x
Fransa

Vize İşlemleri

Fransa

Fransa Vize Başvurusu

Z. K. 18/09/19, 16:11
Ben emekliyim, farklı bir şirkette de çalışarak emekliliğimi değerlendiriyorum. Fransa'ya oğlumu ziyarete gideceğim. Acaba emekli olarak mı başvurmam gerekiyor yoksa çalıştığım firmanın evraklarını da mı sunmam gerekiyor ? Fransa vize başvurusu İstanbul’dan nasıl yapılır? Kaç günlük vize verirler?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Zahide Hanım Merhaba,
Fransa vize başvurusu  firmamız aracılığıyla en kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Turistik veya aile ziyareti vize başvurularında vize süresi belirlenirken gidiş dönüş uçak rezervasyon tarihleriniz referans alınır. Hem emeklilik belgesini hem de güncel iş evraklarınızı sunmanız gerekecektir. Emekli maaşınızın dışında güncel işinize bağlı bir hareketlilik olacağı ve bu geliri açıklamanız bekleneceği için hem emeklilik hem de çalıştığınız firmanın iş evraklarını sunmanız daha doğru olacaktır. 

Fransa Ziyaret Vizesi İçin Gerekli Evraklar listesini ve Fransa vize başvurusu detaylarını ilgili bağlantıyı tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Müşteri temsilcimizden bilgi almak isterseniz bize +90 (212) 963 04 50 numaralı İstanbul merkez ofis hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Saygılarımızla,
Evrim 

Cevap Ver