x
Fransa

Vize İşlemleri

Fransa

Fransa Evraksız Vize

E. Kartal 29/08/19, 14:36
Merhaba önümüzdeki ay Fransa ve İtalya’ya annemle birlikte 9 günlük bir tatil planlıyorum. Seyahat vizesi almak istiyoruz. Annem devlet memuru olduğu için yeşil pasaportu var. Ben 25 yaşını doldurduğum için Bordo pasaportluyum ve vize almak istiyorum. İstanbul’da ikamet ediyoruz, fakat şu an Ayvalık’ta yazlıktayız. Evrakları hazırlamak için İstanbul’a dönmem mi gerekiyor. Fransa evraksız vize almak mümkün mü? Bu konuda önerilerinizi duymak isterim. Whatsapp ile de yazabilirsiniz. Eğer mümkün ise Fransa vize başvuru acenteniz aracılığıyla gerçekleştirmek isterim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Ecem Hanım,

Son beş yıl içinde Fransa veya başka bir ülkeden vize aldıysanız, başvuru merkezinde şahsen bulunmanıza gerek kalmaz. Ancak son 5 yıl içerisinde Schengen vizesi almadıysanız ikametiniz İstanbul’da olduğu için İstanbul Schengen vizesi parmak izi işlem merkezinden parmak izi tarama işlemini tamamlamanız gerekecektir. Eğer çalışıyorsanız çalıştığınız iş yerinden iş yeri evraklarını ve izin yazısını almanız gerekecektir.

+90 (212) 963 04 50 numaralı hattımıza bağlanarak son 5 yıl içerisinde Schengen vizesi alıp almadığınızın bilgisini ve mesleksel durumunuzu yetkilimize iletiniz. Schengen departmanı sorumlumuz mesleksel durumunuza göre Fransa vizesi evrak listesini tarafınıza iletecektir. Tarafınıza iletilecek evrak liste danışmanlık hizmetimizden faydalanacak  olmanız halinde tarafımızca sizin adınıza hazırlanacak evraklardan (onayınıza sunularak vize formu, dilekçe, seyahat sağlık sigortası …) yalıtılmış az evraklı listedir.

Hiçbir vize başvurusu evraksız işleme alınmaz, ancak bununla birlikte Euroasia GVS olarak vize başvuru sahiplerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla hizmet verdiğimizi hatırlatmak isteriz. Banka dökümü, şirket evraklar, e-devlet evrakları gibi kişisel temini zorunlu evraklar dışındaki tüm evrak temini süreçlerinde destek sağlamaktayız. Fransa evraksız vize başvurusu yapamasanız bile en az evrakla vizenizi alabilirsiniz. yi tatiller.

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';