x
Fransa

Vize İşlemleri

Fransa

Fransa Vizesi Edirne

A. Ayaz 25/09/19, 15:40
Fransa’da okuyan kuzenimi ziyaret etmek istiyorum. 17 yaşındayım. Davetiye olması şart mı? Ben İstanbul da öğrenciyim ama ikametim Edirne de vize için ne evraklar gerekiyor? Fransa vize Edirne’den nasıl alınıyor?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba,
Fransa vizesi Edirne’den Fransa İstanbul Başkonsolosluğu’na başvuru yapılarak alınabilmektedir. Edirne, İstanbul Konsolosluğu’nun yetki alanındadır.
Kuzeninizin yanında konaklayacaksanız davet belgesi sunmanız gerekecektir. Fransa vize başvurusu için orijinal davetiye sunulmalıdır. Davetiye Fransa Belediyesi onaylı olmalıdır, tarafınıza posta yoluyla iletilmelidir. Öğrenci iseniz güncel tarihli, barkodlu öğrenci belgesini de sunmanız gerekecektir. Diğer standart evrakları aşağıdaki bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz. 

Fransa aile ve arkadaş ziyareti vizesi için gerekli evraklar 2019 yılı güncel listesini ilgili bağlantıyı ziyaret ederek görüntüleyebilirsiniz. 
Seyahatinize veliniz sponsor olacaksa güncel sponsor evraklarını müşteri temsilcimizden isteyiniz. 18 yaşından küçük olduğunuz için standart belgelere ek olarak muvafakatname belgesi de sunmanız gerekecektir. 

Bize +90 (850) 241 07 72​ numaralı hattımızdan ulaşabilir, müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. 

fransa vizesi edirne

 

 

 

Cevap Ver