x
Cibuti

Vize İşlemleri

Cibuti

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 12

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Cibuti Vize Başvurusu, Tekirdağ

Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Ofisi Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Tekirdağ EAGVS ofisi olarak Cibuti vize başvurularına ilişkin tüm aşamaları, güncel evrak listelerini, şuanki vize ücretlerini ve daha pek çok bilgiyi sizler için hazırladığımız bu sayfaya aktardık.

Euroasia GVS Tekirdağ Şubesi olarak Süleymanpaşa, Çorlu, Çerkezköy, Malkara, Ergene, Saray, Şarköy, Muratlı gibi ilçelerimiz başta olmak üzere Çanakkale, Kırklareli gibi çevre illerden de yapacağınız Cibuti vize başvurularını gerçekleştiriyoruz. Eğer bu ilçelerden ya da illerden birinde yaşıyorsanız ve Cibuti vizesine başvurmak istiyorsanız  +90 (850) 460 15 12 numarasından ofisimizi arayabilir, tekirdag@eagvs.com mail adresinden sorularınızı yöneltebilir ya da Tekirdağ ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Cibuti Vizesi Kimlere Gerekir - Tekirdağ

Umuma Mahsus pasaport sahibi tüm ziyaretçilerimizi ülke sınırlarını terk etmeden önce Cibuti vizelerini almış olmaları gerekmektedir. Diplomatik, Hizmet ya da Hususi pasaporta sahip bir birey iseniz 3 Aylık Cibuti Seyahatleriniz için herhangi bir vize mecburiyeti olmayacaktır. Umuma Mahsus pasaport sahibi kişiler eğer başvurularını Tekirdağ EAGVS ofisimiz aracılığı ile gerçekleştirdi ise vize işlemleri uzman ekibimiz tarafından yapılmakta ve 72 saat içinde kişilere teslim edilmektedir.

 

Cibuti Vize Türleri - Tekirdağ

Cibuti ziyaretçilerine Elektronik Vize imkanı sunmaktadır. Bu Elektronik Vize kendi için 3 çeşitten oluşur. Bunlar;

NOT: Cibuti ülke olarak ziyaretçilerine sınırda veya havaalanında vize uygulamasına 1 Mayıs tarihinde son vermiştir. Eğer Cibuti seyahati yapacak iseniz ülkeden çıkmadan önce gerekli tüm vize işlemlerinin gerçekleştiğinden emin olunuz.

 

Cibuti Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Tekirdağ

Cibuti vizesi almak için mail adresimize göndermeniz gereken belgeler;

  • En az 6 ay geçerliliği olacak pasaport fotoğrafı
  • 1 Adet destekleyici evrak (davetiye, uçak bileti vb.)

Bahsi geçen belgeleri tekirdag@eagvs.com mail adresi aracılığı ile tarafımıza iletmeniz halinde işlemlerinize başlanacak ve değerlendirme sürecinin ardından 72 saatlik bir zaman diliminde vizeniz teslim edilecektir. Cibuti vizesi Elektronik bir vize olduğundan pasaporta basılmaz. Bu yüzden pasaportunuzu fiziksel olarak ofisimize teslim etmenize gerek yoktur.

 

Cibuti Vizesi Kaç Günde Çıkar ? - Tekirdağ

Cibuti vizesi ortalama olarak 1 ila 3 iş günü bir sürede sonuca bağlanır. Değerlendirme süreci tamamen konsolosluğun yoğunluğuna ve durumuna bağlı olsa da gerekli belgeleri Tekirdağ ofisimize teslim etmeniz halinde işlemleriniz ofisimiz tarafından anında başlatılmaktadır. Bu yüzden en kısa sürede vizenizin elinizde olacağından emin olabilirsiniz.

NOT: Cibuti vizesi yalnızca tek girişli vizelere onay vermektedir. Eğer birden çok giriş yapma gibi bir niyetiniz varsa lütfen bu durumu konsoloslukla görüşünüz.

 

Cibuti Güncel Vize Ücreti 2023- Tekirdağ

Cibuti Konsolosluğu istenilen ücreti her sene güncelliyor. Aynı zamanda istenilen ücret ziyaret amacınıza, içeriğine ve kalma süresine göre değişmektedir. 2023 güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgi için tekirdag@eagvs.com mail adresinden uzman ekibimize ulaşabilirsiniz.

Cibuti vizesine Tekirdağ Euroasia GVS şubemizden başvuru yaptığınız takdirde ekibimiz tüm işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirecektir. Sizden istenilen belgeleri tam olarak mail adresimize göndermeniz halinde vize işlemleriniz başlatılacaktır. Sizler için hazırladığımız bu sayfada Cibuti Vizesi hakkında merak edilen tüm sorular yanıt vermeyi hedefledik. Aklınızda kalan diğer tüm sorular için  +90 (850) 460 15 12 telefon numaramızdan ofisimize ulaşabilir, tekirdag@eagvs.com mail adresinizden uzman ekibimizle iletişim kurabilir ya da ofisimizi bizzat ziyaret edebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Şubesi şimdiden iyi yolculuklar diler.

Cibuti ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';