x
Fransa

Vize İşlemleri

Fransa

Fransa Vize Firmaları

A. Selçuk 04/09/19, 16:33
Bir tanıdığım Fransa için vize almak istiyor. Kendisi malulen emekli ve eşi çalışan. Fransa vizesi için gerekli evraklar nelerdir? İstanbul Fransa vize firmaları kendilerinin gelmesine gerek kalmadan vizeyi alabilir mi? Kendisinin gözlerinde problem bulunduğundan dolayı onlara ben yardımcı oluyorum. İyi çalışmalar
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba,
Fransa ve diğer Schengen ülkeleri için başvuranın şahsen başvuru merkezine gelerek parmak izi vermesi gerekmektedir. Diğer işlemleri başvuran adına gerçekleştirmekteyiz. Emekliler için Fransa vize evraklarına ek olarak e-devletten alınacak emeklilik belgesi sunulmalıdır. Ayrıca emekli maaşının düzenli yattığını gösterir en az 5.000 TL bakiyeli hesap dökümü sunulmalıdır. 

Eş şirket çalışanı işe iş yerinden, iş yerinin antetli kağıdına izinli olduğu tarihleri, işe giriş tarihini ve seyahat amacını belirtir yazı alınmalıdır. Diğer şirket evrakları SGK hizmet dökümü, SGK işe giriş bildirgesi, maaş bordroları, faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi ve güncel vergi levhasıdır. 

Fransa vize başvurusu Fransa vize firmaları aracılığıyla yapılmaktadır. Euroasia GVS olarak evraklar ofisimize ulaştığında Fransa online başvuru formunu doldurarak işlemlere başlamaktayız. 
Fransa vize başvuruları hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen bize +90 (212) 963 04 50 numaralı İstanbul ofis hattımızdan ulaşınız. 

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver