x
Fransa

Vize İşlemleri

Fransa

Fransa İçin Vize Şartları

Y. yıldız 14/05/19, 13:32
Merhaba fransaya gitmek istiyorum 1 senedir ayni yerde limited tekstil sirketinde calisiyorum kisa sureligine gitmek istiyorum ya da bu sirkette beni pazarlamaci olarak gsosterirlerse vize alabilir miyim ?? Fransa vize şartları nedir?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Yusuf Bey,

Fransa için vize şartları öncelikle seyahat amacınıza ve çalışma şeklinize uygun evrak listesini hazırlayıp , başvuru formunuzu buna uygun olarak eksiksiz  ve doğru bir şekilde  doldurmanız gerekecektir. Planladığınız seyahatiniz ile ilgili konaklama bilgilerinizi ve seyahatinizi gerçekleştireceğiniz uçak,tren,araba vb.ile ilgili belgelerinizi de dosyanıza eklemelisiniz.Seyahatinizden sonra Türkiye’ye geri döneceğinizi destekleyen belgeleri de eklemekte fayda vardır.Üzerinize kayıtlı tapu,ruhsat var ise fotokopilerini  ekleyebilirsiniz. Konsolosluğa/Büyükelçiliğe hitaben, çalıştığınız kurumdan alacağınız ve şahsi yazacağınız dilekçeler de vizenizin olumlu bir şekilde değerlendirilmesi yönünde faydalı olacaktır.

Size uygun evrak listesinin sunulması,kontrollerinin yapılması,başvuru formlarınızın hazırlanması, rezervasyonlarınızın yapılması,dilekçelerinizin yazılması aşamalarında desteğe  ihtiyaç duyduğunuz zaman müşteri danışmanlarımız ile help@eagvs.com mail ya da 0212 963 04 50  telefon numarasından  irtibata geçebilirsiniz.

Euroasia GVS Schengen,

Gökhan K.

Evrim N.

 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';