x
Cibuti

Vize İşlemleri

Cibuti

Cibuti İstanbul Fahri Konsolosluğu

Cibuti İstanbul Fahri Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Fahri Konsolos : Emre KOCADAĞ

Adres: Köybaşı Caddesi, Ali Rıza Paşa Yalısı, No:7/2, Yeniköy / İstanbul

Telefon: +90 212 244 10 44

Cep Telefonu: 0 532 508 19 81

E-posta Adresi: emre@lokma.com.tr

 

Cibuti İstanbul Fahri Konsolosluğunun Görevleri

İstanbul ve bölgesine hizmet veren Cibuti İstanbul Fahri Konsolosluğunun Türkiye’de diplomatik yetkisi bulunmamaktadır. Onursal Fahri Konsolosluk görevini yürüterek Türkiye ile Cibuti arasında ekonomik ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesi gayret sarf etmektedir.

Cibuti İstanbul Fahri Konsolosluğu, İstanbul ve çevre illerinde yaşayan Cibuti vatandaşlarına konsolosluk himayesi sağlayarak, pasaport yenilenmesi, nüfus cüzdanı çıkarılması, evlilik, doğum ve ölüm sonrası yapılması gereken işlemler konusunda, Ankara Cibuti Büyükelçiliğinin kendisine verdiği yetki sınırları dahilinde yardımcı olmaktadır.

Cibuti seyahat planı olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ile Türkiye’de oturum iznine sahip yabancı uyruklu kişilere vize hizmetleri konusunda rehberlik hizmeti vermektedir. 

 

Cibuti İstanbul Fahri Konsolosluğu Görev Bölgesi

İstanbul ve çevresinde tam teşekküllü Cibuti Konsolosluğu bulunmadığı için konsolosluk işlemleri Cibuti İstanbul Fahri konsolosluğu aracılığıyla yürütülmektedir.

Kırklareli, Tekirdağ, İstanbul, Edirne, Düzce, İzmit, Bursa, Bilecik, Çanakkale, Yalova ve Balıkesir illerinde ikamet eden Türk vatandaşları ile Türkiye’de geçici oturum iznine sahip Cibuti vatandaşları, İstanbul Cibuti Fahri Konsolosluğundan konsolosluk işlemleri ile ilgili yardım alabilirler.

 

Cibuti ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';