x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Kanada Vizesi Trabzon

T. H. 07/05/20, 11:54
Merhabalar sayın yetkili, Kanada vizesi Trabzon ile ilgili bilgi almak istiyorum. Kanada’ya turist olarak gitmeyi düşünüyorum ama aynı zamanda orada iş bakmak için de gitmeyi düşünüyorum Kanada’da çok arkadaşım var yardımcı olacaklarını söylediler ama davetiyem yok bu amaçla gideceğimi anlayıp bana red verebilirler mi sizce? Ayrıca şu an özel bir şirkette sigortalı olarak çalışıyorum bankamda birikmiş param var. Bu durumda vize alabilir miyim? Kanada’ya gitmem durumunda en fazla kaç gün kalabilirim? Bilgileriniz için şimdiden teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba sayın ilgili, Euroasia Global Visa Services sayfasını ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler Trabzon Kanada Vize başvurusunda bulunurken seyahat amacınızı kendiniz belirleyerek evraklarınızı da bu evraklar doğrultusunda hazırlayarak başvuruya sunuyorsunuz. Siz halihazırda özel bir şirket çalışanısınız. Başvuru yapacağınız bu vizede aktif olarak çalıştığınıza dair evraklar sunarak ve çalıştığınız iş yerinden kısa süreli bir seyahat için bir izin dilekçesi alarak başvuru yapmanız gerekecektir.

Kanada vize işlemleri Trabzon merkezden gerçekleştirilerek ve turistik bir vize alarak sadece ön araştırma yapmak için daha sonra da geri dönmeniz durumunda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Fakat turistik bir vize alarak gidip geri dönmemek gibi bir niyetiniz varsa bu uygun değildir. Vize başvurunuz değerlendirmeye alınınca mevcut çalışma durumunuz finansal kaynaklarınızın yeterliliği gidip geri döneceğinizin garantisini görmek isterler. Geri döneceğinize inanılmazsa red verebilme durumları var elbette.

Bu durumun önüne geçmek için vize uzmanlarımızdan destek alarak mevcut durumunuza göre en uygun şekilde Kanada vize başvurusu Trabzon için işlem yaptırabilirsiniz. Sahip olduğunuz kısa süreli vize ile ön araştırma yaparak ve arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Daha sonra ise çalışma vizesi başvurusunda bulunabilirsiniz. Alacağınız Kanada vizesi pasaportunuz süresince verilmektedir. Kanada’da 180 gün kalma hakkınız bulunmaktadır. Kalma sürenizin 180 günü geçmemesine dikkat edin 180 günü geçmeden en az 2 gün önce ülkeyi terk etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Kanada vizesi Trabzon ve diğer vize işlemlerinizle ilgili detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak Kanada vize uzmanlarımızdan gerekli desteği alabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Kanada vizesi Trabzon

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES