x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vizesi Ankara

L. Dağ 07/10/19, 14:35
Merhabalar sayfanızı vize başvurusu ile ilgili bilgi ararken rast geldim. Ankara’da yaşıyorum. Dubai’ye gitmek için vize almak istiyorum ve bunun için bir acente ile anlaşmayı düşünüyorum. Ankaradan sizin acenteniz aracılığı ile başvuru yapmam mümkün mü? Dubai vizesi için Ankara’dan başvuru yapabilir miyim ? Prosedürler neler, bu süreçte benim birebir görüşme yapmam gerekir mi bilmiyorum açıklarsanız sevinirim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba; 

Öncelikle hangi durumlarda vize başvurunuzu gerçekleştireceğinize karar vermeniz gereklidir. EAGVS aracılığı ile Ankara Dubai vizesi dahilinde Dubai Turistik Vizesi, Dubai Ticari Vizesi, Dubai Transit Vize seçeneklerinden Dubai vizesi Ankara işlemleriniz için size uygun olanı belirleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu bahsetmiş olduğumuz durumlara ek olarak bahsedeceğimiz konu ise Dubai vize işlemleri Ankara şubemizden başvuracağınız süre zarfında Dubai de kalacağınız süreye göre değişim gösterebilir. Bu konuda kısa bir bilgi verecek olursam;


30 Gün içinde Tek Girişli Kısa Dönem: Vize onayı üzerinde belirtilen tarihler aralığında bir sefer için ülkeye giriş ve en fazla 30 gün kalış hakkı tanınmıştır. 
30 Gün içinde Çok Girişli Kısa Dönem: Vize onayı üzerinde belirtilen tarihler aralığında 2 ay süresi zarfında 30 gün için çok girişli olarak kullanım olanağı sağlar.
90 Gün içinde Tek Girişli Uzun Dönem: Vize onayı üzerinde belirtilen tarihler aralığında bir sefer ülkeye giriş yapmak ve en fazla 90 gün ülke içerisinde konaklamak için kullanılır. Bu vize tipiyle başvuruda bulunan bireylerin 1 ay bekleme süreci mevcuttur. 90 Gün içinde Çok Girişli Uzun Dönem: Vize onayı üzerinde belirtilen tarihler ile beraber 90 gün içinde çoklu giriş hakkı tanır.

Dubai vizesi Ankara ofisimize +90 (312) 963 05 25 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';