x
İtalya

Vize İşlemleri

İtalya

İtalya Vize Danışmanlık

Y.M. 13/04/20, 15:14
Ben şirket sahibiyim. Ekibim ile birlikte Temmuz ayında turistik olarak seyahat edeceğiz. İşveren ve çalışanlardan istenen evraklar nelerdir? İtalya vize danışmanlık ücretiniz ne kadar ve hizmetiniz seyahat sağlık sigortasını kapsıyor mu? Genel olarak sağladığınız hizmet nedir? Benim başvuru merkezi veya konsolosluklardan başvuru yapmamam için siz nasıl bir konfor sağlıyorsunuz?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba

İtalya Vize Danışmanlık Ücreti

Şirket sahipleri ve sigortalı çalışanlardan istenen güncel evrak listesi ve ücret bilgisi tarafınıza mail ve sms olarak iletilmiştir. İletilen mail veya smsler dolayısıyla ücret talep edilmemektedir. İtalya vizeniz için gerekli evraklar genel olarak özlük, şirket, banka, gelir, dilekçeler, seyahat sağlık sigortası ve konaklama, ulaşım rezervasyonlarınızdan oluşur. Tüm evrakların içerik ve ayrıntılarını yine size iletilen teklifimizde bulabilirsiniz.

Teklifimiz toplamda 140€ olup biometrik verilerinizin alınıp dosyanızın teslim edildiği başvuru merkezi ve konsolosluk harcı için 110€ ayrılmıştır. 30€ ise Euroasia Gvs İtalya vize danışmanlık ücreti ve koordinasyon karşılığıdır. Bu ücrete seyahat sağlık sigortası dahil edilmez. Seyahat sağlık sigortaları en az 1 hafta en fazla 1 yıl olarak ilgili kurumlardan yaptırılabilir. Anlaşmalı olduğumuz kurum fiyatları için ülke uzmanınızdan destek alabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Çünkü başvuru merkezlerinde;

-İnternetten edindiğiniz çoğu bilginin karşılığını başvuru merkezinde alamazsınız.

-İstediğiniz dakika mail, whatsapp veya telefon üzerinden ulaşım sağlayamazsınız.

-Bölge farkı, gerekli evraklar, ücretler ve başvuru şartları, aşamaları hakkında kafa karışıklığınıza açıklık getiremeyip kendini başvuru merkezi gibi tanıtan merdiven altı kurumlarla muhattap olursunuz.

-Seyahat sağlık sigortası, otel, uçak, dilekçe gibi ayrıca konsolosluğun istediği şekilde bilinmesi gereken formatlara ulaşamazsınız.

Euroasia ile ofisimizde kahvenizi içerken bırakın ülke uzmanınız evraklarınızı kontrol etsin. Her şey tamam ise İtalya vize danışmanlık ücreti ile birlikte danışmanlığımız başlar.

Euroasia Global Visa Services olarak konusunda uzman, geniş ekibimiz ve neticelenen başvurularımızın yüksek onay oranı ile sizlere danışmanlık sağlamaktan mutluluk duyarız. Bizler yanlış veya hatalı başvuru yapılmış, başvuru dosyası eksiklerinden dolayı alınmamış, başvurusu yapılıp küçük bir hatadan kaynaklı red sonucu almış, otel/uçak rezervasyonları hatalı yapılmış gibi bu ve buna benzer onlarca sorunla karşılaşmış müşterilerimizin hitaplarına cevap olarak tecrübelerimizden yararlanarak sunduğumuz hizmetimiz ile destek olduk.

İtalya Vize Danışmanlık

Çoğu kişinin danışmanlığımız konusunda yapılan her eleştiriye açık Google yorumlarımıza da bakmanızı isteriz.

İtalya vize danışmanlık ayrıntıları hakkında bize ulaşın.

5 kişi ve üstü başvurularınızda indirim alabileceğinizi unutmayın.

Saygılarımla.

Okan E.

S.A. 05/10/20, 11:17

Selam. İtalya vize danışmanlık hizmeti almak istiyorum. Danışmanlığınız kapsamında neler var? Örneğin ben turistik olarak kızım ve eşim ile birlilkte seyahat etmek istiyorum. Toplam bir ücret üzerinden mi üçümüze de yardımcı olacaksınız, yoksa tek tek ücretler farklı mı oluyor? Ayrıca hazırlamamız gereken evraklar hakkında da bilgimiz yok maalesef, son vizemizi iki sene önce İspanya'ya aldık. Gerekli detaylar ile dönüşünüz için şimdiden teşekkürler.

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 05/10/20, 11:54

Merhaba,

İtalya turistik vize işlemleri süregelen pandemi nedeniyle henüz başlamadı. Yeni güncellemeler ile birlikte şu an sadece ticari vize işlemleri hakkında hizmet verebilmekteyiz. Hazırlamanız gereken evraklar ülke uzmanlarımız tarafından bizlere iletmiş olduğunuz mail adresine kapsamlı bir şekilde iletilmiştir.

Danışmanlığımız bizler ile ilk temasınızdan itibaren başlamış bulunur. Bizlere kargo veya elden teslim ettiğiniz evraklar 3 iş günü içerisinde değerlendirilir, eksik varsa bunlar hakkında bilgilendirme yapılır ve tamamlanması sağlanır. Randevunuz alınır ve vize başvurunuz yapılır. Son 4 yıl içerisinde schengen ülkeleri için parmak izi beyanında bulunmuşsanız vize başvurusuna şahsen gelmenize lüzum yoktur. Şahsen gelinecek ise de sizleri orada karşılayarak başvurunuzu yönlendiririz. Yapılan başvurunuz sonucunda bizler pasaportunuzun takibini sağlar, sonuçlanan pasaportunuzu adresinize kargo edilmesini veya ofisimizden teslim alınması sağlarız.

İtalya vize danışmanlık ücreti 30€'dur. Bu ücret seyahat sağlık sigortası, konsolosluk harcı ve vize başvuru merkezi ücretlerinden hariçtir.

Saygılarımla,

Okan E.

İtalya Vize Danışmanlık

 

B.N. 17/12/20, 09:39

Merhaba iyi çalışmalar dilerim. İtalya vize danışmanlık ücreti ne kadar? Danışmanlığınız kapsamı nelerden oluşmaktadır. Ben şirket sahibiyim, evrak ve genel ücretler hakkında bilgi almak istiyorum. Seyahatim ticari olacak, İtalya'dan almış olduğum davetiyem mevcut. İtalya'da çalıştığımız şirketin makine kurulumları tamamlanmış bizler de kontrole gideceğiz. Şu an virüsten dolayı bir sıkıntı var mıdır, ekstra yapacağım bir şey var mı bilmek istiyorum. teşekkürler.

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 17/12/20, 10:10

Merhaba

İtalya vize danışmanlık ücreti 30€'dur. Konsolosluk ve aracı ile seyahat sağlık sigortası masrafları dahil değildir.

İtalya Vizesi Danışmanlık Hizmeti

Uzmanlarımız tarafından istenilen evrak ve ücret bilgilerinin tarafınıza detaylı iletilmesi, evraklarınızın detaylı kontrolü, varsa eksik, hata bilgilendirmeleri, dosyanızın tamamlanması, başvuru formu doldurumu, seyahat sağlık sigortası ve diğer rezervasyonlarınız hakkında yardımlarımız tüm genel danışmanlık hizmetimize girmektedir.

Aktif danışmanlığımız evraklarınız bizlere ulaştıktan sonra gerkçekleşir. Yine de tüm iletişim platformlarından bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İtalya vizesi için danışmanlık hizmeti sağlamamızı isterseniz tüm evraklarınızı ofislerimize elden veya kargo ile teslim edebilirsiniz.

Pandemiden dolayı İtalya seyahatlerine bazı kısıtlamalar getirilse de ticari vizeler 5 günlük seyahatler için açık bırakılmıştır. Seyahatten iki gün öncesinde test yaptırmanız herhangi bir sorunla karşılaşmamak açıısndan önemlidir. Kurulumu tamamlanan makinelerin kontrol işlemleri için çok işlem yapılmakta ve aldığımız ticari vizeler genelde olumlu sonuçlanmaktadır. Vize başvurunuzu seyahat tarihinizden ortalama 1 ay öncesinden yapmanız vizeniz süreci açısından olumlu bir zamandır. Vize başvurunuz yapıldıktan sonra başvuru sürecinizi sayfamızın vize sorgula kısmından yapabilirsiniz.

Vize başvurularınızı ülke uzmanlarımız ile kolaylıkla yönetebilir, vizenizin olumlu sonuçlanmasına bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bizler vizenizin olumlu çıkması için garanti verememekteyiz. Sadece dosyanızın konsolosluğun kabul edebileceği en düzgün prosedürde hazırlamaya gayret eder ve tecrübelerimizden yararlanırız. Danışmanlık sürecimiz hakkında görüşlerini paylaşan kişilerin google yorumlarını da okuyabilir, fikir edinebilirsiniz.

Ofislerimizde dilediğiniz her konu hakkında ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz. Ülke uzmanlarımıza ulaşmak için arayın.

Saygılarımla,

Okan E.

İtalya Vize Danışmanlık Ücreti

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES