x
Umman

Vize İşlemleri

Umman

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 69

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

kayseri@eagvs.com

Umman Vize Başvuru , Kayseri

Umman vizesi için Euroasia Global Visa Services’in Kayseri şubesi olarak sizlere kolaylaştırılmış bir başvuru hizmeti sunmaktayız. Kayseri’de ve çevre illerde ikamet eden ziyaretçilerimiz vize başvuru işlemleri için Euroasia GVS’yi tercih edebilir, başvuru talepleri için detaylı bilgiyi vize danışmanlarımızdan alabilirler. Umman vizesi işlemleri için +90 (212) 963 50 69 telefon numaramızdan bizi arayarak ya da kayseri@eagvs.com adresimize mail atarak güncel evrak bilgisi talep edebilir ve vize işlem süreci hakkında bilgi aldıktan sonra seyahatinizi temsilcinizle planlayabilirsiniz.

Umman İçin Vize Almak Gerekli Midir? – Kayseri

 Umman ülkesi için pasaport türünüzün ne olduğuna bakılmadan tüm pasaport türleri için vize alınması zorunlu kılınmıştır. Bireysel vize başvuru işlemi Umman için artık yapılmamaktadır. Vize başvuru işleminde yalnızca elektronik vizeyi kabul etmektedir. Vize başvurusunda sizin konsolosluğa gitmenize gerek olmaz, bu işlemleri sizin yerinize biz gerçekleştiririz. Sadece dakikalarınızı ayırarak elektronik vize başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Vize danışmanımızla görüşerek vize başvuru işlemleri adımları nelerdir, vizeniz kaç güne çıkar gibi soruların cevaplarını alabilir, elektronik vize işlemini temsilcimize yaptırabilirsiniz.

Umman vize başvurusu yapabilmeniz için herhangi bir ülke vatandaşı olmanız yeterlidir. Başvuru yöntemleri ülkeden ülkeye ve pasaport türüne göre değişmektedir. Sizin için gereken tüm evrakları öğrenebilmek için bizi +90 (352) 353 30 36 numaramızla arayabilirsiniz.

Umman Vizesi İçin Gerekli Belgeler Listesi - Kayseri

Her ülkeye seyahat ederken gerekli olduğu gibi Umman vize başvurusunda da olmazsa olmaz pasaporttur. Pasaportunuz yoksa Umman vize başvuru yaptırmadan önce çıkartmanız gerekir. Eğer pasaportunuz varsa geçerlilik süresini kontrol ettikten sonra gereken belgeleri temin edebilirsiniz. Bu belgeler aşağıda verilmiştir:

  • Pasaportunuzun Renkli Taranmış̧ Görüntüsü
  • Renkli Taratılmış̧ Fotoğrafınız
  • Annenizin İsmi

Yukarıdaki belgeleri nereden temin edeceğinizle ilgili bir sorun yaşıyorsanız danışmanınıza bildiriniz. Belgeleri ayarladıktan sonra evisa@eagvs.com  adresine mail atmanız yeterlidir. Bu işlemle beraber vize başvuru talebiniz bizim tarafımızdan alınmış olur.

Pasaportunuzun geçerlilik süresinin dolmasına 6 aydan daha az bir zaman kalmış ise bunu iletişimde olduğunuz vize danışmanınıza haber vermeniz gerekir. Çünkü talep edilen geçerlilik süresi en az 6 ay olmalıdır.

Pasaportunuzun eskimemiş olmasına dikkat ediniz. Umman sınır kapısında pasaportun düzenine, yıpranmamış olmasına dikkat edilir. Pasaporttaki fotoğrafın biyometrik ve güncel olması zorunludur. Bunların dikkate alınmadığı durumlarda Umman görevlileriyle sorun yaşayabilirsiniz.

Umman Vize Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır? -Kayseri 

Yukarıda bahsedildiği gibi Umman vize başvurusu sadece elektronik vize yolu ile yapılmaktadır. Umman elektronik vizesine dünyanın birçok ülkesinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Gerekli bilgiye sahip olmadan başvuruda bulunacağız zaman elektronik vizede yanlış ya da eksik bir işlem yapmanız çok olasıdır. Bu sebeple vize başvuru sonucunun gecikmesine yol açabilirsiniz. Seyahatinizi olumsuz etkileyecek bir sürü sorunla karşılaşa bilirsiniz. Bu sebeple vize başvuru işleminizin sorunsuz çok daha kolay ve hızlı gerçekleşmesi için uzman bir vize danışmanından yardım almanız tavsiye edilir.

Elektronik vize çevrimiçi başvurunuz onaylandıktan sonra mail adresine bir onaylama mesajı iletilir. Bu gelen mail ile birlikte Umman’a giriş yapabilirsiniz. Elektronik vizenin pasaportunuza işlenmesi Umman’a gerçekleşmektedir. Umman vize işlemleri tamamen elektronik bir ortamda gerçekleşir. Başvuruya dair tüm detaylar sizin mail adresinize iletilecek bu şekilde bilgi sahibi olacaksınız.

Görüşme sağladığınız danışmanımıza vize türünü belirleyebilmek adına seyahatinizle ilgili küçük bilgiler vermeniz işleminizi çok daha hızlı sonuçlandıracaktır. Vize türleri; Ticari vize, Transit vize, Turistik vizedir.

Umman Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Kayseri

Umman ülkesi vizeleri genel olarak 10 günlük ve tek girişlik olarak düzenlenmektedir. Siz çoklu giriş başvurusunda bulunmak istiyorsanız bunu vize danışmanınıza bildirmeniz yeterli olacaktır. İsteğinize bağlı 30 günlük ya da 1 senelik vize başvuruları da vardır. Bunu daha öncede belirttiğimiz gibi vize danışmanıyla görüştüğünüz sürece sorunsuz bir şekilde ayarlanmaktadır.  30 günlük ve 1 senelik başvuru işlemleri 10 günlük vize başvuru işlemlerine göre daha farklı yapılmaktadır. Herhangi bir aksaklıkla karşılaşmamak ve seyahatinizin gecikmemesi için vize uzmanınızla birlikte hareket etmeniz sizin için yararlı olacaktır.

Umman vizesi çıkma süresi 1 iş günü ve 4 iş günü olarak değişmektedir. Bu süre yoğunluk gibi durumlarda uzamaya uğrayabilir. İşleminizin en güvenli ve hızlı seviyede olması için belgelerinizi eksiksiz teslim etmeyi unutmayın. Vizeniz onaylandığında size bir onay maili gelir. Bu maili onaylamanız durumunda elektronik vizenizi almış olursunuz. Fakat elektronik vizeniz pasaportunuza Umman’a iniş yaptığınızda yani Umman’a girerken işlenmektir. 

Umman vize başvuruları ya da daha başka dünya ülkelerinin vize başvuruları için detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız için +90 (212) 963 50 69 numaralı telefonumuzla bize ulaşabilir ya da kayseri@eagvs.com adresimizle bize mail atabilirsiniz. Euroasia Global Visa Services Kayseri şubesi olarak size vize başvuruları hakkında en güncel bilgileri aktarabiliriz.

Konu elektronik vize olduğunda sizin alanında uzmanlaşmış bir şirketle çalışmanızı tavsiye ederiz. Sahte vize, geçersiz elektronik vize ve birçok aksaklık yaşamamız için lütfen bize ulaşın.

Umman ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.