x
Fransa

Vize İşlemleri

Fransa

Fransa Ekspres Vizesi

E. Ateş 25/07/19, 17:52
Merhabalar, Kuzey Kıbrıs’ta faaliyet gösteren bir inovasyon firmasıyız. İnovasyon firması olarak, Fransa da ,reklam ve iş geliştirme fuarına katılmak istiyoruz, üç kişiyiz. Ancak fuardan onayı geç aldığımız için vize başvuru işlemlerinde geciktik. Sayfanızda ekspres vize başvurusuyla ilgili bilgiler yazıyor. Fransa Nasıl bir işlem yapmamız lazım? Başvurunuzu şirketinizle yapsak vize ne zaman çıkar? İşlem masrafı ne kadardır? Teşekkürler
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Fransa Ekspres Vize, zahmetsizce Fransa vize başvurusu yapabilmeniz için oluşturulmuştur. Fransa’ya acil seyahat etmesi gerekenler için 48 saatte sonuçlanan Fransa express vize'ye başvuru yapabilirsiniz. Fransa vize başvurularında randevu gün ve saatini sizlerin onayına sunarak almaktayız.  Fransa ekspres vize ücreti 190 €’dur. Fransa ekspres vize/Fransa VIP vize başvurularında erken tarihli randevular alınabilmektedir. 

Kuzey Kıbrıs’ta ikamet eden kişiler Fransa Büyükelçiliği Ankara konsolosluk bölgesine bağlıdırlar. Euroasia GVS Ankara ofisimizle başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. 
Fransa ekspres vize başvuruları kesin olmamakla birlikte ortalama olarak randevu tarihi sonrası 48 saat ila 72 saat arasında neticelenmektedir. Yabancı pasaportla yapılan başvurularda ve konsolosluğun yoğun olduğu dönemlerde başvuru değerlendirme süresi uzayabilmektedir. 

fransa ekspres vize

Fransa ekspres vize başvuru ücreti ile standart vize başvuru ücreti birbirlerinden farklıdır. Fransa standart ekspres vize başvuru ücreti 130 €’dur. Ekspres Fransa vizesi ücret farkı 50 €’dur. 

Fransa ekspres vize ile fuar, seminer, acil ziyaret gibi amaçlarla ülkeye seyahat gerçekleştirecek kişilerin bekleme problemi çözülmüş oldu. 
Fransa ekspres vize başvuru işlemlerinizi Euroasia GVS ile yürütebilirsiniz. Fransa ekspres vize başvurusu hızlı bir başvuru imkanı sağlamaktadır, Fransa ekspres vize başvurusu vize çıkış süresini kısaltmamaktadır. 

Fransa ekspres vize başvurularınızda son beş yıl içerisinde parmak izi vermişseniz bazı istisnai durumlar dışında yeniden parmak izi vermenize gerek yoktur. Son 5 yıl içerisinde Schengen vizesi almadıysanız Ankara’da yeniden parmak izi vermeniz gerekecektir. 

Ekspres Fransa vizesi başvurularınızda ayrıntılı bilgi için lütfen vize servisi yetkililerimizle irtibata geçiniz.  Yetkililerimiz Fransa VIP vizesi ayrıntılı evrak listesini size e-mail olarak gönderecektir. Hızlı Fransa vizesi başvuru sürecinizde evraklarınızı bize vakit kaybetmeden kargo veya kurye yoluyla gönderebilirsiniz. Fransa ekspres vize/VIP vize başvurunuzu en hızlı şekilde gerçekleştirmek için ikamet ettiğiniz bölgeye en yakın vize servisimizi arayabilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

Evrim/ Euroasia GVS

 

Cevap Ver