genel olarak 1 iş günü ve 4 iş günü arasında değişmektedir. O dönemki yoğunluğumuza göre bu süre biraz uzayabilir. İşleminizin en hızlı seviyede olması için belgelerinizi eksiksiz ve zamanında teslim etmeyi ihmal etmeyin. Vizeniz onaylandığı zaman sizin mail adresinize bir onay mesajı ulaşır.

Umman vize başvuruları ya da farklı ülkelerin vize başvuruları için merak ettiğiniz sorular hakkında bilgi almak isterseniz ofisimizi ziyaret edebilir, +90 (242) 255 01 69 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da antalya@eagvs.com adresimize mail atabilirsiniz. Euroasia GVS Antalya olarak size vize başvuruları hakkında en güncel ve detaylı tüm bilgiyi aktarabiliriz.
Konu elektronik vize ise alanında uzmanlaşmış bir şirketle çalışmanızı tavsiye ederiz. Sahte vize çıkarttırma, geçersiz elektronik vize ve birçok aksaklık yaşamamız için bize ulaşabilirsiniz.

Umman ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';