x

Size Özel Hizmetlerimiz

Euroasia Global Visa Services, ihtiyacınız olan tüm vize işlemleri için hizmet vermektedir. Dilerseniz aşağıdaki paketlerimizi inceleyerek ihtiyacınıza uygun bir paket satın alabilirsiniz. 

Aile Vize Başvuru İşlemleri 

Tüm aile bireyleri aynı anda vize işlemleri yaptırdığında, vize ücretleri taban fiyattan belirlenmektedir. Ailecek vize başvurusu yapmanın koşulu, 4 kişi olmasıdır. Ayrıca iki haftalık seyahat sağlık sigortası da Euroasia GVS tarafından hediye edilmektedir. 

Grup Vize Başvuru İşlemleri 

Grup vize başvurularında, vize başvuru evrakları ofislerden ya da iş yerlerinden kuryeler ile teslim alınmaktadır. Grup vize başvuru işlemleri sırasında deneyimli vize temsilcimiz, vize işlemleri süreci boyunca size hizmet verecektir. 

Ekspres Vize Başvuru İşlemleri

Hızlı vize almak isteyen kişiler, ekspres vize başvurusunda bulunabilirler. Bu hizmet, vize başvuru sahibini, Euroasia GVS iç prosedürlerinden muaf tutarken randevu durumuna bağlı olarak kişiye ekspres vize başvurusu yapma olanağı tanır.

VIP Vize Başvuru İşlemleri

Lüks vize başvurusu yapmak isteyen kişiler, VIP vize başvuru hizmetlerinden yararlanabilirler. Başvuru sahibi, bu hizmeti almayı tercih ettiği zaman alkollü ya da alkolsüz içecek hizmetinin yanı sıra herhangi bir sıra beklemeden, müşteri temsilcimizin desteği ile vize başvuru sürecini tamamlar. VIP vize başvuru hizmetleri arasında özel şoför tahsisi de bulunmaktadır. Başvuru sahibi talep ettiğinde, vize başvuru işlemlerini özel şoför ile gerçekleştirebilir. 

Konsiyerj Hizmetleri

Büyük otellerde sunulan konsiyerj hizmetlerini dilerseniz vize başvurusu esnasında Euroasia GVS'den alabilirsiniz. Vize işlemlerinizi kolaylaştırmak adına tüm detayları itinayla düşünen Euroasia GVS, uzman kadrosuyla hizmetinizde. Konsiyerj hizmetlerinde neler var:

-Parmak izi alma esnasında VIP hizmet
-Sınırsız çay, kahve, alkollü/alkolsüz içecek hizmeti
-Havalimanı transferi (şehir dışından gelecek kişiler için)
-Vize başvuru işlemleri sürecince araç ve vale hizmetlerinin yanı sıra özel asistan
-Vize başvuru sahibini evinden almak ve evine bırakmak
-Vize evrakları arasında bulunaması gereken sicil gazetesi, faaliyet belgesi gibi evrakların tarafımızdan temin edilmesi
-Vize işlemleri sırasında evcil dostunuz için bakım hizmetleri

Mobil Vize Başvurusu: 450 €

Mobil vize başvuru işlemleri vize başvuru sürecinizi bulunduğunuz yerden tamamlayabilirsiniz. Mobil vize başvurusu ile hiç yorulmadan, kolayca vize alabilmek mümkün. Alanında uzman temsilcilerimizle birlikte mobil vize başvurusu yapabilirsiniz. 

Alo Vize Hizmeti

Alo vize hizmeti ile İstanbul'da oturan kişiler, evinden ya da iş yerinden vize evraklarını bize ulaştırabilir. Müşteri temsilcimiz, başvuru sahiplerinin bulunduğu yerden evraklarını alıp vize işlemlerini başlatmaktadır. Vize işlemleri sürecince kişinin sadece parmak izi beyanı için gelmesi gerekmektedir. 

Form Doldurma Hizmeti

Bu hizmeti almayı tercih eden vize başvuru sahipleri, Euroasia GVS'nin müşteri temsilcilerinden sadece form doldurma hizmeti almaktadır. Vize başvuru formu, Euroasia GVS yetkilileri tarafından, hangi dilde doldurulması gerekiyorsa o dilde doldurulur. 

Randevu Alma Hizmeti

Vize başvuru sahipleri, bu hizmet ile Euroasia GVS'den sadece vize randevu hizmeti alabilmektedir. Schengen ülkelerinin yanı sıra dünya ülkelerinin büyük bir bölümü randevu ile vize başvurularını kabul ederken, çok sayıda ülke vize randevu aşamasına gelebilmek için online bir form doldurulmasını ve vize ücretinin ödenmiş olmasını zorunlu tutar. Tüm bu süreç Euroasia GVS yetkilileri tarafından yürütülür. 

Hangi pakete ihtiyacınız olduğuna karar verdikten sonra hemen bizi arayarak vize başvuru sürecini başlatın.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES