x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vizesi Eskişehir

A. Erdoğan 15/08/19, 14:35
Merhaba, ben Eskişehir’de yaşıyorum ve Dubai'de yaşayan kızımı ziyarete gitmek istiyorum. Kızım Alman vatandaşı ve Dubai'de hem oturma hem de çalışma izni var ve orada bir firmada çalışıyor. Bu konuda 2 tane merak ettiğim şey var. İlk olarak Eskişehir Dubai vizesi başvurusu yapılan bir yer mi yoksa başka bir yerden mi başvuru yapmalıyım? İkincisi kızım bana davet mektubu gönderirse vize almadan gidebilir miyim? Bunun dışında bir de Dubai vize işlemleri Eskişehir için nasıl yapılmalı? Bu konularda yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, Dubai vizesi Eskişehir ilinden ya da herhangi başka bir yerden yapılırken online başvuru yapıldığı için müracaat yeri fark etmemektedir. Türkiye'nin her bölgesinden T.C. vatandaşlarının Dubai vize başvurularını aynı gün içerisinde en hızlı şekilde gerçekleştirmekteyiz. Eskişehir'den Dubai vizesi alabilmek için en az 6 ay geçerliliği bulunan bir pasaporta sahip olmanız yeterli olacaktır. 

Tatil planlayan kişi yeşil (hususi) pasaport, gri (hizmet) pasaportu, siyah (diplomatik) pasaport sahibi ise Dubai'ye vize başvurusu yapması gerekmeden 180 gün boyunca 90 günü aşmayacak şekilde konaklama hakkına sahiptir. Bordo (umuma mahsus) pasaport sahibi T.C. Vatandaşları ise Dubai seyahati öncesi muhakkak vize başvurusu yapmalıdır. Dubai vize başvurusu yapan kişilerin bilmesi gereken bir diğer konu ise uzun ve kısa süreli, çok ve tek girişli olmak üzere 4 ayrı turistik vize türü mevcuttur.

Vize başvurusu yapılmadan önce ne kadar süre kalacağınıza bağlı olarak vize türüne karar vermelisiniz. Bir diğer konu olan davet mektubu ise Dubai ziyareti gerçekleştirmek isteyen ve Dubai'de akrabası bulunan birçok kişinin başvurduğu diğer bir yoldur. Dubai'de yaşayan tanıdığınızı kişisel ve ikamet bilgilerini bulunduran davet mektubunun taranmış haliyle birlikte siz de buradan gerekli evrakları doldurup vize başvurunuzu yapmalısınız. Dubai Aile ziyareti için alınan vize de turistik vize olarak sınıflandırılmaktadır. Dubai vize işlemleri Eskişehir için gerekli evraklar şunlardır:

  • 10 yılı geçmemiş ve en az 6 ay daha kullanım süresi bulunan pasaport (online başvuruda pasaporta işlem yapılmaz ama ülkeye girerken sınır geçişinde yıpranmış pasaport sorun oluşturabilir. 
  • Pasaportun kişisel bilgilerinizi içeren sayfalarının renkli taranmış hali. 
  • Beyaz zeminde renkli çekilmiş fotoğrafınızı taranmış hali
  • Vize ödemesi yaptığınızı gösteren makbuz

Saygılarımızla, 

Evrim 

dubai vizesi eskişehir

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';