x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vize Gerekli Belgeler

A. Soysal 20/09/19, 14:33
Şirket sahibiyim, Dubai'ye ticari seyahat edeceğim. Bordo Pasaportum var. Dubai vize gerekli belgeler listesini nereden temin edebilirim
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Abdullah Bey,
Dubai vize gerekli belgeler pasaport ve nüfus cüzdanından ibarettir. Her iki belgeyi de taratarak Dubai online vize formuna dekont görüntüsüyle eklemeniz ile birlikte işlemlerinize başlamaktayız. Dubai vizesi pasaporta basılmaz o yüzden başvuru için online portala yüklenmiş pasaport görüntüsü yeterli olmaktadır. Dubai vizenizi 2 gün içerisinde ve en az evrakla Euroasia GVS ayrıcalığıyla en kısa sürede alabilirsiniz. 
Dubai vize ücreti 2019 listesini ilgili bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz. 

Dubai vize başvuru hattı: +90 (212) 963 39 80
Saygılarımızla,
Evrim

 

E. Çınar 12/11/19, 16:20

İyi günler, ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım ve Dubai’ye seyahat edeceğim. Arkadaşlarımın vize almasına gerek yok fakat benim var. Dubai vizesi için gerekli belegeleri öğrenebilir miyim?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 12/11/19, 16:21

İyi günler, öncelikle Dubai vize başvurusu yapmadan önce Dubai’ye seyahat nedeninizi belirlemelisiniz. Dubai’ye seyahat nedeni vize sürecini etkileyen önemli bir unsurdur. Seyahat sebebini belirledikten sonra vize türünü buna göre belirlemelisiniz. Dubai vize işlemleri online olarak gerçekleştiğinden dolayı pasaportun üzerine bir işlenmemektedir. Bu sebeple çıktısını aldığınız e-vizenizi Dubai seyahati boyunca pasaportunuzla birlikte yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. 

Dubai prosedürlerine göre vize başvurusu için hazırlamanız gereken bir takım belge ve evraklar bulunmaktadır. Vize türüne bağlı olarak sizden talep edilen belge ve evraklar değişiklik gösterebilmektedir. Vize türüne uygun evraklarınızı bizlere ulaşarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Fakat genel olarak Dubai vizesi için gerekli evraklar şöyledir; Pasaportta kimlik bilgilerinin ve fotoğrafın bulunduğu sayfanın taratılmış hali ve ayrıca pasaportun sayfaları yırtık olmamalı, pasaportunuzun Dubai seyahatinin bitim tarihinden en fazla on yıl öncesinden alınmış olması gerekmektedir. Sayfaları eksik olan ve deforme pasaportla pasaport kontrolü esnasında Dubai’ye girişinizde ülkeye alınmama ihtimaliniz bulunmaktadır. Dubai vize başvuru formu gerekmektedir. Dubai vize başvuru formunun doğru bir şekilde ve eksiksiz doldurulmuş olması gerekmektedir. Aksi halde Dubai vize başvurunuz reddedilebilir. Vize başvurusu yapan kişinin kimlik fotokopisi gerekir. Dubai vize başvuru yapan kişinin Dubai vize başvuru ücretini yatırdığına dair para dekontu ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan kişiler için Türkiye Cumhuriyeti oturum belgesinin renkli ve taranmış hali gereklidir. Dubai vizesi için gerekli evraklar hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve merak ettiğiniz tüm soruları sormak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';