x
Umman

Vize İşlemleri

Umman

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 69

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Bodrum@eagvs.com

Umman Vize Başvuru, Bodrum

Değerli ziyaretçi, Euroasia Global Visa Services şirketinin Bodrum şubesinden nasıl vize başvurusunda bulunacağınız hakkında detaylı bilgiye ulaştığınız bu sayfayı sizler için hazırladık. Bu sayfa sayesinde Umman vize başvurusu nasıl yapılır, nerede yapılır, Umman vizesi ne kadar sürede çıkar, vize başvurusunda gerekli evraklar nelerdir gibi sorulara cevap bulacaksınız. Umman vize başvuru işleminiz için birebir vize danışmanları ile görüşmek istiyorsanız +90 (212) 963 50 69 numaralı telefonumuzu arayarak Bodrum şubemizdeki ekip arkadaşlarımızdan yardım alabilir ya da bodrum@eagvs.com adresine mail atabilirsiniz.

Umman İçin Vize Almak Gerekli Midir? –Bodrum

Umman vize başvurusunda bulunurken hangi pasaport türüne sahip olursanız olun tüm pasaport sahipleri için vize almak zorunlu kılınmıştır. Umman vize işlemleri bireysel başvuru şeklinde yapılmaz. Sadece elektronik ortamdan elektronik vize yolu ile Umman’a vize alabilirsiniz. Umman konsolosluğuna gitmenize gerek kalmaz, şubemize gelmenize gerek kalmaz. Tüm evraklar ve istenen her şey mailler aracılığıyla tamamen elektronik ortamda yapılır. Bodrum şubesi olarak vize başvuru işlemlerini sizin adınıza biz gerçekleştiririz. Bu sayede sizin başvuru talebiniz profesyonel vize danışmanları sayesinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde sonuçlanır.

Umman vizesi başvuru talebinde bulunabilmeniz için bir dünya ülkesinin vatandaşı olmanız yeterlidir. Umman vize başvurusu her ülkede çeşitli yöntemlerle yapılır, her başvuru yönteminde istenilen belgeler farklılık gösterir. Türkiye’den Umman'a vize başvurusu talebinde bulunmak için gerekli belgeler hakkında daha detaylı bilgi almak için Euroasia GVS Bodrum şubemizle iletişime geçebilirsiniz.

 Umman Vizesi İçin Gerekli Belgeler Listesi – Bodrum

Umman vizesi başvurusunda bulunabilmek için pasaport sahibi olmanız gerekmektedir. Pasaportunuzun süresinin geçerliliğinden emin olmalısınız. Tüm bunları ayarladıktan sonra aşağıda verilen belgeleri temin ettiğiniz takdirde Umman vize başvurusunda bulunabilirsiniz.

  • Pasaportunuzun Renkli Taranmış Görüntüsü
  • Renkli Taranmış Fotoğrafınız
  • Annenizin İsmi

Yukarıda verilmiş olan evrakları düzenledikten sonra evize@eagvs.com mail adresimize e-posta yoluyla bize ulaştırabilirsiniz. Evrakların kontrolleri sağlandıktan sonra sizin adınıza elektronik vize başvurunuz gerçekleştirilir.

Euroasia Global Visa Services Bodrum şubemiz aracılığıyla elektronik vize başvurunuz en hızlı ve en güvenli şekilde gerçekleştirilecektir. Umman vizesi başvurusunda bulunabilmek için özen gösterilmesi gereken bir husus da pasaportunuzun geçerlilik süresidir. Pasaportunuzun geçerlilik süresinin dolmasına 6 aydan daha az bir zaman kalmış ise bunu uzman vize danışmanınıza bildirmelisiniz. Umman’a seyahat gerçekleştirebilmek için hangi pasaport türü olursa olsun Umman vizesine sahip olmanız gereklidir. Elektronik vizeniz Umman’da pasaportunuza işlenecektir.

Pasaportunuzun geçerli, eskimemiş, yıpranmamış olmasına özen göstermelisiniz. Pasaportunuzdaki fotoğrafın biyometrik ve güncel olması gerekmektedir. Aksi takdirde Umman’a iniş yaptığınızda görevliler tarafından zorluk yaşayabilirsiniz.

Umman E-Vize Türleri – Bodrum

Umman elektronik vize türleri turistik vize, ticari vize ve transit vize olarak kategorize edilmiştir. Siz hangi vize türü ile başvuru yapacağınızı önceden vize danışmanımıza iletmeniz vize sürecinizi olumlu bir şekilde etkileyecektir.

Umman Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Bodrum

Umman vize başvurusu sadece elektronik vize yolu ile yapılmaktadır. Elektronik vize başvurusu yapmadan önce elektronik vize hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız gerekir. Vize başvurusu anında yapacağınız bir yanlışlık vize başvuru sonucunun gecikmesine hatta tüm seyahat planlarınızı iptal etmenize sebep olabilir. Bu sebeple Umman vizesi başvurusunda bulunurken bu işlemi uzman bir vize danışmanı ile birlikte yaparak bu süreci sorunsuz atlatabilirsiniz. EAGVS Bodrum şubesi olarak Umman vize başvurunuzu bizimle rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Umman vizeleri genellikle 10 gün süreli ve tek girişli olacak şekilde alınmaktadır. Çok kez girişli bir planınız varsa bunu vize danışmanınıza ileterek halledebilirsiniz.
1 aylık ya da 1 yıl gibi daha uzun süreli vize başvuruları için danışmanımızla iletişime geçmenizi ve vize başvurunuzu bu doğrultuda uygulamanızı tavsiye ederiz. Uzun süreli vize başvuruları 10 günlük vize başvurularından daha farklı yapılmaktadır. Siz ne kadar süreli ne şekilde vize almak istediğinizi vize danışmanımıza ilettiğiniz sürece herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Elektronik vizeniz onaylandığında vize başvuru sahibine onay maili gelir. Gelen maili onayladığınız takdirde Umman seyahatinizi yapmak için ortada hiçbir engel kalmaz. Fakat elektronik vizenin Umman’da pasaportunuza işleneceğini unutmamalısınız.

Umman Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Bodrum

Vize başvurusunda bulunabilmek için istenilen belgeleri tamamlayıp vize danışmanınıza ulaştırdığınızda değerlendirme sürecine girmiş olursunuz. Umman vize başvurunuz 1-4 iş günü arasında sonuçlanacaktır. Başvuru talebinizi yaptığınız dönem yaşanan yoğunluğa göre bu sürede uzamalar yaşanabilir. Umman vizeniz onay aldığında tarafınıza bilgilendirme mailleri gelecektir.
Değerli ziyaretçi, yukarıda sizlere Umman vizesi hakkında detaylı bilgileri ulaştırmaya çalıştık. Siz vize danışmanımızla görüşerek daha detaylı bilgi almak istiyorsanız EAGVS Bodrum şubemizi +90 (212) 963 50 69 numaralı telefonumuzdan arayarak ya da bodrum@eagvs.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Umman ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';